Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2014-15


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

xD

 

Λες να επεκτεινει το δυκτιο και σε Ουκρανια μερια να μας φερει κανεναν Φιλορωσσο Παιχτη Κριμαιωτη?

Μηπως πρεπει να παρακολουθουμε τις εμπολεμες ζωνες για να μαντεψουμε την προελευση των μελλοντικων αστερων μας?xD

 

Καταφερα να βρω και ενα screenshot απο τα DVD που εξεταζουν στην ομαδα.

Drama-reconstruction-of-W-010.jpg

xD

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

ο 22χρονος ελευθερος Αποστολος Βελλιος αποτελει μια καλη επιλογη πιστευω... αρκει να κινηθουμε γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ειναι πολυ καλη περιπτωση αυτος αλλα μαλλον θελει περισσοτερα απο οτι διαθετουμε

Link to comment
Share on other sites

ναι θα ρθεί ο Βέλλιος από έβερτον στην ΑΕΚ της Β, και μάλιστα με τα λεφτά που δίνει ο μελμελ. ΓΙΛΑΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και εγω το ιδιο πιστευω...δεν υπαρχει περιπτωση και οταν ακουνε στην τελικη για ομαδες ''μιας χρησης'' γιατι να ερθουν και ολας? Να κανουν ψυχικο στον Τιγρη που θελει να κανει οικονομια και μετα να τους σουταρει?

Link to comment
Share on other sites

250.000 ευρώ και μπόνους σε Λάζοβιτς η ΑΕΚ

 

Την Κυριακή (11/5) ο Νίκος Λυμπερόπουλο μίλησε με τον επιθετικό της Παρτιζάν, Ντάνκο Λάζοβιτς. Συζητήθηκαν κάποια οικονομικά μεγέθη, διαπιστώθηκε πως υπάρχει πρόσφορο έδαφος και μέσα στην εβδομάδα αναμένεται να αποφασιστεί το πώς και το αν θα κινηθεί η ΑΕΚ για τον ποδοσφαιριστή.

 

Ο Λυμπερόπουλος φέρεται να άκουσε τον παίκτη να του ζητά συμβόλαιο με ετήσιες αποδοχές πάνω από 300.000 ευρώ. Ενημέρωσε τον Δημήτρη Μελισσανίδη για τις απαιτήσεις του Λάζοβιτς και πλέον στην ΑΕΚ εξετάζουν, απ' ό,τι φαίνεται, το πρότζεκτ της πρότασης, την οποία θα υποβάλλουν.

 

Σύμφωνα με τα όσα διαρρέονται, η «Ενωση» θα προσφέρει στον παίκτη ένα συμβόλαιο που δεν θα υπερβαίνει τα 250.000 ευρώ το χρόνο, όμως θα αυξάνεται βάσει των διακρίσεων σε ομαδικό και ατομικό επίπεδο.

 

Επί της ουσίας, η ΑΕΚ θα προσφέρει στον 31χρόνο στράικερ σημαντικά μπόντους σε περίπτωση ανόδου της ομάδας στη Superleague, κατάκτησης του Κυπέλλου, αλλά και αναλόγως με τα γκολ που θα πετύχει και τις εμφανίσεις που θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μια φορα σχολιασα κατι θετικα και δεν ανεφερα αυτο με το Κυπελλο ρε σαταναδες και με μπριζωνετε παλι?xD

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν το πλανο ειναι 3-4 παικτες ακομα των 250, μονο αν ξεσκιστουν στις αποτυχιες οι βατραχοΛυμπε δεν θα ανεβει νερο.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω κατι αν σου φερει λαζοβιτς και δεν βγει ρε παιδι μου για τον Α,Β λογο τι θα πουμε μετα?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ε ναι αν φερουν 4 250αρες σαν αυτον συν αυτους που εχουν παρει ναι τοτε μιλαμε για πολυ καλη ομαδα Β Εθνικης που θα ανεβει ανετα και ισως αρκετοι παιχτες δεσουν και στην Α.

Μακαρι να το κανουν και να φερουν και προπονητη καλο για 2-3 χρονια να ξεκινησει να κανει ομαδα απο Β και να ανεβει Α δεμενη κατα καποιο τροπο και οχι φτου ολα απο την αρχη παλι.

Δεν ζηταμε παραλογα πραγματα ! Σαν αυτον παιχτη να ερθουν μερικοι θα ηρεμησουμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Να σου πω κατι αν σου φερει λαζοβιτς και δεν βγει ρε παιδι μου για τον Α,Β λογο τι θα πουμε μετα?

 

Δεν θα φταει ο Τιγρης φυσικα ουτε κανενας. Εγω προσωπικα δεν θα πω τιποτα και θα τονιζω οτι προσπαθησαν να κανουν ομαδα καλη και πληρωσαν αλλα δεν βγηκε ! Εκει δεν μπορεις να πεις τιποτα ... !

Link to comment
Share on other sites

Με Λαζοβιτς και με τετοια μπατζετ που ανεφερα, εννοειται πως ειναι οκ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τον Τσιμπουρη τον θελετε? Παλια τον γουσταρα πολυ αλλα απο τοτε που πηγε στον γαυρο με εχει χαλασει πολυ λες και ειναι μολυσμενος ενα πραγμα δεν ξερω....δεν τον πολυθελω πισω. Νομιζω με τα λεφτα που παιρνει βρισκουμε πολυ καλυτερο παιχτη και πολυ καλυτερο χαρακτηρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι δεν υπαρχει θεμα Λαζοβιτς. Οπως δεν υπηρχε και θεμα Τσιωλη.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα βλεπω να ρχονται και οι 2 και να χουμε λιποθυμιες ζαστρικες

 

Ο Τσιωλης μονο στο μεσον της σεζον αν τα κανει μουτι ο Τραϊ. Ο Σερβος δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει διοτι εχει πολυ ψηλο κασε. Και το ιδιο ισχυει και για οτν Τζεμπουρ. Ταβανι 250 χιλιαρικα εχεις για "καλα" συμβολαια και ο Λαζοβιτς δεν παιζει για 250 χιλιαρικα. Ας πανε να μαζεψουν κανεναν Περρονε κι ας πουν κι ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τζιμπουρ θα μετρουσε αν ερχοταν και ξεκινουσε τα κουτουλιδια με τον ευθυτενη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες. Οποιος εχει δει τον Λαζοβιτς ας γραψει 2 λογια πώς του φανηκε δια ζωσης, γιατι πολλα διαβαζουμε, αλλα εγω δεν τον εχω δει πχ.

Link to comment
Share on other sites

Υποτιθεται λογω β κσι καλα.

 

Παντως σημερα αλλα ελεγε το ενα ρεπορταζ, αλλα το αλλο.

 

Η sportday ελεγε οτι ειναι κοντα, η live sport οτι υπαρχει μεγαλη αποσταση.

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται να μην εχεις δει λαζοβιτς στο παρελθον, οκ τον τελευταιο 1 χρονο το καταλαβαινω

 

εγω πιστευω με 3 χαρτια και μπονους θα κλεισεις ο σερβος που να τρεχει σε κινες και αμερικες, εδω διπλα στην οικογενεια.

 

βεβαια απο τους αρφ θα ακουσουμε ποσο αχρηστος ειναι ενω αν τετοια μεταγραφη εκανε ο γαυρος θα πεφτανε τα μπετα, εδω καποιον πουλιδο απο το μεξικο πανε να φερουνε και γραφεται λες και ειναι ο νεος μεσι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×