Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2014-15


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest Saxon21
Έτοιμοι να δώσουν τα χέρια

 

Πιο κοντά από ποτέ στην επιστροφή του στην ΑΕΚ, φαίνεται ότι είναι ο Κώστας Κατσουράνης.

 

Όπως αφήνει να εννοηθεί η πλευρά του παίκτη, εκείνο που απομένει είναι ένα "τελικό" ραντεβού με τον Δημήτρη Μελισσανίδη για να κλείσει το θέμα του.

 

Η διαφορά που χωρίζει τις δύο πλευρές χαρακτηρίζεται μικρή και όλα δείχνουν ότι ο «Κατσούρ» θα συμφωνήσει με ένα ποσό κάτω από 200.000 ευρώ ετησίως.

 

goonies5.gif

Link to comment
Share on other sites

200.000 πεταμενα ευρω............. ευχομαι στις πρωτες γκελες, αυτος που θα τις πρωτοφαει τις φαπες να ειναι ο Πατρινος. Και ο Γυρινος

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμοι να δώσουν τα χέρια

 

Πιο κοντά από ποτέ στην επιστροφή του στην ΑΕΚ, φαίνεται ότι είναι ο Κώστας Κατσουράνης.

 

Όπως αφήνει να εννοηθεί η πλευρά του παίκτη, εκείνο που απομένει είναι ένα "τελικό" ραντεβού με τον Δημήτρη Μελισσανίδη για να κλείσει το θέμα του.

 

Η διαφορά που χωρίζει τις δύο πλευρές χαρακτηρίζεται μικρή και όλα δείχνουν ότι ο «Κατσούρ» θα συμφωνήσει με ένα ποσό κάτω από 200.000 ευρώ ετησίως.

 

jesus-facepalm.jpg

Link to comment
Share on other sites

μινάρας

Ορισμός: 18

Λήμμα: 19

Ο χαρακτηρισμός είναι βαρύτατος, βαρύτερος του μαλάκα. Ο μαλάκας παίζει τον δικό του. Ο μινάρας παίζει κάποιον ξένο. Δηλαδή μεγάλη ρόμπα.

 

Πατρινής προέλευσης.

Link to comment
Share on other sites

λαθος κινηση και απο αγωνιστικη πλευρα αλλα και απο ηθικη...

καμενο χαρτι και απο τις δυο μεριες...μακαρι να ερθει ο τζιμπουρ να τον πλακωσει στις σφαλιαρες

Link to comment
Share on other sites

Μακρια ο κλικαδορος!!!! Οχι μονο ειναι πλεον ΣΑΠΑΚΙ, θα κανει και ανω κατω τα αποδυτηρια ο παλιομιναρας!

 

ΜΑΚΡΙΑ ΡΕ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πού το βρήκατε αυτό ρε; δεν βλέπω να παίζει κάπου.

 

σε άλλα νέα, ο μυτόγκας έφαγε σουτ από Ατρόμητο. θα βοηθούσε πολύ στη β'.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
πού το βρήκατε αυτό ρε; δεν βλέπω να παίζει κάπου.

 

σε άλλα νέα, ο μυτόγκας έφαγε σουτ από Ατρόμητο. θα βοηθούσε πολύ στη β'.

 

http://www.exedra.gr/lei-ne-ston-melissanidi-o-katsouranis-gia-epistrofi-stin-aek/

 

 

O μυτογκας να παει να απαυτωθει γιατι μας εχει απορριψει ηδη σε συνεντευξη του,τοσο large ειναι στα 32φευγα του.

Link to comment
Share on other sites

για να μην ευχηθω τιποτα σπασιματα ή χιαστους στο μουντιαλ καλο θα ηταν να τον ξεχασει ο λουτρινος, αντε γιατι εχω γεννηθει και σαββατο .

Link to comment
Share on other sites

"Μηνυμα" του Κατσουρανη οτι πλεον δεχεται και με λιγοτερα απο τα "ακατεβατα 250" που ζητουσε οταν οι μετοχες του ηταν ψηλα. Τον Κατσουρανη τον θελει μονο ο Λυμπεροπουλος και κανενας αλλος. Ο Μπαγεβιτς τον ειχε απορριψει ασυζητητι και ο Μελισσανιδης οταν ακουσε τα 500 για διετες πρεπει να επαθε ενα μινι εγκεφαλικο.

 

Την αποψη μου την ξερετε: λατρευω τον Ελληνα ποδοσφαιριστη και ειδικα τον Κατσουρανη τον εχω μεσα στην καρδια μου, αρα να γυρισει οπως και δηποτε :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Για το Θεο ρε πουστη μου. Πιστευα πως μετα το σκηνικο με τον Μανιατη δεν θα ξανασχολουμασταν.

Παρολα αυτα μου φαινεται πολυ κουφο να μν τον θελει ουτε ο σερβος, ουτε ο μελ και να περναει του λυμπεροπουλου.

Link to comment
Share on other sites

ReBo ο Σαββιδη θα αρπαξει τα λεφτα, στον ΠΑΟΚ εβγαλε τη σεζον. parakmiake δεν περναει κανενος Λυμπεροπουλου και κανενος "κολλητου" αρδ. Τα ιδια προσπαθησαν να κανουν και με τον Τσιωλη, τα ιδια και με το Λαζοβιτς και τελικα πηραν το τριτο το μακρυτερο. Κινηση Κατσουρανη ειναι το δημοσιευμα για να ριξει γεφυρες επειδη εχει μεινει χωρις ομαδα και θελει να κολλησει τα τελευταια ενσημα. Που αλλου θα βρει μαλακα να του δωσει μισο εκατομμυριο για να παιζει μεχρι 38 χρονων; Επειτα η ΑΕΚ ειναι και επιλογη "αποκαταστασης" διοτι καπακι μετα το κλεισιμο της καριερας το 16, καπου θα χωθει κι αυτος, ολο και σε καποιο ποστο θα "προσφερει τις υπηρεσιες του" σαν γνησιος ηρωας του 2004 και μεγαλη δοξα της Εθνικης. Ο Μελισσανιδης θα τον υπεγρεφα εαν κοστιζε οσο καποιος Αραβιδης,Ντουνης και σια. Για μενα πολυ πιθανον να το δεχτει ο Κατσουρανης και αυτο διοτι ειναι αλεπου πατρινια και θα κοιταξει και το μετα.

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να χει θελω να πιστευω οτι δεν θα χρειαστει να ξανασχοληθουμε ποτε με αυτον. Ημαρτον με τους πρωην παχτες. Μεχρι και για Μπλανκο διαβασαμε.

Link to comment
Share on other sites

200 ειναι πολλα. Αν το παει στο 300αρι για διετες (δηλαδη να πεσει 200 χιλιαρικα σε σχεση με 2 μηνες πριν) τοτε ανετοτατα τον μαζευει ο Μελισσανιδης για να κανει και το κεφι του Λυμπε. Αν ειναι εξυπνος ο Κατσουρανης (που πιστευω οτι ειναι) θα πει οτι ερχεται και με 200 για διετες. Που να ξεκουβαλαει τωρα στα 35/36 για εξωτερικο να κανει το βοηθητικο... Στην τελικη παει ενα χρονο εξω με κανα 300αρι και μετα τον μαζευει η ΑΕΚ με ενα κατοσταρικο επειδη ειναι ΑΕΚτζης και θελει να μπει στην Αγια Σοφια κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν πως ο φαγιε της καλλιθεας θα μεινει στο ελ πασο για ακομα ενα εξαμηνο και οτι κατι επαιξε με τις αιματολογικες του εξετασεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest mike aektzis

Γράψτε ποιον παίκτη θέλετε στην ΑΕΚ αυτό το καλοκαίρι

Link to comment
Share on other sites

Σαλπι και Μανια

 

Τον Κατσουράνη γιατί όχι μάνα μου. Σε πηγάδι κατούρησε το παιδί;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×