Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

προσπαθω να θυμηθω τους βαθμους που εχεις παρει ΑΠΟ τον Ανεστη στο Πρωταθλημα...

 

περυσι και φετος... δεν μου ερχεται αγωνας που να πηρες βαθμο λογω του τερματοφυλακα...

 

και καθομαστε ρε μαλακα και χαλαμε τετοιο πρωινο Κυριακης για τον Αβερελ?

 

ο ανθρωπος που κοιτουσε τον αλλον της Ριεκα να πεφτει και δεν του επαιρνε την μπαλα απο τα ποδια?

 

ο ανθρωπος που περυσι εφαγε γκολ απο τον Ατρομητο στο ΟΑΚΑ ενω ειχε μπλοκαρει την μπαλα??

 

ο ανθρωπος που με την Ξανθη δεν πηδηξε ΚΑΝ για να προσπαθησει να αποκρουσει το φαουλ φετος?

 

ο ανθρωπος που στην Λεωφορο βγηκε 2 μετρα μακρυα απο τον Μολεδο?

 

ο ανθρωπος που δεν εχει δωσει βαθμο στην ομαδα επι 3 χρονια?

 

και καθομαστε και συζηταμε αν ειναι καλυτερος ο Τσιντωτας?

 

ρε μαλακα Ανεστη μπακοτερμα θα παιξουμε... που μας το παιζεις και στοχος Αγγλικων ομαδων μαλακα που εξοδος για σενα ειναι βραδυ για ποτο στην Αγια Ειρηνη...

 

ουτε ημιχρονο δεν θα βγαλεις εκει ρε ζωο... ειδικα εκει...

 

ΒΛΑΚΑ... Α, ΒΛΑΚΑ...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αντε γαμησου και συ βαγγελακη, γαμω τα αφεντικα σας μουνοπανα. Και μπαοκ θα φωναζετε με 20ε μουνοσκυλα, αντε γαμηθειτε ολοι

 

Τιγρη, αν εισαι μεσα στην μαλακια αυτη, γαμιεσαι πατοκορφα, αν οχι, γαμα τους τη μανα, σε στηριζω

Link to comment
Share on other sites

Τον Ανέστη ούτε εγώ δεν τον πιστεύω καθόλου, όχι τόσο λόγω έλλειψης προσόντων, αλλά επειδή είναι γκούφι.

 

Επίσης σιγά μην κλάψουμε και για τον κάθε Ανέστη όπως λέει και ο Άτροπος. Εγώ προσωπικά θα τον τελείωνα την επομένη εκείνου του ημιτελικού με το γαύρο που μας άφησε να παίξουμε με τέρμα... τον Αλμέιδα.

 

ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ

 

Μακάρι Τσιντώντας και Μπάρκας στο μέλλον να γίνουν... Μπουφόν και να γράψουν ιστορία με τη φανέλα της ΑΕΚ, αλλά το τάιμινγκ που τελειώνει ο Ανέστης είναι τελείως λανθασμένο. Είναι ΕΓΚΛΗΜΑ να πας να παίξεις με τους σκουριασμένους Τσιντώντα και Μπάρκα τόσο το ματ στη Λιβαδειά, όσο (κυρίως) αυτό στη Βιέννη που ναι το ματς της δεκαετίας. Ελπίζω να μην το πληρώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω οτι ο Ανεστης ειναι πουθενας αλλα απο την αλλη φοβιζουν και οι αντικαταστατες του.

 

Το γηπεδο θα δειξει λοιπον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο ανεστης δεν φοβιζει απλα δεν κανει.

Το θέμα είναι ότι στο ματς της Βιέννης πας με έναν τερματοφύλακα που σε 2 χρόνια έχει παίξει 4 ματς. Με λούζει κρύος ιδρώτας και μόνο που το σκέφτομαι

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα κι αυτα που ειδα στην Τριπολη απο τον φιλο μου τον Λιβαδειτη δεν μου εδειξαν κατι καλυτερο. Και γενικα δεν τον πολυπιστευω.

Αντιθετως εχω ελπιδες για τον Μπαρκα.

Το θεμα ειναι λοιπον κατα ποσο ρισκαρεις τα ακομα χειροτερα ή οχι.

 

Θα φανει στα 2 σουπερ-κρισιμα ματς σποψε και με Αουστρια.

Link to comment
Share on other sites

Ιδωμεν.

 

Για να το ξεκαθαρισω παντως απο την μερια μου τον Ανεστη τον θεωρω εναν γελοιο κλοουν.

 

Εχει γραψει ενα post-επος ο Sepultura21 για τον συγκεκριμενο «αθλητη», οπου τον παρομοιαζει με Αφρικανους επιθετικους. Συμφωνω απολυτα με αυτο το post για οσους το θυμουνται.

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν χειροτερος ο Γκουφυ απο τους αλλους 2 ουτε θα τον ειχες βασικο ουτε θα ηθελες να τον ανανεωσεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και η Εθνική αν είχε καλύτερους από τον Μπακασετα, τον Τοροσίδη και τον Τζιώλη, θα τους έβαζε.

Link to comment
Share on other sites

Άμα υπάρχει ρήτρα την πληρώνεις Τ-1, γιατί να ρισκάρεις τώρα;

 

τι να ρισκαρεις δηλαδη? μεχρι τελος μαιου εχεις οψιον

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα

 

εχει δρομολογηθει το θεμα περιμενεις να πεσει η Λας Παλμας να τους πατησεις το λαρυγγι

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να παρεις πακετο και τον Ποτη και να κλεισει το θεμα φορ μεχρι το 2025

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Θελουμε πακετακι και τους 2. Δεν θελουμε μισες δουλειες Τιγρη.Αραουχο επιστρεφει και ακομα καλυτερος 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι αν την πλήρωνε την ρήτρα τώρα ο Μίμης, η κροατική λέρα θα του το έπαιρνε μόνος του το πρωτάθλημα, αφήστε που θα λύσσαγε και ο Τσίνος να μείνει. 

Link to comment
Share on other sites

και ο ενας θα μεινει και ο αλλος και θα μπουνε χερακι χερακι στην αγια σοφια να μην μας πεφτει ΠΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×