Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. I


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest Saxon21
Πόσα ξέρεις γέρο μου.:drinks:

 

Σαξόνι οκ ? Σ'έχω καλύψει ?xD

 

Εμενα ναι με εχεις καλυψει,αν και μιλας ολο με γριφους και δεν καταλαβαινουμε χριστο. xD Αν φερεις βολτα και τον χαμπο,μαγκια σου. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ο Χάμπος είναι μια κατηγορία μόνος του. Δεν κουμαντάρεται. Η κατηγορία των "απαιτώ" είναι απαραίτητοι.

Όσο για τους γρίφους...γρίφος δεν υπάρχει. "ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ" υπάρχει και μόνο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το οτι ολοι εκτος απο τους ΑΕΚτζηδες μπορει να ψηφισουν Δουρου και οχι τον Σγουρο για να μας κανουν σπασιμο στο θεμα του γηπεδο το εχετε σκεφτει?xD

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγει οι άδειες και από τους τέσσερις υπουργούς σύμφωνα με την ώρα. Έμεινε να περάσει από την βουλή η οποία σύμφωνα με τον κέτσε ανοίγει στις 28 Απριλίου και μετά να εκδοθούν οι άδειες εργασίας για να αρχίσουν οι κατασκευές. Για να δούμε.....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με τις δηλώσεις του ότι σε 90 - 100 μέρες ξεκινάμε τα έργα, έχει ακόμα 40 μέρες διορία xD.

Link to comment
Share on other sites

Μπουλντόζες προ των… πυλών

19/04/2014 - 14:29 2

 

Μια από τις επίσημες τοποθετήσεις του Δημήτρης Μελισσανίδη στο θέμα του γηπέδου, ήταν στις 3 Φεβρουαρίου και μετά την συνάντηση του με τον υπουργό Π.Ε.Κ.Α Γιάννη Μανιάτη. «Πρώτα ο Θεός σε 90 με 100 μέρες μπορούμε να έχουμε μπουλντόζες στην Νέα Φιλαδέλφεια». Ο ισχυρός άνδρας της Ένωσης δεν προσδιόρισε τυχαία αυτό το διάστημα. Και σήμερα περίπου δυόμιση μήνες μετά, βλέπει ότι μετράει αντίστροφα για να ξεκινήσουν τα έργα στην Νέα Φιλαδέλφεια.

 

Οι υπογραφές των αρμόδιων υπουργών στην νομοθετική ρύθμιση ήταν το τελευταίο βήμα και πλέον οι πάντες «τρέχουν» με γοργούς ρυθμούς το πρότζεκτ του γηπέδου. Τόσο ο Υπουργός Εσωτερικών Γιάννης Μιχελάκης, όσο και ο Υπουργός Πολιτισμού Πάνος Παναγιωτόπουλος έβαλαν την υπογραφή τους στο νομοθετικό σχέδιο, το οποίο περιλαμβάνει τη ρύθμιση που αφορά στο γήπεδο της ΑΕΚ, κάτι που σημαίνει ότι τα πάντα πλέον έχουν μπει στην τελική ευθεία. Όπως σας έχει ενημερώσει από τις 5 Απριλίου το enwsi.gr, το αργότερο ως τις 10 Μαϊου η νομοθετική ρύθμιση θα έχει περάσει από τη Βουλή και θα βγουν οι άδειες για την ανέγερση του γηπέδου.

 

Το όνειρο όλων των ΑΕΚτζήδων φαίνεται να παίρνει σάρκα και οστά και πλέον μέσα στον Μάϊο η Νέα Φιλαδέλφεια θα αποκτήσει και πάλι ζωή. Άλλωστε η καθημερινότητα της Ένωσης θα είναι στα ιερά χώματα , όπου θα μπουν οι μπουλντόζες και θα ξεκινήσουν τα έργα κατασκευής της «Αγιάς Σοφιάς».

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Θα περασει το νομοσχεδιο πριν κλεισει η βουλη?,γιατι θαφτηκε η διαρρηξη του 44 απο τους αρδ? E νικο τσαμτσικα?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Κλεινει η βουλη για ευρωεκλογες? Χμμμ δεν νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αντε να ψηφιστει τοτε να δωσω και εγω το μερτικο μου στον Τιγρη για το γηπεδοxD

Scan%20300.jpg

 

Φτανουν? Θα βαλει αυτος τοσα?xD

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

θαφτηκε γιατι δεν απασχολει τον μελισσανιδη, 9 μαιου κλεινει η βουλη

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι σε θέση μάχης με το G3 οπλισμένο :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Να ετοιμασουμε προμηθειες; να βαρεσουμε τις καμπανες; Να στειλουμε συνθηματικα με το cb στις γνωστες συχνοτητες; πειτε μας τι να κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

xD Γι αυτό σας αγαπώ. Είστε εφευρετικοί.

 

Όλα θα πάνε καλά εντός ολίγων ημερών. Δεσμεύσεις που δεν γυρνάνε πίσω. Κι αν δεν το σκάσει άλλος το χειροβομβίδι, θα το σκάσω πρώτος. Αν και, 2 δημοσιογράφοι βρίσκονται πάρα πολύ κοντά στην Ακτή και προλαβαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά εισηγούμαι να το πεις τώρα να έχεις την αποκλειστικότητα μην σε προλάβουν οι δημοσιογράφοι, όχι ότι καιγόμαστε να μάθουμε εμείς xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Μάλλον μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα το σκάσω Γιάνναρε. Κάτσε να το δέσουμε λιγάκι από 1 μεριά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
να βαρεσουμε τις καμπανες;

 

Έτσι υποσχέθηκαν για μαντάτα πριν τις 17 του μηνού. Αναμονή να διασταυρωθεί πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×