Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Ο Γαλανό ούτε φέτος έπαιξε πολύ. Μπορεί να είναι μικρός, αλλά τα στοιχεία που του λείπουν είναι καθαρά θέμα ταλέντου και αν δεν το έχεις δεν μπορείς να το βελτιώσεις. Καλά κάνει και επικεντρώνεται σε θέματα τακτικής, βάλε και την εμπειρία που θα αποκτήσει, μπορεί να καλυτερέψει λίγο. Αλλά να μάθει μεταβίβαση, ντρίμπλα, να είναι καλός τεχνικά κτλ δεν γίνεται, δεν πρόκειται ποτέ να αποκτήσει αυτά τα στοιχεία.

Με 3 εκ ψάχνεις για κορόιδο, όχι για αγοραστή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οτι θελουμε να πουλησουμε εμεις διαβαζουμε για 10εκ 3εκ 7εκ ετσι στο πολυ χαλαρο. Οταν ειναι να αγορασουμε παιχτες με αξια 1.5εκ οπως φορ πχ το θεωρουμε κατι απαγορευτικο. Αλλα περιμενουμε 3εκ ευρω για Γαλανοπουλο.....Ζητω η τρελα.....

Link to comment
Share on other sites

Χάμπο η τρέλα δεν έίναι μονο σε μας έτσι είναι όλο το ποδόσφαιρο παγκοσμίως δες τι ποσα ακουγονται για αγορες πωλήσεις στους εγχώριους και δες και παραέξω σε άλλες χώρες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον Γαλανοπουλο τον πουλουσα και με 1 κι αυτο λογω ηλικιας. Μιλαμε για «ταλεντο» επιπεδου Πλιατσικα.

 

Επισης διαβαζουμε ως πρωτη ειδηση σημερα οτι αν πουληθει ο Μπαρκας θα ανεβει το μπατζετ για  εξτρεμ και φορ. Τι λε ρε μαγκα μου; Θα μας κανει τετοια χαρη ο μπρουκλης;

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Geologos said:

Χάμπο η τρέλα δεν έίναι μονο σε μας έτσι είναι όλο το ποδόσφαιρο παγκοσμίως δες τι ποσα ακουγονται για αγορες πωλήσεις στους εγχώριους και δες και παραέξω σε άλλες χώρες.

Δεν διαφωνω. Δεν αναφερομαι μονο σε εμας απλα τα δικα μας τα βλεπουμε απο κοντα για αυτο σχολιαζω κατι που ειναι αδιανοητο για το φτωχο μυαλο μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, nikos said:

Εγω τον Γαλανοπουλο τον πουλουσα και με 1 κι αυτο λογω ηλικιας. Μιλαμε για «ταλεντο» επιπεδου Πλιατσικα.

 

Επισης διαβαζουμε ως πρωτη ειδηση σημερα οτι αν πουληθει ο Μπαρκας θα ανεβει το μπατζετ για  εξτρεμ και φορ. Τι λε ρε μαγκα μου; Θα μας κανει τετοια χαρη ο μπρουκλης;

 

Κατσε σε λιγο θα διαβασουμε οτι φορ και εξτρεμ ΘΑ παρουμε μονο αν πουληθει ο Μπαρκας.....

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Γαλανοπουλο Γερμανία και δώρο τον Μανταλο.  Αν πουληθεί ο Μπάρκας ια ανεβεί το μπατζετ 700χιλ για φορ και 600χιλ για ακραίο 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Epitaph21 said:

Όπως και να 'χει δεν πιστεύω ότι έχει μεγάλη διαφορά από τον Παπαδόπουλο που έπαιζε βασικός. Από τις 3 χρονιές στον Αστέρα, μόλις την μία έκανε βασικός.

Ο παπαδοπουλος είναι μισοριξιά καο δεν μου φαίνεται να πολυβγαινει. Καλα ριφλεξ μπορει να έχει, αλλα εμεις εγχώρια χρειαζόμαστε καποιον να βγαινει στις σέντρες και να μη μασαει τα @@ του.

Και ο Ανέστης σε μια ομάδα όπως ο αστερας, θα ήταν κορυφαίος. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, Vargas21 said:

Μακάρι Γαλανοπουλο Γερμανία και δώρο τον Μανταλο.  Αν πουληθεί ο Μπάρκας ια ανεβεί το μπατζετ 700χιλ για φορ και 600χιλ για ακραίο 

Ετσι. Να παρει 10εκ η ομαδα χωρις να αντικαταστησει τον τερματοφυλακα με ισαξιο η καλυτερο και να ανεβασει 200κ το μπατζετ για φορ και εξτρεμ. Ιστορικες κινησεις.?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλα αν πουληθει ο Μπαρκας θα μπει κι ενας θερμοσιφωνας στα Σπατα και καινουργια τακακια στο λεωφορειο της Ντορντμουντ.

Μην τα βλεπετε ολα κοντοφθαλμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να παίζουν τρελά λεφτά στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο, αλλά υπάρχουν και κάποια στάνταρτς. Είσαι ένα club που δεν έχει πουλήσει ποτέ στην ιστορία του ποδοσφαιριστή με πάνω από 3εκ ευρώ, δεν θα σου κάνει το ρεκόρ ο Γαλανό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, nikos said:

Ναι, αλλα αν πουληθει ο Μπαρκας θα μπει κι ενας θερμοσιφωνας στα Σπατα και καινουργια τακακια στο λεωφορειο της Ντορντμουντ.

Μην τα βλεπετε ολα κοντοφθαλμα.

Ε ναι ! Εγω αν ο θερμοσιΦουΝας ειναι duoglass και κραταει το ζεστο νερο περισσοτερο και εξοικονομει ρευμα η ομαδα θα ειμαι ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Epitaph21 said:

Μπορεί να παίζουν τρελά λεφτά στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο, αλλά υπάρχουν και κάποια στάνταρτς. Είσαι ένα club που δεν έχει πουλήσει ποτέ στην ιστορία του ποδοσφαιριστή με πάνω από 3εκ ευρώ, δεν θα σου κάνει το ρεκόρ ο Γαλανό.

Δεν θα πουλήσεις τον γαλανόπουλο 3 εκατομύρια.

3 εκατομύρια θα μπορούσες να τον πουλήσεις αν έπαιρνες 8 για τον Μπαρκα, και απο αυτά τα 8 τα 6 τα διέθετες στην αγορά για παίκτες πραγματικής αξίας 3.5 με 4 μυρίων ευρώ.

Σωκρατης δεν έπιασε πάνω απο 3 ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης Κωστάκης Μανωλάς και διαφαινόμενη μεταγραφή του δεν σημαινει και τίποτα ψιψιψόνια για μας για τα τροφεια?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, Geologos said:

Επισης Κωστάκης Μανωλάς και διαφαινόμενη μεταγραφή του δεν σημαινει και τίποτα ψιψιψόνια για μας για τα τροφεια?

Σιγουρα θα παρουμε 200-400κ νομιζω απο αυτα που εχω δει στο FM για ποσα περιπου 30εκ

Μακαρι να τα παρουμε 400κ να ανεβει λιγο το μπατζετ για φορ και εξτρεμ.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Geologos said:

Δεν θα πουλήσεις τον γαλανόπουλο 3 εκατομύρια.

3 εκατομύρια θα μπορούσες να τον πουλήσεις αν έπαιρνες 8 για τον Μπαρκα, και απο αυτά τα 8 τα 6 τα διέθετες στην αγορά για παίκτες πραγματικής αξίας 3.5 με 4 μυρίων ευρώ.

Συμφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Geologos said:

Επισης Κωστάκης Μανωλάς και διαφαινόμενη μεταγραφή του δεν σημαινει και τίποτα ψιψιψόνια για μας για τα τροφεια?

Πανναξιακός? Θρασύβουλος? Σίγουρα όχι εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ποια θα είναι η βομπα που θα εκτοξεύσει τα διάρκειας σε ρεκορ? Θα ειναι ΙΤΣ,θα είναι ΙΝΙΟ,??

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οταν ΘΑ ερθει ΑΝ ερθει η μπομπα θα εχει τελειωσει η διαθεση των διαρκειας και μαλλον και οι πρωτοι Ευρωπαικοι αγωνες ισως και η πρωτη αγωνιστικη της κοπρολιγκ. Μιλαμε για μαρκετινγκ παγκοσμιου επιπεδου....ξερει να πουλαει το προιον ο τυπος τελος !

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Βασικα το 90% των αρθρων μπορεις να κανεις copy paste απο προηγουμενα χρονια και να αλλαζεις μονο τα ονοματα. Οι αναγκες οι ψευτιες κτλ ειναι ιδιες τα τελευταια 5 χρονια.

Εχουν αρθα ετοιμα με κατηγοριες. Πχ οταν τελειωσουν οι μεταγραφες εχουν ετοιμα αρθρα για Γεναρη . Κατηγορια Γεναρης 4 μηνες σανο. Μετα πουλανε σανο 1 μηνα τον γεναρη και προς το τελος αρχιζουν τα αρθρα για τα εργα. Απο 1η φλεβαρη αρχιζει παλι η κατηγορια για τις τρομερες αλαγες απο Μαιο κτλ κτλ. Φυσικα η ΠΑΕ τους δινει απλωχερα το δικαιωμα να μας δουλευουν αλλα εγω τα εχω με τους ΑΡΔ οχι με την ΠΑΕ. Η παε οτι κανει αυτο ειναι. Μεχρι εκει. ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ που διαβαζουμε και τις συζηταμε και ολας αυτο με τρελενει και πολλοι νομιζετε οτι κραζω την παε. Τις περισσοτερες φορες κραζω τους αρδ στα μηνυματα μου. Μου ειπε εμενα η ΠΑΕ για βομβες κανονια κτλ η ο 365.... .gr? Ε αυτον θα βρισω καταρχην.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×