Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, Araujo21 said:

Ονοματολογια μεταγραφες το οπιο του οπαδου 

Ενώ οι "ρεπόρτερζ" αφήνουνε τα οπια για τους οπαδούς  και πηγαίνουνε στα σουβλάκια κατευθειαν

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Ενώ οι "ρεπόρτερζ" αφήνουνε τα οπια για τους οπαδούς  και πηγαίνουνε στα σουβλάκια κατευθειαν

Έτσι είναι, ντε!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Neofermenos said:

Έτσι είναι, ντε!

 

Screenshot_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οποιον και να παρουμε "επίσημα" υπογράφει απο 1η Ιουλίου και επειτα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως προς το παρόν έχουμε χάσει πρωτοκλασάτους παίχτες...αυτή τη στιγμή δεν είμαστε όπως ήταν η ΑΕΚ πριν ένα μήνα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Οι αγγλοι δε πιανουν θεσεις ξενων μετα το μπρεξιτ;

Νομιζω εινα κοινοτικοι Β ζωνης. Οπως Σερβοι και λοιποι που δεν ειναι ΕΕ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CHⓇIS said:

Δειτε καμια σειρα, καμια ταινια ρε..... 

Νεα σεζον Black Mirror

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, aris2168 said:

Νεα σεζον Black Mirror

Εχω νυχτερινη sas rogue heroes. Emai sto 4o

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

"Νυχτερίδες κ αράχνες γλυκιά μου, μου κρατούν συντροφιά... "

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Είδα στον ύπνο μου Αλμειδα να μου αποκαλύπτει ότι είμαστε κοντά σε 4 μεταγραφές και μάλιστα μου αποκάλυψε τα ονόματα των 2. Σας παρακαλώ πολύ εκεί στην ΠΑΕ τελειώνετε γιατί θα χαζεψουμε 

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά μου γεννήθηκε μια απορία χτες. Στο τέλος της χρονιάς είχαμε 4 εξτρέμ και λέγαμε ότι θέλαμε άλλον έναν για να συμπληρώσει αριστερά τον Γκατσι. 5 σύνολο. Τώρα που τραυματιστηκε ο Φερνάντες σωστά είπαν ότι πάμε για 2 εξτρέμ. Συμπλήρωναν όμως ότι ο ένας μπορεί να είναι η ανανέωση Αμραμπατ. Μα πως γίνεται να μείνεις πάλι με 4 εξτρέμ αν ανανεώσει ο Αμραμπατ (Αμραμπατ, Ελιασον, Γκατσινοβιτς, Μεταγραφή); Δεν θες 5 για να βγει η χρονια; Δεν γίνεται δηλαδή να υπολογίζεις αριθμητικά έναν παίχτη ενώ θα χάσει όλη τη χρονια.

Αρα για μένα η ομάδα θέλει είτε Αμραμπατ + 2, είτε 3 μεταγραφές. Για να το συνειδητοποιήσουμε καλύτερα ας σκεφτούμε ότι σε λίγες μέρες ξεκινάει η προετοιμασία με ετοιμοπόλεμους μόνο Γκατσι και Ελιασον. 
 

Πρακτικες του τύπου «στα πλαγια μπορεί να παιξει και ο Τσουμπερ και ο Γκαρσια» είναι επικίνδυνες βάσει της λογικής που κινήθηκε ο κοουτς πέρυσι που ήθελε 2 ετοιμοπόλεμες 11αδες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Άσχετο αλλά μου γεννήθηκε μια απορία χτες. Στο τέλος της χρονιάς είχαμε 4 εξτρέμ και λέγαμε ότι θέλαμε άλλον έναν για να συμπληρώσει αριστερά τον Γκατσι. 5 σύνολο. Τώρα που τραυματιστηκε ο Φερνάντες σωστά είπαν ότι πάμε για 2 εξτρέμ. Συμπλήρωναν όμως ότι ο ένας μπορεί να είναι η ανανέωση Αμραμπατ. Μα πως γίνεται να μείνεις πάλι με 4 εξτρέμ αν ανανεώσει ο Αμραμπατ (Αμραμπατ, Ελιασον, Γκατσινοβιτς, Μεταγραφή); Δεν θες 5 για να βγει η χρονια; Δεν γίνεται δηλαδή να υπολογίζεις αριθμητικά έναν παίχτη ενώ θα χάσει όλη τη χρονια.

Αρα για μένα η ομάδα θέλει είτε Αμραμπατ + 2, είτε 3 μεταγραφές. Για να το συνειδητοποιήσουμε καλύτερα ας σκεφτούμε ότι σε λίγες μέρες ξεκινάει η προετοιμασία με ετοιμοπόλεμους μόνο Γκατσι και Ελιασον. 
 

Πρακτικες του τύπου «στα πλαγια μπορεί να παιξει και ο Τσουμπερ και ο Γκαρσια» είναι επικίνδυνες βάσει της λογικής που κινήθηκε ο κοουτς πέρυσι που ήθελε 2 ετοιμοπόλεμες 11αδες

Θα μπορεί να παίζει εκεί σαν 5ος και ο αντιπινεδα. Έτσι το βλέπω εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Skepastos said:

Είδα στον ύπνο μου Αλμειδα να μου αποκαλύπτει ότι είμαστε κοντά σε 4 μεταγραφές και μάλιστα μου αποκάλυψε τα ονόματα των 2. Σας παρακαλώ πολύ εκεί στην ΠΑΕ τελειώνετε γιατί θα χαζεψουμε 

Άμα τρως παϊδάκια βραδιάτικα και μιση νταμιτζάνα κρασί, πως θες να κοιμηθείς μετά;

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Skepastos said:

Είδα στον ύπνο μου Αλμειδα να μου αποκαλύπτει ότι είμαστε κοντά σε 4 μεταγραφές και μάλιστα μου αποκάλυψε τα ονόματα των 2. Σας παρακαλώ πολύ εκεί στην ΠΑΕ τελειώνετε γιατί θα χαζεψουμε 

Ηδη ειμαστε αρρωστοι και ειναι πια αργα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Μάλλον χάνουμε ΚΑΙ Ντεσποτοφ από το βαζελο.

Εγώ τους προετοίμασα χθες ψυχολογικά πάντως. Ο αιώνια πιστός έχει 4-5 ανθρώπους με βαλίτσες γεμάτες λεφτά κ ανάλογα με τις οδηγίες του Ιωάννη κ του Ιβάν του τρομερού, πηγαίνουν δείχνουν live το ρευστό κ κλείνουν τους παίκτες,

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, MITSAKLAS said:

Άμα τρως παϊδάκια βραδιάτικα και μιση νταμιτζάνα κρασί, πως θες να κοιμηθείς μετά;

Ίσως το παράκανα Μητσαρα μου έχεις δίκιο 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×