Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Αποχαιρετούμε μπακαλιάρο γιατι εδω τον είχαμε παστό . Ας πάει Μαλμε που θα ταιριάξει και θα τον αγοράσει η Γουέστ Χαμ με 8εκ € και θα κλαίμε που δεν τον αξιοποιήσαμε

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε να βαλει λιγο νερο στο κρασι του ο Μανολο και να μεινει σαν αναπληρωματικος. Και να παρουμε αριστερα καποιον, θα εχουμε 2 μονο πλαγιους. Θα μπορουσε να δωσει βοηθεια σαν 2η επιλογη απο πισω τους και φτηνος ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Αποχαιρετούμε μπακαλιάρο γιατι εδω τον είχαμε παστό . Ας πάει Μαλμε που θα ταιριάξει και θα τον αγοράσει η Γουέστ Χαμ με 8εκ € και θα κλαίμε που δεν τον αξιοποιήσαμε

 

Aυτο που ενας 25χρονος παιχτης με καριερα στη Νορκεπινγκ κανει 2 συνεχομενες αποτυχημενος σεζον αλλα φταιει ο κομπλεξικος προπονητακος που δεν τον αξιοποιησε...

 

Περσι στη Βιεννη τον Χιμενεθ ειχε προπονητη ας πουμε? Γιατι η προηγουμενη ομαδα του, που επενδυσε σοβαρα σε αυτον, τον ξεφορτωθηκε αρον αρον χωρις να του δωσει 2η ευκαιρια και χωρις να κοιταξει πισω.

 

Βγηκε ο προεδρος των αλλων κι εκανε δηλωσεις Αγγελος Αναστασιαδης-Παουλο Σοουζα για παιχτη που ανηκει ακομα στην ομαδα του (σχεδον ανφαιρ αυτα που ειχε πει) αλλα ο ΑΕΚτζης βλεπει φαντασματα προκειμενου να την πει στο Χιμενεθ.

 

Βαλαμε ενα στοιχημα μπας και αναστηθει η καριερα ενος πουθενα, δεν επιασε, παμε παρακατω

Link to comment
Share on other sites

Aυτο που ενας 25χρονος παιχτης με καριερα στη Νορκεπινγκ κανει 2 συνεχομενες αποτυχημενος σεζον αλλα φταιει ο κομπλεξικος προπονητακος που δεν τον αξιοποιησε...

 

Περσι στη Βιεννη τον Χιμενεθ ειχε προπονητη ας πουμε? Γιατι η προηγουμενη ομαδα του, που επενδυσε σοβαρα σε αυτον, τον ξεφορτωθηκε αρον αρον χωρις να του δωσει 2η ευκαιρια και χωρις να κοιταξει πισω.

 

Βγηκε ο προεδρος των αλλων κι εκανε δηλωσεις Αγγελος Αναστασιαδης-Παουλο Σοουζα για παιχτη που ανηκει ακομα στην ομαδα του (σχεδον ανφαιρ αυτα που ειχε πει) αλλα ο ΑΕΚτζης βλεπει φαντασματα προκειμενου να την πει στο Χιμενεθ.

 

Βαλαμε ενα στοιχημα μπας και αναστηθει η καριερα ενος πουθενα, δεν επιασε, παμε παρακατω

Μαλλον η πρεμουρα σου να την πεις σε καποιον σε εκανε να μην καταλαβαινεις το ποσταρισμα μου. Δεν πειραζει, Και μαλλον δεν εχεις διαβασει τιποτα αλλο απο οσα εχω γραψει. Καλη καρδια.Και αν ηθελα να την πω και καλα στον Χιμενεθ δεν θα περιμενα τον μπακαλιαρο. 

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον η πρεμουρα σου να την πεις σε καποιον σε εκανε να μην καταλαβαινεις το ποσταρισμα μου. Δεν πειραζει, Και μαλλον δεν εχεις διαβασει τιποτα αλλο απο οσα εχω γραψει. Καλη καρδια.Και αν ηθελα να την πω και καλα στον Χιμενεθ δεν θα περιμενα τον μπακαλιαρο. 

 

Ε, ποιος δεν αξιοποιησε το Μπακαλιαρο, ο Μελισσανιδης? Αν δεν αξιοποιηθηκε ο αθλητης, οπως λες, φταιει αυτος που δεν τον εβαζε να παιξει.

 

Εχει 4 μηνες τωρα οποιος θελει να την πει στο Χιμενεθ αναρωτιεται γιατι δεν παιζει ο Τριστασον. Ε κατι θα ξερει παραπανω ο αλλος για να μην βαζει τον παιχτη ουτε με απειλη οπλου.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν του εκανε. Εμεις δεν τον αξιοποιησαμε καλως ή κακως(σιγουρα φταιει και ο παικτης) αλλα καμια διαθεση να την πουμε στον Χιμενεθ.Το αν κανει ή οχι ειναι αλλη συζητηση. Σε μας δεν κανει, σε καποιους μπορει να βγαλει ματια. Ισως φταει και το συστημα που διαλεξε ο Χιμενεθ και του βγηκε 

Link to comment
Share on other sites

Δοξα τω θεω εχουμε ηδη αρκετους γκαυλιαρηδες..

Βρανιες, Σιμοες, (ελπιζω μεχρι τελος σε Γιακομπ), Λιβαγια, Αραουχο..

Φυσικα και ο αρχηγος που πολλα του χουμε σουρει αλλα εχει αφησει δυο γονατα στο γηπεδο με την φανελα της ΑΕΚ και αν συνεχισει ετσι και ο Μπακακης.

Δεν ξεχναμε και τον Ναζωραιο βεβαια, ησυχη δυναμη.

Οι δυο αλητες ομως μπροστα ειναι για να γινουν σημαιες νεας εποχης.

Προφανως το εγραψα για τους Λιβαγια, Αραουχο. Με τους υπόλοιπους πιο δυσκολο να ταυτιστούν τα ΑΕΚακια και ας ειναι καλοί.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια στιγμή, άλλωστε, υπάρχουν σενάρια που θέλουν τον Ούρος Τσόσιτς να βρίσκεται κοντά στην πόρτα της εξόδου, μιας και έχει τραυματιστεί πολλές φορές μέσα στη σεζόν και δεν έχει καταφέρει να προσφέρει ακόμα τα αναμενόμενα.

Τι άλλο θα διαβάσουμε απορώ;

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί στο διαδύκτιο και το αναπαράγει με άρθρο ο sportdog.

Εντάξει μιλάμε για άθλιο δημοσίευμα χωρίς βάση

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Πατρίσιο Ροντρίγκες. Η ΑΕΚ ευχαριστεί τον ποδοσφαιριστή για την προσφορά του σε αυτόν τον ενάμιση χρόνο και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.

 

 

θα σε θυμαμαι για το γκολ στο φαληρο περσι

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ ανακοίνωσε την λύση της συνεργασίας της με τον Πατρίσιο Ροντρίγκες, εξέλιξη για την οποία απέμεναν μόνο οι υπογραφές.

Στην ανακοίνωση της ΠΑΕ αναφέρονται τα εξής: «Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Πατρίσιο Ροντρίγκες. Η ΑΕΚ ευχαριστεί τον ποδοσφαιριστή για την προσφορά του σε αυτόν τον ενάμιση χρόνο και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του».

 

Και του αφιερωνο το ασμα του μεγαλου Πασχαλη Τερζη. "Ο ιδιος ανθρωπος που με γοητευσε, ο ιδιος ανθρωπος μ' απογοητευσε"!!

Link to comment
Share on other sites

Μανολο Χιμενεθ

-Τι γίνεται με την υπόθεση του Ανέστη; 

«Θέλω να πω ξεκάθαρα τα πράγματα. Ο Ανέστης ήταν ένας πολύ σημαντικός παίκτης. Αλλά είμαι και ένας επαγγελματίας που δουλεύει στην ΑΕΚ και η ΑΕΚ κοιτάζει τα συμφέροντα της. Είναι ένα καταπληκτικό άτομο και επαγγελματίας. Αλλά ο Ανέστης θα πρέπει να καταλάβει πως ανήκει σ’ έναν σύλλογο και θα πρέπει να ξεκαθαρίσει αν ανήκει μέσα στην ΑΕΚ ή έξω από την ΑΕΚ. Τώρα ανήκει στο ρόστερ, αλλά δεν ξέρουμε αν θα είναι και στο μέλλον. Εγώ είμαι στη μέση. 

Το μόνο που θέλω να πω είναι πως τον Ανέστη θα τον χρειαζόμασταν ως αναπληρωματικό για την Αούστρια Βιέννης. Ο τρόπος που αντέδρασε και βοήθησε την ομάδα, ως αναπληρωματικός, ήταν κάτι καταπληκτικό. Άλλος στην θέση του θα μπορούσε να προσποιηθεί πως είναι τραυματίας και να μην έρθει. Αλλά ο Ανέστης δεν το έκανε. Αυτή είναι δουλειά και του προπονητή, να διαχειρίζεται δύσκολες καταστάσεις. Υπάρχουν παίκτες που όταν έχουν θέμα με το συμβόλαιο, βγαίνουν εκτός ομάδας. Όμως ο Ανέστης δεν είναι ένας απ’ αυτούς. Το μόνο που θα ήθελα είναι να βρεθεί μια συμφωνία του Ανέστη με την ΑΕΚ». 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νιωθω μεχρι και ανακουφιση αν φυγει ο Ανεστης.

 

Απο εκει και περα βεβαια δεν ξερω αν και οι αλλοι 2 θα μπορεσουν να ανταπεξελθουν καλυτερα απο δαυτον. Καλο θα ηταν να παρουν ενα εμπειρο τερμα, εστω φθηνο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπάρκας πέρσι δεν ήταν ιδιαίτερα καλός και ο Τσιτώντας έχει παίξει πολύ λίγα ματς για να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα.Γενικά δεν ξέρω αν ο Ανέστης αισθάνεται αδικημένος ή απλά αυτά τα γράφουμε εμείς εδώ, το σίγουρο είναι ότι σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα θα είχε σουταριστεί τον πρώτο χρόνο κιόλας.Μιλάμε για αμέτρητες γκάφες, τεράστια πίστωση χρόνου και πάρα πολλές δεύτερες ευκαιρίες.Θα είναι θράσος αν πει ποτέ ότι στην ΑΕΚ αδικήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Μανώλο γαμιεσαι που κάνεις τέτοιες δηλώσεις που υπονομεύουν το μέλλον της ΑΕΚ. Άκου να ανήκει μέσα σε αυτή ο καθυστερημένος. Να είσαι διευθυντής χειρουργείου και να θέλεις γιατρό με Πάρκινσον η φάση. Δεν κάνουμε πολιτική με αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Έλντερ Λόπες: Θέλω να συνεχίσω για πολλά χρόνια στην ΑΕΚ!

Η ομαδα γινεται ελκυστικη και αγαπησιαρικη. Επιτελους οι παικτες θελουν να μεινουν σε αυτην. 

Ανεστη εσυ μπορεις να φυγεις, στην Αγγλια σε περιμενουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

θεμε 3 λιβαγιες τον Γεναρη και σηκωνουμε νταμπλ ελλαδισταν και παμε τουλαχιστΩ 8 στας Ευρωπας

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×