Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Να πείσει τον Γιρι Σμετς να αναλάβει επενδυτής και να αποσυρθεί με τα λεφτά στο ταμείο της ομάδας καλά τα γράφει ο Σάξον

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Να δωσει στον σμετς πακετο στην ομαδα μαζι με το 5% του ΟΠΑΠ και να μας αφησει υσηχους, Να βαλει ο σμετς καποιος κανονικο ανθρωπο να διαχειριστει την ομαδα και τελος. Ελα αρκετα με τον μπακαλη

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
5 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Να δωσει στον σμετς πακετο στην ομαδα μαζι με το 5% του ΟΠΑΠ και να μας αφησει υσηχους, Να βαλει ο σμετς καποιος κανονικο ανθρωπο να διαχειριστει την ομαδα και τελος. Ελα αρκετα με τον μπακαλη

Μονο μη φερει καναν σκλαβενιτη αντι για Σμετς

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, AEK Goa said:

Μονο μη φερει καναν σκλαβενιτη αντι για Σμετς

Εγω φοβαμαι μην μετα την κατακραυγη που θα ειναι σιγουρη στο ΟΑΚΑ πλεον θα φυγει απο μπροστα και βαλει καποιον υπαλληλακο μοστρα και κατσει αυτος πισω αλλα στην ουσια παλι αυτος θα κινει τα νηματα. Εχουμε μπλεξει ασχημα με τον παπατζη. Πηρε τζαμπα την ομαδα χωρις φραγκο οκ εκανε κινησεις για το γηπεδο που χτιζουμε με τα εσοδα της ομαδα αλλα θα βλαστημισουμε την ωρα και την στιγμη στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
4 minutes ago, XAMΠOΣ said:

 εκανε κινησεις για το γηπεδο που χτιζουμε με τα εσοδα της ομαδα αλλα θα βλαστημισουμε την ωρα και την στιγμη στο τελος.

Τουλάχιστον να ολοκληρώσει το γήπεδο. Το μόνο που μου έμεινε να περιμένω απο Δ.Μ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Χθες το βράδυ ήμουν σε μια παρέα για φαγητό με ένα παλιό εφοπλιστή ... τώρα ασχολείται ο γιος του και ο ιδιοσ Παλιός πρόεδρος των εφοπλιστών.

Καποια στιγμή τον ρώτησα για τον μητσο και μου είπε ότι τον θεωρούν τελειωμένο.....το συμβόλαιο με τον θείο σαμ πάει περίπατο και με αφορμή τους ελέγχους από την επιτροπή κεφαλαιαγοράς έχουν ζώσει τα φίδια τον δικό μας. 

Στο Κολπο έχει μπει κι ενας αλλοσ Έλληνας εφοπλιστής που ζει μόνιμα Αμερική και έχει μπλεχτει και στο μεγάλο σκάνδαλο της πειραιωσ ...που έχει απλώσει καλά δίχτυα στον κύκλο του τρόμπα και σπρώχνει τον μητσο στην έξοδο .... και μάλλον το συμβόλαιο με το Αμερικανικο ναυτικό πάει στον ... σκορπιό group το οποίο έχει πολύ στενές άκρες στην Ελλάδα και πολλές επενδύσεις ήδη σε ακίνητα, τουρισμό και ενέργεια  

Και ο δικός μας από πέρυσι ψάχνεται με τον φίλο του Πούτιν να κλείσει συμβόλαια με ρωσους....το οποίο κατά τον τύπο που μου τ είπε αυτά, δεν υπάρχει στον ορίζοντα (οι Ρώσοι είναι αυτάρκεις) αλλά στο μυαλό του δικού μας. 

Ο τύπος μου είπε και αλλά για τον ρόλο του ιβαν ... ο οποίος τελικά είναι, αν αληθεύουν αυτά που μου είπε, πολύ πιο σκοτεινός από όσο φανταζόμουνα.

η συζήτηση δεν ήταν ποδοσφαιρική αλλά αν ισχύουν αυτά που μου είπε εξηγούν πολλά για την στροφή του Μήτσου στα ποδοσφαιρικά δρώμενα. 

Link to comment
Share on other sites

Άρα ο τίγρης προσπαθεί με τη βοήθεια και τις ευλογίες του Ιβάν να ανοίξει μπιζνα με Ρωσία; έτσι εξηγείται ότι ποδοσφαιρικά τρώμε τη μία φάπα μετά την άλλη; 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
10 minutes ago, AEK Goa said:

Τουλάχιστον να ολοκληρώσει το γήπεδο. Το μόνο που μου έμεινε να περιμένω απο Δ.Μ. 

Το γηπεδο θα ολοκληρωθει και αυριο το πρωι να φυγει ο σαπιοδοντας. Το πολυ πολυ να παρουμε δανειο . Ε και τι εγινε? Εδω μας τρωει ολα τα λεφτα απο την ομαδα για να πληρωσει ντουκου και να μην βαλει φραγκο. Ε ας γλυτωσουμε απο αυτον και ας το αποληρωσουμε σε 10 χρονια παλι απο τα εσοδα αλλα με προγραμμα οχι ετσι αρπαζω οτι γουσταρω και λογαριασμο δεν δινω. Εκανε μαγαζι του στο ΤΖΑΜΠΑ ολοκληρη ομαδαρα. Βρε ουστ λεμε.

Α και για τα περι εθναρχη κτλ. Αυτο θα το δουμε στο τελος ποσα θα αρπαξει απο ολη αυτη την ιστορια και πως θα φυγει με τα ταμεια αραχνιασμενα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XAMΠOΣ said:

Το γηπεδο θα ολοκληρωθει και αυριο το πρωι να φυγει ο σαπιοδοντας. Το πολυ πολυ να παρουμε δανειο . Ε και τι εγινε? Εδω μας τρωει ολα τα λεφτα απο την ομαδα για να πληρωσει ντουκου και να μην βαλει φραγκο. Ε ας γλυτωσουμε απο αυτον και ας το αποληρωσουμε σε 10 χρονια παλι απο τα εσοδα αλλα με προγραμμα οχι ετσι αρπαζω οτι γουσταρω και λογαριασμο δεν δινω. Εκανε μαγαζι του στο ΤΖΑΜΠΑ ολοκληρη ομαδαρα. Βρε ουστ λεμε.

Α και για τα περι εθναρχη κτλ. Αυτο θα το δουμε στο τελος ποσα θα αρπαξει απο ολη αυτη την ιστορια και πως θα φυγει με τα ταμεια αραχνιασμενα.

Ελα ρε συ Χαμπο τωρα, ενταξει καταλαβαινω την απογοητευση αλλα σε βρισκω υπερμετρα αισιοδοξο.Δεν εχεις μαθει τοσα χρονια οτι ο Νομος του Μερφι εφαρμοζεται παντα στην ΑΕΚ με μαθηματικη ακριβεια;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tasos said:

Χθες το βράδυ ήμουν σε μια παρέα για φαγητό με ένα παλιό εφοπλιστή ... τώρα ασχολείται ο γιος του και ο ιδιοσ Παλιός πρόεδρος των εφοπλιστών.

Καποια στιγμή τον ρώτησα για τον μητσο και μου είπε ότι τον θεωρούν τελειωμένο.....το συμβόλαιο με τον θείο σαμ πάει περίπατο και με αφορμή τους ελέγχους από την επιτροπή κεφαλαιαγοράς έχουν ζώσει τα φίδια τον δικό μας. 

Στο Κολπο έχει μπει κι ενας αλλοσ Έλληνας εφοπλιστής που ζει μόνιμα Αμερική και έχει μπλεχτει και στο μεγάλο σκάνδαλο της πειραιωσ ...που έχει απλώσει καλά δίχτυα στον κύκλο του τρόμπα και σπρώχνει τον μητσο στην έξοδο .... και μάλλον το συμβόλαιο με το Αμερικανικο ναυτικό πάει στον ... σκορπιό group το οποίο έχει πολύ στενές άκρες στην Ελλάδα και πολλές επενδύσεις ήδη σε ακίνητα, τουρισμό και ενέργεια  

Και ο δικός μας από πέρυσι ψάχνεται με τον φίλο του Πούτιν να κλείσει συμβόλαια με ρωσους....το οποίο κατά τον τύπο που μου τ είπε αυτά, δεν υπάρχει στον ορίζοντα (οι Ρώσοι είναι αυτάρκεις) αλλά στο μυαλό του δικού μας. 

Ο τύπος μου είπε και αλλά για τον ρόλο του ιβαν ... ο οποίος τελικά είναι, αν αληθεύουν αυτά που μου είπε, πολύ πιο σκοτεινός από όσο φανταζόμουνα.

η συζήτηση δεν ήταν ποδοσφαιρική αλλά αν ισχύουν αυτά που μου είπε εξηγούν πολλά για την στροφή του Μήτσου στα ποδοσφαιρικά δρώμενα. 

απο που να αρχισεις και που να τελειωσεις

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Νομος του Μερφι ειναι αυτο που ζουμε τωρα φιλε Man of Faith. Τι ειναι αυτο που βιωνουμε τωρα? Ειναι κανεις ευχαριστημενος? Οκ χτιζεται 1 γηπεδο πολυ ωραια και μπραβο. Αυτο μπορει για 10 χρονια να μας κραταει ικανοποιημενους ως οπαδους? Και να τα εβαζε απο την τσεπη ολα να πω οκ τουμπεκι ολοι αυτος πληρωνεις και τερμα. Ρε φιλε δεν πηρε δανειο αλλα παιρνει ολα τα εσοδα με την μια αφηνοντας φακες για την ομαδα. Τι σκατα ειναι αυτο? Οποιοδηποτε ερθει με Α τιμιοτητα φραγκο να μην βαλει τουλαχιστον καλυτερη δουλεια θα κανει απο αυτο το απολιθωμα....

Ετσι νιωθω.

Link to comment
Share on other sites

Μαζι σου αλλα τα πραγματα παντα μπορουν να πανε και χειροτερα.

Ε ποσες φορες μας πηγαν;

Γι αυτο σου λεω, αστον να το τελειωσει το ρημαδι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τις προαλλες εφαγα παστιτσιο με μελος της οικογενειας πρωην πρωθυπουργου ο οποιος ειναι σε αμεση συνεργασια με δυνατο επιχειρηματια ο οποιος συνεργαζεται εδω και καμια 20ετια με τον δικο μας. Καθως τρωγαμε πιασαμε κουβεντα για τα ποδοσφαιρικα (γαυρος αυτος).

 

Μου ελεγε λοιπον πως ο δικος μας οτι εκανε παντα κανει και τωρα (την βρωμικη δουλεια-το ξυλο δηλαδη) και απο αυτο ζει ουσιαστικα. Μπροστινος ηταν, μπροστινος ειναι, μπροστινος θα ειναι. Για αλλους (τους επομενους) ειναι σημερα στην ΑΕΚ και οταν ερθει η ωρα θα αμπαλαρει το πακετακι (ΑΑΕ-Γηπεδο-Προπονητικο) στους επομενους εναντι ενος ποσου και παμε παρακατω. Γενικως η αισθηση που μου εβγαλε ειναι πως μονο βλακες ασχολουνται σοβαρα με τον γεμιστάνα και πως μονο ακομα πιο βλακες δεν κατανοουν οτι η ΑΕΚ αυτη την στιγμη βρισκεται σε μεταβατικη περιοδο.

 

Αφου φαγαμε το παστιτσιο μας, ειπαμε να φαγαμε και λιγο γαλακτομπουρεκο απο το Κοσμικον και η συζητηση πηγε στον Τσετσενο. Εκει γελασε πολυ. Ειδικα στα περι "φιλιας με Πουτιν". Ο οποιος Πουτιν τον ειχε ξαποστειλει απο την Ρωσια αλλα στην Ελλαδα θεωρειται "ανθρωπος του" γιατι ο ψεκασμος goes cloud. "Δες μου λεει τι ηθελε για το Μακεδονικο ο Πουτιν και τι σταση τηρησε ο Τσετσενος και απο εκει θα καταλαβεις ποση σχεση εχουν οι δυο τους". Γενικως η αισθηση που μου εβγαλε ειναι πως μονο βλακες και ο Βελοπουλος θεωρουν τον Τσετσενκ χερι του Πουτιν στην Ελλαδα, την στιγμη που ο τυπος εξαρταται 100% απο τις ελληνικες κυβερνησεις. Δεδομενης μαλιστα, οπως ειπε, της στασης πληρωμων που εχει αρχισει σχεδον παντου, δυο χρονια max του δινει. 

 

Τελος παντων να μην τα πολυλογω, μου ειπε και κατι αλλα περιεργα πως ολοι (δικος μας, Τσετσενος κτλ) για τον αμεσο συνεργατη που λεγαμε παραπανω του δικου μας δουλευουν γι αυτο και ο Χοντρος που ζμπρωχνει δεν ασχολειται πια με κανεναν απο τους δυο τους αλλα κεντραρει απευθειας στην πηγη του "κακου".

 

Εκτιμηση του συγκεκριμενου φιλου αφου φαγαμε το παστιτσιο και το γαλακτομπουρεκο, ρευτηκαμε δυνατά και κλασαμε αισθαντικά ειναι πως σε 5 χρονια απο σημερα δεν θα υπαρχει ουτε ο δικος μας, ουτε ο Τσετσεν, ουτε ο Χοντρος, ουτε ο Αλαφουζος θα ειναι στον χωρο του ποδοσφαιρου και πως εξασφαλισμενη επομενη μερα εχουν μονο ο Ολυμπιακος και η ΑΕΚ.

 

Για να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, Man Of Faith said:

Μαζι σου αλλα τα πραγματα παντα μπορουν να πανε και χειροτερα.

Ε ποσες φορες μας πηγαν;

Γι αυτο σου λεω, αστον να το τελειωσει το ρημαδι.

Συμφωνω να τελειωσει το γηπεδο τωρα οτι ειναι να παθουμε το παθαμε. Απλα συζηταμε την τραγικη μας κατασταση. Σημερα πχ αν φυγει δεν θα αλλαξει κατι και αλλος να ερθει εκτος αν βαλει χερι στην τσεπη παλι το γηπεδο ετσι θα τελειωσει μιας και μας κοροιδεψε στο θεμα αυτο. Να το τελειωσει να βρει καποιον να παραδωσει την ομαδα και να φυγει. Αλλα μην τραβηξει το γηπεδο αλλα 5 χρονια ε?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Συμφωνω να τελειωσει το γηπεδο τωρα οτι ειναι να παθουμε το παθαμε. Απλα συζηταμε την τραγικη μας κατασταση. Σημερα πχ αν φυγει δεν θα αλλαξει κατι και αλλος να ερθει εκτος αν βαλει χερι στην τσεπη παλι το γηπεδο ετσι θα τελειωσει μιας και μας κοροιδεψε στο θεμα αυτο. Να το τελειωσει να βρει καποιον να παραδωσει την ομαδα και να φυγει. Αλλα μην τραβηξει το γηπεδο αλλα 5 χρονια ε?

Εννοειτε να μην τραβηξει 5 χρονια, ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω αυτο.

Πιστευω σε 15 μηνες θα ειναι ολα ετοιμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Απο τη στιγμη που είπε εγώ μπήκα για το γηπεδο,εκεί καταλάβαμε οτι την ομάδα την έχει γραμμένη.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια μας και τα παιδια των παιδιων μας θα βλεπουν ΑΕΚ στο γηπεδο "Δημητριος Μελισσανιδης".

Τα υπολοιπα που λεμε εμεις τωρα ειναι ιστοριες για αγριους.

Link to comment
Share on other sites

Το post του @Tasos πρεπει να μεταφερθει στο αραχνιασμενο topic "Ανθός".

Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Τα παιδια μας και τα παιδια των παιδιων μας θα βλεπουν ΑΕΚ στο γηπεδο "Δημητριος Μελισσανιδης".

Τα υπολοιπα που λεμε εμεις τωρα ειναι ιστοριες για αγριους.

Ποιος θα το δωσει αυτο το ονομα στο γηπεδο;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Ποιος θα το δωσει αυτο το ονομα στο γηπεδο;

Οι πατεραδες των παιδιων μας και των παιδιων των παιδιων μας

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Τον τελειώσε ο τραμπ,όπως θα τελειωσει και τον τσετσενοβλαχο που κανει πλυντηρια,εδώ είμαστε να το δείτε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Οι πατεραδες των παιδιων μας και των παιδιων των παιδιων μας

Λοβοτομημενοι θα ειναι ολοι αυτοι;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Λοβοτομημενοι θα ειναι ολοι αυτοι;

Αγνοι ΑΕΚτζηδες

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Αγνοι ΑΕΚτζηδες

Πω σαν να το βλεπω.Οταν αφησει αυτον τον κοσμο ο μεγιστανας θα γινει της πουτανας για το ονομα.Εγω θα ειμαι Μπαρλικος το δηλωνω απο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×