Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. I


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

αλλη ερωτηση: με την εμπορικη ονομασια εχουν πεσει υπογραφες ? εχουμε καιρο να διαβασουμε κατι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
αλλη ερωτηση: με την εμπορικη ονομασια εχουν πεσει υπογραφες ? εχουμε καιρο να διαβασουμε κατι.

 

Το κοιτάει μόνος του και δεν υπάρχει ενημέρωση. Τελευταία που υπήρχε ήταν πριν 1 μήνα και μιλούσαν για "κοντά σε συμφωνία". Τίποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν ξέρω ποιοι μας διαβάζουν ρε φίλε. Τι να κάνω ? Μούγκα και διαβάζω τα αδέρφια μας του ΚΜ χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Γι αυτό οι γρίφοι.

Link to comment
Share on other sites

Facebook group chat Μπίλαρε xD. Πέρα από τα αστεία νομίζω πως στο οικονομικό θα βρεθεί άκρη αν γίνει δανεισμός γιατί λέμε τώρα αν χτιστεί το γήπεδο και γίνει έστω και 2ος δανεισμός και έχεις μέσο όρο 5εκατομμύρια απο τα διαρκείας είσαι στο πλάνο. Απλά αυτό που φοβάμαι είναι αν θα καταφέρει να κρατήσει ο μελ δυό καρπούζια σε μια μασχάλη, δηλαδή να χρηματοδοτεί την παέ στα όρια του πρωταθλητισμού για τα πρώτα τρία χρόνια. Και δεν λέω ότι δεν μπορεί απλά πιστεύω πως δεν είναι διαθετειμένος να ξοδέψει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο κι ο Ζάστρος κι όποιος σκέφτεται το κόστος. Αυτά που έχουν περάσει όμως , δεν έχουν περάσει για πλάκα και φυσικά δεν θα έμπαινε ο Μελισσανίδης σε τέτοιες διαδικασίες αν δεν είχε πριν, πάρει μαζί του 2-3 δυνατά ονόματα για να λυθεί το οικονομικό αν και εφόσον δεν βρεθούν από άλλες πηγές.

 

Έτσι πιστεύω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ναι αλλα μπορει να τον κοροιδευουν αυτον και ολους οσους ζητανε την ψηφο τους ...και μετα τις εκλογες μην τους ειδατε μην τους ακουσατε....!

Ζαστρο 100 μερες ειπε απο την μερα που εκανε τις δηλωσεις αδερφε ολη η Ελλαδα αυτο καταλαβε τωρα αν θελει 100 μερες απο την ψηφιση καλα κρασια απο Σεπτεμβριο και βλεπουμε

 

XLUbPEl.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε συ δεν αλλαζει η κυβερνηση μετα τις εκλογες, δεν νομιζω οτι θα κολλησει κατι με αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δεν ειπα οτι θα αλλαξει η κυβερνηση που μακαρι να αλλαζε....! Απλα οτι μετα τις εκλογες μην ειδατε τον παναη μιας και θα σφαζοντε μεταξυ τους απο την φαπα που θα εχουν φαει.

Παντως δεν μας ειχαν πει οτι μετα τις εκλογες θα προχωρουσαν.....αλλα λεγανε πριν 2 μηνες..

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Kατατέθηκε στη Βουλή το σχέδιο νόμου για το γήπεδο της ΑΕΚ

 

ΠΑΡΤΑ ΧΑΜΠΟΣ.Θα ψηφιστει απο το τσυριζα?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εγω τι να παρω ρε? Η ΩΡΑ ΠΗΡΕ με τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ και τις χρεωνει και ολας χαχαχαχαχαχα εγω απλα εγραψα οτι ΑΝ το πανε μετα τις εκλογες καλα κρασια αλλα οπως ειδες δεν ειναι μαλακες....να χασουν ψηφους?

Ο Συριζα γιατι να μην το ψηφισει? Πολυ θα το ηθελε αυτο η συρφετος της ΝΔ αλλα δεν...xD

 

Και το οτι κατατεθηκε δεν σημαινει οτι θα ψηφιστει σημερα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Και το οτι κατατεθηκε δεν σημαινει οτι θα ψηφιστει σημερα νομιζω.

 

Oχι,δεν θα ψηφιστει σημερα,μετα τις εκλογες,απλα κερδισαμε καμια βδομαδα.xD

Link to comment
Share on other sites

Σημερα απλα κατατεθηκε....μετα τις εκλογες θα ψηφιστει..αν θα ψηφιστει...μην εισαι σιγουρος οτι ο συριζα δεν θα τις κανει τις μαλακιουλες του..ειδικα αν παει με τη ψωλη σηκωμενη μετα τις ευροεκλογες...

Link to comment
Share on other sites

NIS21 πέρασε τόσες νομοθετικές ρυθμίσεις μέσα σε λίγους μήνες που δεν μου φαίνεται καθόλου παράξενο να μείνει η Βουλή ανοιχτή την μέρα των ευροεκλογών και να ψηφιστεί το γήπεδο xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Σημερα απλα κατατεθηκε....μετα τις εκλογες θα ψηφιστει..αν θα ψηφιστει...μην εισαι σιγουρος οτι ο συριζα δεν θα τις κανει τις μαλακιουλες του..ειδικα αν παει με τη ψωλη σηκωμενη μετα τις ευροεκλογες...

Γιατι ρε ο Συριζα ειναι ο ΑντιαΕΚ και οι ψευτες ειναι ΑΕΚΑΡΕΣ ? Δεν νομιζω ! Μηπως μετα την φαπα ΠΑΣΟΚ και ΝΔ δουν οτι δεν φτουρησανε τα κολπακια για ψηφους και αλλαξουν γνωμη μηπως και παρουν ψηφους απο γαυρους που θα χαρουν αν δεν κανουμε γηπεδο?xD

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω...εγω ετσι το βλεπω...μακαρι να χεις δικιο..αν κρινω απο δουρου παντως...γαμησε τα..

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Η Δουρου δεν ειναι καν Βουλευτης πλεον και ο Συριζα την αδειασε κανονικα.

Και σοβαρα τωρα κανενα κομμα πλην του ΚΚΕ δεν ειναι χαζο να τα βαλει με τοσο μεγαλη ομαδα και τους οπαδους της ! Απλα ετυχε να κυβερνανε αυτοι τωρα και πανε να καρπωθουν ολο αυτο σε ψηφους. Αν κυβερνουσε ο Συριζα θα κουνουσε σημαιες υπερ της ΑΕΚ....ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ=ΑΠΑΤΗ κατα καποιο τροπο....δεν ειναι χαζοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

το νομοσχεδιο θα ψηφιστει ασχετα τι θα γινει με τις εκλογες, που συμφωνα με τις δημοσκοπησεις ο σγουρος θα βγει παλι (αλλα λεμε τωρα)

 

για την δουρου τα εχουμε ξαναπει, δεν με πειραζει η αποψη που εχει αρκει να ειναι πληρως ενημερωμενη, επειδη με τις μαλακιες που λεει δειχνει οτι δεν ειναι, να παει να γ........

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε τι θα δουμε..καλο θα ηταν να ειχε ψηφιστει πριν τις εκλογες γιατι ολοι θα καναν τις κοτες απο το φοβο των ψηφων..

Επισης μαλακια που ειναι στο ρυθμιστικο ολης της αττικης..μπορει να ξαναρχισουν διαλογους συζητησεις ερωτησεις απαντησεις...βλεπω να αργουμε πολυ μεχρι να ψηφιστει..

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αν βγει ο Σγουρος και αρχισει να τα γυρναει για τα λεφτα τι κανουμε μετα? Υποθεσεις κανουμε για να εχουμε κατι να συζηταμε.

Καλο ειναι παντως να μην πιστευουμε κανεναν ξεφτιλα και να κραταμε μικρο καλαθι ολοι στους παντες ανεξαρτητου κομματος.

Εχω δει τοσες κωλοτουμπες πολιτικων μολις πετυχαν τον σκοπο τους που κραταω πολυ μικρο καλαθι !

Θα χαρω μονο αν δω να χτιζεται και οχι με υποσχεσεις και λογια της ΨΩΡΑΣ.

Πιστευω οτι γηπεδο καποια στιγμη θα γινει αλλα θα μας φυγει η παναγια δεν θα ειναι ευκολο...

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

αν βγει ο σγουρος και αρχισει να τα γυρναει ειναι θεμα του ποντιου να κανονισει τι θα κανει.

 

εγω αυτην την στιγμη πιστευω εναν ξεφτιλα που λεει οτι θα τα δωσει παρα μια ξεφτιλισμενη που λεει οτι θα το σκεφτει και οτι ο πανιωνιος θελει γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Αν βγει ο Σγουρος και αρχισει να τα γυρναει για τα λεφτα τι κανουμε μετα? Υποθεσεις κανουμε για να εχουμε κατι να συζηταμε.

Καλο ειναι παντως να μην πιστευουμε κανεναν ξεφτιλα και να κραταμε μικρο καλαθι ολοι στους παντες ανεξαρτητου κομματος.

Εχω δει τοσες κωλοτουμπες πολιτικων μολις πετυχαν τον σκοπο τους που κραταω πολυ μικρο καλαθι !

Θα χαρω μονο αν δω να χτιζεται και οχι με υποσχεσεις και λογια της ΨΩΡΑΣ.

Πιστευω οτι γηπεδο καποια στιγμη θα γινει αλλα θα μας φυγει η παναγια δεν θα ειναι ευκολο...

 

Ακριβως...ουτε εμενα δεν εμπιστευομαι...απλα ο ενας εχει δειξει καλη προθεση..

Edited by NIS21
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

εγω αυτην την στιγμη πιστευω εναν ξεφτιλα που λεει οτι θα τα δωσει

 

mavrogialouros.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

βαλε οσες φωτογραφιες θες

 

στο ξαναγραφω ο ενας λεει ναι η αλλη λεει θα δουμε

 

εγω παω με το ναι, εσυ πηγαινε με το θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×