Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

βλακειες και παπαριες δεν εχει κανενα λογο να γυρισει εκει πιο πιθανο ειναι να φερει την οικογνεια του εδω

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως το διεψευσε ο Αραουχο αλλιως θα ειχαμε δραματα εναμιση μηνα . Αν δεν τιτιβισει ο Λιτο δεν ισχυει τιποτα. 

Link to comment
Share on other sites

Φωτιες μας αναψε ο Τσινο βραδιατικα. Και δεν εχει ποσταρει τιποτα. Παντως το να θελει να φυγει απο ομαδα που κυνηγαει πρωταθλημα και να γυρισει στην Λας Παλμας ενω εκανε τα παντα για να φυγει απο εκει ειναι απο μονο του περιεργο. Οκ λειπει η οικογενεια του την οποια θα μπορουσε να φερει και εδω εστω και λιγο

Βεβαια φωτο Τιγρη με Τσινο δεν ειδαμε ακομα .......

Link to comment
Share on other sites

Φωτιες μας αναψε ο Τσινο βραδιατικα. Και δεν εχει ποσταρει τιποτα. Παντως το να θελει να φυγει απο ομαδα που κυνηγαει πρωταθλημα και να γυρισει στην Λας Παλμας ενω εκανε τα παντα για να φυγει απο εκει ειναι απο μονο του περιεργο. Οκ λειπει η οικογενεια του την οποια θα μπορουσε να φερει και εδω εστω και λιγο

Βεβαια φωτο Τιγρη με Τσινο δεν ειδαμε ακομα .......

 

δεν υπαρχει θεμα 

Link to comment
Share on other sites

 «Δεν είμαι εγώ ο δημοσιογράφος που γράφει αυτά τα πράγματα... Δεν ξέρω από πού προέκυψαν όλα αυτά, αλλά δεν είμαι εγώ αυτός που δίνω τον Αραούχο! Δεν έχω τα δικαιώματα του. Ο ποδοσφαιριστής έχει συμβόλαιο με την ΑΕΚ μέχρι τις 30 Ιουνίου του 2018»

 

 

αθλητικος διευθυντης θυαγατρικης απο τα καναρηνια νησια

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Η ομαδα παιζει καλυτερα χωρις τον μανταλο,ειναι ευχης εργον που τραυματιστηκε τελικα,ημασταν τοσο προβλεψιμοι με την μανταλω στο κεντρο.Πρεπει να ανοιξει τοπικο για τραυματιες.

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα παιζει καλυτερα χωρις τον μανταλο,ειναι ευχης εργον που τραυματιστηκε τελικα,ημασταν τοσο προβλεψιμοι με την μανταλω στο κεντρο.Πρεπει να ανοιξει τοπικο για τραυματιες.

 

Κόψε τα ναρκωτικά

Link to comment
Share on other sites

Αραούχο στους Ισπανούς: «Σκέφτομαι μόνο την ΑΕΚ»

O Αργεντινός επιθετικός έδωσε συνέντευξη στο canariasenhora.com, που τον περίμενε στο αεροδρόμιο και επεσήμανε ότι είναι συγκεντρωμένος στις υποχρεώσεις του με την Ένωση, ενώ τόνισε πως δεν έχει δεχθεί καμία ενόχληση από τη Λας Πάλμας...

-Πώς είναι το δεύτερο πέρασμά σου στην Ελλάδα;

«Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ ευτυχισμένος. Είμαι πολύ χαρούμενος γιατί πετυχαίνω γκολ και γιατί διεκδικούμε όλους τους στόχους τίτλους».

-Επιλέγεις τα Κανάρια για να κάνεις τις διακοπές σου...

«Ναι, είναι πάντα ωραίο να επιστρέφω. Το θεωρώ σαν να είμαι στην Αργεντινή, στο σπίτι μου, γιατι έχω την οικογένειά μου εδώ, το κοριτσάκι μου. Κάθε φορά επιστρέφω με περισσότερη επιθυμία».

-Γράφτηκε ότι έχεις μιλήσει με τη Λας Πάλμας για να επιστρέψεις τον Γενάρη;

«Ναι, το έχω δει. Πρέπει να είμαστε ψύχραιμοι γιατί αυτά είναι πράγματα που μπορούν να συμβούν αλλά είναι φημολογία. Προς το παρών τίποτα από αυτά δεν είναι αληθινό και δεν έχω δεχθεί κανένα τηλεφώνημα από τη Λας Πάλμας. Συνεχίζω να σκέφτομαι μόνο την ΑΕΚ και τίποτα άλλο».

-Πώς βλέπεις την πορεία της Λας Πάλμας;

«Η αλήθεια είναι ότι με κάνει λίγο λυπημένο. Δεν είναι καλή η κατάσταση για το σύλλογο που του πήρε τόσα χρόνια να επιστρέψει στην πρώτη κατηγορία. Ελπίζω ότι θα κάνουν έναν καλύτερο δεύτερο γύρο και θα πάρει μπροστά η ομάδα».

-Ένα μήνυμα για τους φίλους της Λας Πάλμας;

«Να παραμείνουν ψύχραιμοι και να θυμούνται όλα τα άσχημα χρόνια που έχουμε περάσει στη δεύτερη κατηγορία, ώστε να απολαύσουν όλα τα παιχνίδια που απομένουν μέχρι το τέλος».

Link to comment
Share on other sites

Μάρκο Λιβάγια στον ΚΚ365.

 

http://www.aek365.com/a-561052/libagia-prwth-fora-akouw-na-tragoudoun-to-onoma-mou-kai-einai-kati-magiko.htm

 

Εντάξει, εδώ μιλάμε ότι υπάρχει έρωτας. 

που να εβλεπε και πανω απο 6-7000 μεσο όρο ή να ακουγε και κανα σύνθημα..

 

σκατά, ξερετε που

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μόνο ξένοι, μόνο μπαλαδοροι.

 

Αυτοί ξέρουν τί σημαίνει ΑΕΚ, όχι οι Δελλες, οι Ζηκοι και οι Κατσουράνηδες που μας κάνουν χάρη / δεν έχουν να αποδείξουν.

 

Με Μάρκο και μιλφονι, το γήπεδο γκαβλώνει

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μόνο ξένοι, μόνο μπαλαδοροι.

 

Αυτοί ξέρουν τί σημαίνει ΑΕΚ, όχι οι Δελλες, οι Ζηκοι και οι Κατσουράνηδες που μας κάνουν χάρη / δεν έχουν να αποδείξουν.

 

Με Μάρκο και μιλφονι, το γήπεδο γκαβλώνει

 

Για Κατσουράνη διαφωνώ. Ο μόνος που θα θελα κάποια στιγμή να χει πόστο.. Όλοι οι άλλοι πούλο. Ο Κωστάκης αν και τρέντι ήταν αδυναμία.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×