Jump to content

Μεταγραφές - Αποχωρήσεις: Ιανουάριος 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Το ότι το ταμείο της ΠΑΕ είχε πάνω από 1Μ μετρητό αυτή την εποχή, για να κινηθείς όπως κινήθηκες, είναι κέις στάντι για Χάρβαρντ και κλπ. Ο πουστης δεν πρέπει να πληρώνει τίποτα, ούτε ρεύμα και νερό. Έχει πάει την καβουρίαση σε άλλο επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω αυτο που ξερω οτι με Ιλια στο τιμονι ο Μελ σε χρονια χωρις Ευρωπη και χωρις πωληση τα εσκασε να φερει Αραουχο. 

Ας μην το τραβηξουμε τοσο ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εγω ξερω να πω οτι με Λυμπε πουλησες Βρανιες 3.5 χαρτια και τον εφερες πισω δανεικο. Μπηκες CL. Πηρες και Ολιβειρα που ειναι το μεγαλυτερο σου περουσιακο στοιχειο αυτη την στιγμη :D
Μεχρι στιγμης ο Ιβιτς εχει σωσει καποια χιλιαρικα απο την ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fadrhonc21 said:

Εγω ξερω να πω οτι με Λυμπε πουλησες Βρανιες 3.5 χαρτια και τον εφερες πισω δανεικο. Μπηκες CL. Πηρες και Ολιβειρα που ειναι το μεγαλυτερο σου περουσιακο στοιχειο αυτη την στιγμη :D
Μεχρι στιγμης ο Ιβιτς εχει σωσει καποια χιλιαρικα απο την ΠΑΕ.

Επι Λυμπε δεν ηρθε ο Μανταλος; ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Καλα σιγα μην τα βρουνε και απ τον Κλωναριδη

Αυτο ηταν το ποιντ μου δεν γινεται να τα βρεις απ οπου θελεις.Γενικα δεν νομιζω οτι ειμαστε σε θεση να πουμε οχι σε προσφορες ανω των 5εκ για οποιονδηποτε παικτη.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
Just now, MikrosKaiAtropos said:

Αυτο ηταν το ποιντ μου δεν γινεται να τα βρεις απ οπου θελεις.Γενικα δεν νομιζω οτι ειμαστε σε θεση να πουμε οχι σε προσφορες ανω των 5εκ για οποιονδηποτε παικτη.

Μονο ο Ολιβειρα, ισως ο Λιβαγια και ο Μπαρκας λογω potential κοστιζουν πανω απο 5εκ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Αυτο ηταν το ποιντ μου δεν γινεται να τα βρεις απ οπου θελεις.Γενικα δεν νομιζω οτι ειμαστε σε θεση να πουμε οχι σε προσφορες ανω των 5εκ για οποιονδηποτε παικτη.

Ε νταξει για Ολιβειρα σου ειπα, δεν νομιζω οτι ειναι κατι μη ρεαλιστικο.

Ο μιμης πχ ονειρευεται 10αρια για τον αρχηγο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fadrhonc21 said:

Εγω ξερω να πω οτι με Λυμπε πουλησες Βρανιες 3.5 χαρτια και τον εφερες πισω δανεικο. Μπηκες CL. Πηρες και Ολιβειρα που ειναι το μεγαλυτερο σου περουσιακο στοιχειο αυτη την στιγμη :D
Μεχρι στιγμης ο Ιβιτς εχει σωσει καποια χιλιαρικα απο την ΠΑΕ.

Εγω ξερω οτι επι Λυμπε διαλυθηκε και απαξιωθηκε πρωταθληματικη ομαδα. Ο δε Βρανιες ηταν να φυγει απο χειμωνα οταν ο Λυμπε ηταν ακομα... εμψυχωτης και οχι ΤΔ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fadrhonc21 said:

Μονο ο Ολιβειρα, ισως ο Λιβαγια και ο Μπαρκας λογω potential κοστιζουν πανω απο 5εκ.

Ουτε καν ο Ολιβειρα κατα τη γνωμη μου.Αν ειχε αλλο ατζεντη ουτε που θα το συζητουσαμε.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Ο οποιος btw μπουκωνει μεχρι αυτη την στιγμη οσους τον αμφισβητησαν και τον ειρωνευονταν με μηδαμινα λεφτα και την ομαδα εκτος Ευρωπης.

Ο Ιβιτς κανει δουλεια και εχει ακρες και ντυνεται και καλα.

Τον Αραουχο δεν ξερω αν μπορουμε να τον πιστωσουμε στον Ιλια ή αν ηταν επιθυμια του Μελ.Ισως ομως η αυρα και ο αερας που εφερε ο Ιλια εφερε και τον Αραουχο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Ουτε καν ο Ολιβειρα κατα τη γνωμη μου.Αν ειχε αλλο ατζεντη ουτε που θα το συζητουσαμε. 

Ισχυει.

 

4 minutes ago, Bukowski said:

Εγω ξερω οτι επι Λυμπε διαλυθηκε και απαξιωθηκε πρωταθληματικη ομαδα. Ο δε Βρανιες ηταν να φυγει απο χειμωνα οταν ο Λυμπε ηταν ακομα... εμψυχωτης και οχι ΤΔ.

Ρε Μπουκο προφανως Ιβιτς > Λυμπε τι συζηταμε. Απλα στα ματια του Τιγρη ο Λυμπε ειχε τα θετικα που εγραψα κι αν υπαρξει θεμα με Ιβιτς ειναι γιατι δεν φερνει ρευστο (αν και πιστευω θα φερει αν τον αφησουν να δουλεψει).

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nedved21 said:

Ενταξει με 1.8 τον πηραμε εμεις.

Με 7εκ βρισκεις πολυ καλυτερο παικτη του Λιβαγια.

Και επισης αλλη η τιμη του παικτη οταν παει να τον αγορασει η Γουλβς,

και αλλη τιμη οταν παει να τον αγορασει η ΑΕΚ.

Και ο Ολιβειρα και ο Αραουχο και ο Λιβαγια ειναι παικτες των 2-3εκ,

εκτος και αν εισαι ομαδα που διαθετει οποτε ο αλλος θα απαιτησει παραπανω.

Διαφωνω πια παιχτες των 2-3 εκ ειναι ο ολιβειρα ο πριγιοβιτς ο μανταλος ο σιμανσκι ο ακμπομπ του παοκ. Κτλπ.

Παιχτες στυλ αραουχο λιβαγια που ξερουν τοσο ποδοσφαιρο τοση μπαλα.... δεν τους βρισκεις με 6-7 εκ ευκολα...τετοιος ειναι και ο ποντενσε που εδωσε ο γαυρος

Πλεον εχεις τον καλυτερο μεσοεπιθετικο λιβαγια και τον καλυτερο φορ αραουχο στην λιγκα δεν μπαινεις σε συζητηση για 6 μ. Για αυτους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Ε νταξει για Ολιβειρα σου ειπα, δεν νομιζω οτι ειναι κατι μη ρεαλιστικο.

Ο μιμης πχ ονειρευεται 10αρια για τον αρχηγο

Ειναι σιγουρα δυσκολο,θα πρεπει να κανει πολυ δυνατη χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα δεν πρόλαβε να προπονήσει τον Αραούχο ο Νίκος ο Κωστένογλου και φαγώθηκε νωρίς... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Συμφωνω με @goku21 και θα προσθεσω στους Αραουχο-Λιβαγια και τον Μπαρκα.

Εγω και τον βρανιες οπως ειπα παραπανω. Ο βρανιες ναι ειναι μαλακας αλλα εδω γουσταρει και παιζει σοβαρα...τοσο γρηγορο και αθλητικο αμυντικο δεν βρισκεις ευκολα. Εμπειρο δυνατο ψηλα αργο ( οχι ποιοτητας τσιγκρι)  βρισκεις με 600 χιλ. Βρανιες δεν βρισκεις ευκολα ουτε αν πληρωσεις παρα πολυ καλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Ισχυει.

 

Ρε Μπουκο προφανως Ιβιτς > Λυμπε τι συζηταμε. Απλα στα ματια του Τιγρη ο Λυμπε ειχε τα θετικα που εγραψα κι αν υπαρξει θεμα με Ιβιτς ειναι γιατι δεν φερνει ρευστο (αν και πιστευω θα φερει αν τον αφησουν να δουλεψει).

Τις προτασεις για Ολιβειρα Λιβαγια ποιος τις αρνειται ο Ιβιτς ή ο Μελισσανιδης;

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
1 minute ago, Man Of Faith said:

Τις προτασεις για Ολιβειρα Λιβαγια ποιος τις αρνειται ο Ιβιτς ή ο Μελισσανιδης;

Καλη ερωτηση. Προσωπικα δεν νομιζω να εχουμε βαλει καν πωλητηριο οποτε σιγουρα οι προτασεις δεν ηρθαν απο τις διασυνδεσεις του Ιβιτς (τετοια περιπτωση ηταν του Σιμαο ας πουμε).

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goku21 said:

Εγω και τον βρανιες οπως ειπα παραπανω. Ο βρανιες ναι ειναι μαλακας αλλα εδω γουσταρει και παιζει σοβαρα...τοσο γρηγορο και αθλητικο αμυντικο δεν βρισκεις ευκολα. Εμπειρο δυνατο ψηλα αργο ( οχι ποιοτητας τσιγκρι)  βρισκεις με 600 χιλ. Βρανιες δεν βρισκεις ευκολα ουτε αν πληρωσεις παρα πολυ καλα

Πιστευω η σωστη τακτικη για να μεινει ο Βρανιες ειναι να τον στειλουμε πισω στην Αντερλεχτ νωριτερα με το προσχημα οτι τα εκανε πουτανα ολα μεχρι να μας παρακαλεσουν να τον παρουμε τσαμπα για να γλιτωσουν το συμβολαιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μαξιμουμ με 1Μ τον βρανιες τον κανεις δικο σου μονιμα (αν δεν το εχεις κανει ηδη λεω εγω τωρα) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Καλη ερωτηση. Προσωπικα δεν νομιζω να εχουμε βαλει καν πωλητηριο οποτε σιγουρα οι προτασεις δεν ηρθαν απο τις διασυνδεσεις του Ιβιτς (τετοια περιπτωση ηταν του Σιμαο ας πουμε).

Για πωλητηριο ουτε και εγω πιστευω εκτος απο ενα γενικο οτι ολοι ειναι προς πωληση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

μαξιμουμ με 1Μ τον βρανιες τον κανεις δικο σου μονιμα (αν δεν το εχεις κανει ηδη λεω εγω τωρα) 

Κανει σκοντο στο συμβολαιο;Γιατι το αποκλειω να δωσει ο αλλος 1εκ στην Αντερλεχτ και 700 το χρονο σε αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

μαξιμουμ με 1Μ τον βρανιες τον κανεις δικο σου μονιμα (αν δεν το εχεις κανει ηδη λεω εγω τωρα) 

Τι ενοικιο δινουμε, και τι ποσοστο απο το συμβολαιο βαραινει εμας;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×