Jump to content

Α.Ε.Κ. - UEFA Champions League Group Stage (Group E) 2018-2019


George_D
 Share

Recommended Posts

Guest Fadrhonc21

Η αστυνομία και πόσο μάλλον οι βλάκες οι ματατζήδες δεν έχουν καμιά δουλειά μέσα σε ένα γήπεδο, ας περιφέρονται στο πάρκινκ του ΟΑΚΑ ή στον σταθμό του ΗΣΑΠ. 
Απευθείας ευθύνη στην εκάστοτε ΠΑΕ να ελέγχει τους πάντες και τα πάντα όλα, ονομαστικά tickets μέσω κινητού, κάμερες παντού, κολονοσκοπηση για να περάσεις μέσα. Αν δεν το κάνει αποτελεσματικά τεράστια πρόστιμα χωρίς εφέσεις και λοιπές πίπες. Επίσης απευθείας αν γίνονται επεισόδια ο κάθε οπαδός παίρνει πίσω όλα τα λεφτά που έδωσε για τον αγώνα αυτόν. 
Εκεί να δεις πώς φτιάχνονται όλα σε μία μέρα. Λύσεις υπάρχουν και είναι εύκολες, αλλά ο μέσος Έλληνας είναι τσαμπατζής και προτιμάει το εύκολο κέρδος (βλ. Tiger).

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Νικο σοβαρα τωρα.Πιστευες οτι δεν εδιναν την ομαδα οι Παπανοτιαδες γι αυτο δεν εμφανιζοταν κανενας;

Ναι, ειδικα επι Θανοπουλου αυτο νομιζα. Μαλλον τα νευρα μου μαζι τους δεν με αφηναν να βλεπω την πραγματικοτητα μεχρι ενος σημειου.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Κοιτα σοβαρα τωρα επειδη εχω κι εγω τρελα νευρα μαζι του.

 

1) Αφεντικο -οπως το θετεις- ουτε εχεις, ουτε φαινεται στον οριζοντα. Σε περιπτωση που πιστευεις οτι δεν εμφανιζεται ενδιαφερομενος γιατι δεν δινει την ομαδα αυτος, να σου πω οτι ακριβως το ιδιο πιστευα επι Παππαδων και τελικα δεν εφταιγε αυτο. Αλλα και παλι δεν μπορεις να τον υποχρεωσεις να κανει κατι τετοιο, εκτος αν αποφασιζαν κατι τετοιο οι οργανωμενοι (πιθανοτητες 0%). Στην τελικη εχω την αισθηση οτι οποιος θελει την ΑΕΚ την παιρνει πανευκολα αυτην την στιγμη, ουτε μετοχες δεν εχει αυτος, ουτε κανα σοβαρο μετοχικο κεφαλαιο.

 

2) Διαχειριστης στην θεση του που να ξερει περισσοτερη μπαλα, να ποναει περισσοτερο την ομαδα, να εχει απολυτηριο δημοτικου (κανονικο, οχι πλαστο), να μην εχει την ΑΕΚ με σκοπο αλλη παραπλευρη δουλεια για την ΑΕΚ, να ξερει να διοικει σημερινη ΠΑΕ, να βρισκεται σε ενεργη ηλικια και να μην νομιζει οτι τα ξερει ολα ενω δεν ξερει τιποτα, βρισκεις αυριο το πρωι.

Μενει ενα θεμα με το παρασκηνιο (εστω να εισαι κοντα στο 50-50), αλλα ας το αφησουμε στην ακρη αυτο.

Ξερεις τι ΔΕΝ βρισκεις; Την μαλακια που ΣΤΑΝΤΑΡΝΤ θα κανει καποια στιγμη και θα μπεις μεσα 5 ή 10 μυρια, δεν θα μπορει να την καλυψει, εστω με δανειο που με την πρωτη ευκαιρια θα το μαζεψει πισω.

 

Εγω ετσι τα βλεπω. Κοινως αδιεξοδο.

Ουτε αυτος αν μπει μεσα με μια μαλακια θα την καλυψει Νικο. Θα σηκωει και θα φυγει οπως μας απειλει και εκβιαζει καθε φορα. Αν ηταν μετοχος κανονικος και ειχε πληρωσει να παρει την ομαδα και ειχε την νομικη της ευθυνη αλλαζε το θεμα. Αυτος ειναι ενας αερας ρε φιλε.

Και τι νοημα εχει ως ομαδα να βγαζει τα κερατα της και να τα κραταει ολα καβατζα για αλλη εταιρια κατασκευης ενος εργου που δεν θα ανηκει στην ΠΑΕ? Τρελα πραγματα που τα δεχεται ο απελπισμενος ΑΕΚτζης μηπως και δει ενα γηπεδακι μετα τοσα χρονια.

Το δεχομαι καπου αλλα οκ υπαρχουν και ορια.....

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

οποιος πιστευει ότι την μερα του αγωνα,μπηκαν στο γηπεδο ένα πανο 30 μετρων (υπολογιζω) και μολότοφ,τον χτυπαω φιλικα στην πλατη.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο σχολιο. 70 εκ ηθελε να βαλει ο Μελ εαν βαζανε και οι αλλοι αλλα τοσα. 

 

Εγκυρο σχολιο.Ηταν πολυ ψηλα ο πηχης.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε αυτος αν μπει μεσα με μια μαλακια θα την καλυψει Νικο. Θα σηκωει και θα φυγει οπως μας απειλει και εκβιαζει καθε φορα. Αν ηταν μετοχος κανονικος και ειχε πληρωσει να παρει την ομαδα και ειχε την νομικη της ευθυνη αλλαζε το θεμα. Αυτος ειναι ενας αερας ρε φιλε.

Και τι νοημα εχει ως ομαδα να βγαζει τα κερατα της και να τα κραταει ολα καβατζα για αλλη εταιρια κατασκευης ενος εργου που δεν θα ανηκει στην ΠΑΕ? Τρελα πραγματα που τα δεχεται ο απελπισμενος ΑΕΚτζης μηπως και δει ενα γηπεδακι μετα τοσα χρονια.

Το δεχομαι καπου αλλα οκ υπαρχουν και ορια.....

Ρε συ καποια στιγμη μπηκε δανειο απο μια oil tank πώς την λενε.

 

Πιστευω οτι το ποσο αυτο το ξαναμαζεψε περισυ απο το γιουροπα. Πώς θα εβγαινες μεχρι τοτε χωρις αυτην την διευκολυνση ομως; Φυσικα πληρωνε δικες του μαλακιες (λαθος αποφασεις, αποζημιωσεις κλπ) αλλα ποιος διοικει χωρις να κανει λαθη που θα σε βαλουν καποιες χρονιες μεσα;

Link to comment
Share on other sites

αρκετος κοσμος το πιστευε, οχι μοναχα ο Νικος.

αυτο που ομως γινεται, ειναι κ να ειναι ανοιχτος ο μεγαλομετοχος να πουλησει, αν η εταιρεια δεν τραβαει επενδυση, οταν ιστορικα οσοι την εχουν χανουν λεφτα γιατι το ελληνικο πλαισιο ειναι ΓΤΠ λες κ ειναι σοβιετια, ε κανεις δε θα εμφανιστει, εκτος αν ερθει εντεταλμενος με υποσχεσεις απο την κυβερνηση να τσιμπησει εργα που θα του κανουν worth his while.

Δεν λεω για κανα μηνα, οταν την εδινε ο Θανοπουλος με ενα ευρω, μπορει να το πιστεψα κι εγω.Γενικοτερα ομως το εβλεπα το εργο πως παει και δεν ειχα ελπιδες.

 

Τεσπα οσον αφορα το πλαισιο που γραφεις ελπιζω με τον νομο που θα ψηφιστει σε σχεση με τις ΠΑΕ και τα γηπεδα κτλ. να ειμαστε σε σωστη κατευθυνση για να βρεθουν επενδυτες.Γενικα σαν ποδοσφαιρο μιλαω οχι μονο για την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω για κανα μηνα, οταν την εδινε ο Θανοπουλος με ενα ευρω, μπορει να το πιστεψα κι εγω.Γενικοτερα ομως το εβλεπα το εργο πως παει και δεν ειχα ελπιδες.

Τεσπα οσον αφορα το πλαισιο που γραφεις ελπιζω με τον νομο που θα ψηφιστει σε σχεση με τις ΠΑΕ και τα γηπεδα κτλ. να ειμαστε σε σωστη κατευθυνση για να βρεθουν επενδυτες.Γενικα σαν ποδοσφαιρο μιλαω οχι μονο για την ΑΕΚ

Καλα οχι μονο μηνα. Θυμασαι που ο τωρινος μας εφαγε ενα εξαμηνο για να δωσει «ριζικες λυσεις» το καλοκαιρι και μετα εβγαλε ανακοινωση οτι ζητησε απο τους μετοχους να βαζουν μαζι λεφτα, αλλα αυτοι ηθελαν απλη διαχειριση ενω τουτος δεν πιστευε οτι γινεται δουλεια με διαχειριση, αλλα θες γενναια χρηματοδοτηση (α, ρε λαμογιαρα τωρα που το θυμηθηκα);

 

Υγ. Καλα εγω ασε, ημουν γραφικος, ακομα και στον Κοζωνη ειχα ελπιδα. Αλλα το παραπανω αφορα τεραστια μεριδα του κοσμου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ καποια στιγμη μπηκε δανειο απο μια oil tank πώς την λενε.

 

Πιστευω οτι το ποσο αυτο το ξαναμαζεψε περισυ απο το γιουροπα. Πώς θα εβγαινες μεχρι τοτε χωρις αυτην την διευκολυνση ομως; Φυσικα πληρωνε δικες του μαλακιες (λαθος αποφασεις, αποζημιωσεις κλπ) αλλα ποιος διοικει χωρις να κανει λαθη που θα σε βαλουν καποιες χρονιες μεσα;

 

Ακριβώς..

 

2,7εκ άτοκο δάνειο για να μην έχεις θέμα ρευστότητας.

Θα πει κάποιος ΞΟΔΕΥΤΗΚΕ.

Όντως δεν ξοδεύτηκε και όντως το πήρε πίσω με την πρώτη ευκαιρία (χρήματα Europa στο τέλος της ΕΠΟΜΕΝΗΣ σεζόν).

Μόνο που αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα, θα αναλάμβανα εγώ να έκανα τον Διαχειριστή.

Μόνο που όταν έσκαγε η στραβή δεν θα χα να δανείσω άτοκα και όταν, εάν και εφόσον θα τα έπαιρνα.

Ο Μελισσανίδης εγγυάται αυτή τη στιγμή ΔΙΑΡΚΗ ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑ σε περίεργους καιρούς και σηκώνει ένα γήπεδο 80εκ σε διάστημα 30 μηνών περίπου (2-2.5εκ/μήνα δηλαδή ΔΙΑΡΚΗΣ ΡΟΗ δεν έχει σταματήσει στιγμή).

Στο μεταξύ πήρε Κύπελλο, Πρωτάθλημα και πήγε δύο τελικούς Κυπέλλου ακόμα.

Με φακές;

Ναι με φακές.

Τα παραπάνω που είπα όμως δεν είναι φακές.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς..

 

2,7εκ άτοκο δάνειο για να μην έχεις θέμα ρευστότητας.

Θα πει κάποιος ΞΟΔΕΥΤΗΚΕ.

Όντως δεν ξοδεύτηκε και όντως το πήρε πίσω με την πρώτη ευκαιρία (χρήματα Europa στο τέλος της ΕΠΟΜΕΝΗΣ σεζόν).

Μόνο που αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα, θα αναλάμβανα εγώ να έκανα τον Διαχειριστή.

Μόνο που όταν έσκαγε η στραβή δεν θα χα να δανείσω άτοκα και όταν, εάν και εφόσον θα τα έπαιρνα.

Ο Μελισσανίδης εγγυάται αυτή τη στιγμή ΔΙΑΡΚΗ ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑ σε περίεργους καιρούς και σηκώνει ένα γήπεδο 80εκ σε διάστημα 30 μηνών περίπου (2-2.5εκ/μήνα δηλαδή ΔΙΑΡΚΗΣ ΡΟΗ δεν έχει σταματήσει στιγμή).

Στο μεταξύ πήρε Κύπελλο, Πρωτάθλημα και πήγε δύο τελικούς Κυπέλλου ακόμα.

Με φακές;

Ναι με φακές.

Τα παραπάνω που είπα όμως δεν είναι φακές.

 

Καταλαβαινω το σκεπτικο σου και σου δινω πολλα δικια αλλα εγω προσωπικα δεν πιστευω στους ισολογισμους.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω το σκεπτικο σου και σου δινω πολλα δικια αλλα εγω προσωπικα δεν πιστευω στους ισολογισμους.

 

Οι ισολογισμοί "μαγειρεύονται" ΑΛΛΑ δείχνουν πράγματα.

Ξαναρωτάω το εξής απλό.

Τις σεζόν 15-16, 16-17, 17-18 που είχε ΜΗΔΕΝ ευρωπαϊκά έσοδα και χαμηλότατο τηλεοπτικό, πως στον διάολο χρηματοδοτήθηκε η ομάδα;

Με τις 10,000 εισιτήρια και αν που έκοβε; Really;

 

Και επειδή θα πεταχτεί εδώ ο Χάμπος να πει "στην Γ κόψαμε 20,000 κείας" θα του πω πως με 150 euros μο το ένα μας κάνει μια σούμα 3εκ.

Τα μισά πήγαν στο γήπεδο (1,5εκ) και τα άλλα μισά στην ομάδα (1,5εκ).

Ναι μάγκες μου με αυτά τα χρήματα της Γ, την χορηγία του ΟΠΑΠ (εχχχχμ ναι) τα 10,000 μο και τα 3 σολτν αουτ και κωμικό τηλεοπτικό βγάλαμε τρεις σεζόν και σηκώνουμε γήπεδο 85εκ.

Εγώ πείθομαι δεν ξέρω για εσάς.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω το σκεπτικο σου και σου δινω πολλα δικια αλλα εγω προσωπικα δεν πιστευω στους ισολογισμους.

Ουτε εγω. Αλλα οι μαλακιες με κατι Αλμειδα, Πατιτο, Λεσκοτ, Τιμουρ, Μοραις κλπ χωρις εσοδα απο Ευρωπη απο καπου πρεπει να πληρωθηκαν.

Ναι δικες του μλκιες οι παραπανω, αλλα κακα τα ψεματα λαθη που θα σε βαλουν μεσα κανουν ολοι.

Οπως και η αυξηση του μπατζετ με κατι Αραουχο και Λιβαγια πχ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλω να πω είναι πως η κριτική για να ναι παραγωγική πρέπει να ναι και στοχευμένη.

Τον Μελισσανίδη αν είναι να τον κράξουμε ας τον κράξουμε για την κωμική στελέχωση της ΠΑΕ, τις απαράδεκτα βλακώδεις προσωπικές επιλογές και την στενοκεφαλιά.

Ακόμα και για την απροθυμία να επενδύσει στο αγωνιστικό παραπάνω.

Να λέμε όμως "ναι αλλά δεν πληρώνει" όταν 3 χρόνια χωρίς Ευρώπη δεν είχες ούτε μισή μέρα θέμα ρευστότητας (ούτε ασήμαντο είναι ούτε δεδομένο) και σήκωσες και δύο ασημικά sorry αλλά στα μάτια μου είναι εκτός τόπου και χρόνου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ουτε εγω. Αλλα οι μαλακιες με κατι Αλμειδα, Πατιτο, Λεσκοτ, Τιμουρ, Μοραις κλπ χωρις εσοδα απο Ευρωπη απο καπου πρεπει να πληρωθηκαν.

Ναι δικες του μλκιες οι παραπανω, αλλα κακα τα ψεματα λαθη που θα σε βαλουν μεσα κανουν ολοι.

Οπως και η αυξηση του μπατζετ με κατι Αραουχο και Λιβαγια πχ

Το δανειο στην OILTANK που χρειαστηκε να πληρωσει ο φαφουτης για τις μαλακιες ποιος το αποπληρωνει? Ο ιδιος απο την τσεπη του? Η ομαδα μηπως?

Που ακριβως βοηθαει? Στο να παιρνει απλα δανεια η ομαδα για να πληρωνει τις μαλακιες του?

Link to comment
Share on other sites

Οι ισολογισμοί "μαγειρεύονται" ΑΛΛΑ δείχνουν πράγματα.

Ξαναρωτάω το εξής απλό.

Τις σεζόν 15-16, 16-17, 17-18 που είχε ΜΗΔΕΝ ευρωπαϊκά έσοδα και χαμηλότατο τηλεοπτικό, πως στον διάολο χρηματοδοτήθηκε η ομάδα;

Με τις 10,000 εισιτήρια και αν που έκοβε; Really;

 

Και επειδή θα πεταχτεί εδώ ο Χάμπος να πει "στην Γ κόψαμε 20,000 κείας" θα του πω πως με 150 euros μο το ένα μας κάνει μια σούμα 3εκ.

Τα μισά πήγαν στο γήπεδο (1,5εκ) και τα άλλα μισά στην ομάδα (1,5εκ).

Ναι μάγκες μου με αυτά τα χρήματα της Γ, την χορηγία του ΟΠΑΠ (εχχχχμ ναι) τα 10,000 μο και τα 3 σολτν αουτ και κωμικό τηλεοπτικό βγάλαμε τρεις σεζόν και σηκώνουμε γήπεδο 85εκ.

Εγώ πείθομαι δεν ξέρω για εσάς.

 

Ο στοχος για τη Γ που ταιζαμε το Γεωργεα κοκα κολα και σουβλακι ηταν 6εκ ευρω.Δεν ξερω ποσα βγηκαν τελικα.

 

 

Ήδη έχουν γίνει οι πρώτες μελέτες για τα χρήματα που θα εισρεύσουν του χρόνου στα ταμεία της ερασιτεχνικής από τη συμμετοχή της ποδοσφαιρικής ομάδας στη Γ' Εθνική. Κατά πληροφορίες ο Δημήτρης Μελισσανίδης και το επιτελείο του, προσδοκούν ότι τα έσοδα θα πλησιάσουν τα 6 εκατομμύρια ευρώ!
Πως μεταφράζεται αυτό το ποσό; Ιδού:
* Στα εισιτήρια διαρκείας, όπως έγραψε και τις προάλλες η “Live Sport” ο μεγάλος στόχος είναι να διατεθούν 20.000 κομμάτια. Με δεδομένο ότι και στο Ελληνικό, έστω προσωρινά (δηλαδή για δυο χρόνια), ο Μελισσανίδης φιλοδοξεί να φτιάξει ένα μικρό “παλατάκι” θεωρείται σίγουρη η κινητοποίηση των φίλων της ΑΕΚ. Ο κύριος όγκος των 20.000 διαρκείας θα έχει τιμές από 100 έως 150 ευρώ. Θα υπάρχουν όμως και κάποια ακριβότερα κομμάτια, όπως και οι τσουχτερές τιμές στις θέσεις των VIP.Εν κατακλείδι, ο στόχος από τα διαρκείας είναι να εισρεύσουν κοντά στα 3 εκατομμύρια ευρώ στα ταμεία της ομάδας. Και σίγουρα να μην πέσει από τα 2,5 εκατομμύρια.
* Το τηλεοπτικό συμβόλαιο θα αποφέρει στην ΑΕΚ έσοδα που θα ξεπεράσουν τα 700 χιλιάρικα, ενώ οι πιο αισιόδοξοι κάνουν λόγο και για ένα εκατομμύριο. Επαφές ξεκίνησαν ήδη με Nova και ΟΤΕ TV, καθώς μόνο η συνδρομητική τηλεόραση μπορεί να δώσει καλό συμβόλαιο. Και για τις δυο πλατφόρμες το δέλεαρ είναι μεγάλο. Για τη Nova να διατηρήσει χιλιάδες συνδρομητές ΑΕΚτζήδες και για τον ΟΤΕ να αυξήσει την πελατεία του προσελκύοντας φίλους της ΑΕΚ από κάθε γωνιά της Ελλάδας.
* Ειδική συμφωνία θα γίνει με τον ΟΠΑΠ από τον οποίο στη Σούπερ Λίγκα η ΠΑΕ πήρε πέρσι 1,7 εκ. ευρώ. Στη Γ' Εθνική και με την κινητοποίηση και συσπείρωση που υπάρχει, η ΑΕΚ θα διεκδικήσει ένα εκατομμύριο ευρώ.
* Θα εξασφαλιστούν άλλες 10-15 μικρότερες χορηγίες. Για παράδειγμα ο Γιώργος Σταυρόπουλος φέρεται να έχει εκφράσει την πρόθεση για ανανέωση της χορηγικής σύμβασης με την ΑΕΚ. Με το δίκτυο γνωριμιών του “τίγρη” η ομάδα περιμένει συμφωνίες και με άλλους επιχειρηματίες. Για τα έσοδα από χορηγίες υπάρχει πρόβλεψη από 500 μέχρι 800 χιλιάρικα συνολικά.

Πηγή: Livesport

Link to comment
Share on other sites

Το δανειο στην OILTANK που χρειαστηκε να πληρωσει ο φαφουτης για τις μαλακιες ποιος το αποπληρωνει? Ο ιδιος απο την τσεπη του? Η ομαδα μηπως?

Που ακριβως βοηθαει? Στο να παιρνει απλα δανεια η ομαδα για να πληρωνει τις μαλακιες του?

 

Αγόρι μου βρεσ' το λίγο.

Έκανε μια μαλακισμένη επιλογή.

Όπως μαλακισμένες επιλογές έχει κάνει και ο Μαρινάκης (Τουρέ, Μιραλάς), ο Σαββίδης και γενικά ΟΛΟΙ.

Μαλακίες θα κάνει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ.

Ε αυτός (Μελισσανίδης) φρόντισε η μαλακία να μην σου δημιουργήσει θέμα ρευστότητας.

Σου έφερε ζεστά ζεστά εκατομμυριάκια να χεις να κινηθείς και ΟΟΟΟΤΑΝ τα ξαναπαίρνει.

Μπορούσε να κάνει τα εξής:

-Να την κάνει (δεν φαίνεται πουθενα στην ΠΑΕ)

-Να πάρει δάνειο (Αλαφούζος πόιντ)

Επέλεξε να μην κάνει τίποτα από τα δύο. Αυτό από μόνο του σου δείχνει ότι ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΕ πρόβλημα ρευστότητας δεν θα υπάρξει.

Το θεωρούμε δεδομένο αλλά ΔΕΝ είναι.

Αλλιώς θα βάζαμε Λυσσάνδρου και άμα έφερνε παιχταρά που στο πρώτο ματς έσπαγε το πόδι θα πιάναμε τον κώλο μας με τα δύο χέρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλα οχι μονο μηνα. Θυμασαι που ο τωρινος μας εφαγε ενα εξαμηνο για να δωσει «ριζικες λυσεις» το καλοκαιρι και μετα εβγαλε ανακοινωση οτι ζητησε απο τους μετοχους να βαζουν μαζι λεφτα, αλλα αυτοι ηθελαν απλη διαχειριση ενο τουτος δεν πιστευε οτι γινεται δουλεια με διαχειριση, αλλα θες γενναια χρηματοδοτηση (α, ρε λαμογιαρα τωρα που το θυμηθηκα);

 

Υγ. Καλα εγω ασε, ημουν γραφικος, ακομα και στον Κοζωνη ειχα ελπιδα. Αλλα το παραπανω αφορα τεραστια μεριδα του κοσμου.

Καλα, οχι μονο στον Κοζωνη αλλα και στον Βιντιαδη με τον Κιθ Χαρις και στο Θεμελιο 21 ειχα ελπιδα.Ακομα και στον Ψωμιαδη (οχι οτι δεν τα εβλεπα η δεν τα περιμενα αλλα αγωνιστικα μας πηγαινε τρενο τουλαχιστον) και μετα στον Γρανιτσα ειχα πιστεψει.Τι να κανεις, καπου πρεπει να πιαστεις στην ΑΕΚ.Με την ελπιδα πορευομαστε αλλιως η απελπισια θα μας ειχε διαλυσει.

 

Γι αυτο στηριζω αυτη τη διοικηση.Φυσικα και κριτικαρω και επισημαινω τα στραβα και τις ξετοκεφαλιες.Αλλα εχει δειξει εργο και κατι αλλο δεν υπαρχει στον οριζοντα, σε αυτη τη φαση τουλαχιστον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το δανειο στην OILTANK που χρειαστηκε να πληρωσει ο φαφουτης για τις μαλακιες ποιος το αποπληρωνει? Ο ιδιος απο την τσεπη του? Η ομαδα μηπως?

Που ακριβως βοηθαει? Στο να παιρνει απλα δανεια η ομαδα για να πληρωνει τις μαλακιες του?

Γιατι ρε συ δεν διαβαζεις προσεκτικα τι γραφω?

 

Δανεισε για να πληρωσει τις μλκιες του και τα μαζεψε με το γιουροπα. Δανειο=διευκολυνση. Αρα η ομαδα πληρωνει, αλλα καποιος εχει την τσεπη να διευκολυνει.

 

Μλκιες δικες του ηταν, αλλα ολοι οσοι εχουν διοικησει την ΑΕΚ καποια στιγμη απο καποια λαθη μπηκαν μεσα.

 

Αν λοιπον διοικησεις εσυ ή εγω και μπουμε μια χρονια μεσα τι γινεται?

 

Υγ. Και δεν σου πιανω χορηγιες κλπ με τις γνωριμιες του, ουτε ποιος πληρωνει τους Μητροπουλους αυτου του κοσμου, για να τα πουμε ολα

Link to comment
Share on other sites

Ο στοχος για τη Γ που ταιζαμε το Γεωργεα κοκα κολα και σουβλακι ηταν 6εκ ευρω.Δεν ξερω ποσα βγηκαν τελικα.

 

Άρα με αυτά τα 6εκ σηκώνουμε γήπεδο μέχρι σήμερα και πήραμε πρωτάθλημα :)

Link to comment
Share on other sites

Άρα με αυτά τα 6εκ σηκώνουμε γήπεδο μέχρι σήμερα και πήραμε πρωτάθλημα :)

 

Οχι απλα σου λεω οτι το αγωνιστικο δεν ειχε ποτε θεμα.Η ΠΑΕ δεν εχει σχεση με το γηπεδο.Ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα σου λεω οτι το αγωνιστικο δεν ειχε ποτε θεμα.Η ΠΑΕ δεν εχει σχεση με το γηπεδο.Ακομα.

 

Ναι και περνάει ΝΟΜΟΣ φωτογραφικός για να μπορεί αν και μικρομέτοχος του ΟΠΑΠ να έχει την ΠΑΕ και η ΠΑΕ να μπορεί να χει περιουσιακά στοιχεία (γήπεδο, προπονητικό).

Αυτό τί σου λέει (πέραν του ότι θέλει να πουλήσει πακέτο ΠΑΕ-Γήπεδο-Προπονητικό);

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×