Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

Εμένα που με άρεζαν και οι δύο, λογικά ειμαι κατηγορία που περιγράφει ο Τσουκαλάς, ανώμαλου.

Την γκολάρα που μπήκε και παραπάνω του Σέζαρ με την Ξάνθη, δεν θα την ξεχάσω ποτέ. Έπρεπε να έρθει ο Πέτρος ο αλήτης φέτος στο Καραϊτάβλι, για να την ξεπεράσει.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, panther-21- said:

Εμένα που με άρεζαν και οι δύο, λογικά ειμαι κατηγορία που περιγράφει ο Τσουκαλάς, ανώμαλου.

Την γκολάρα που μπήκε και παραπάνω του Σέζαρ με την Ξάνθη, δεν θα την ξεχάσω ποτέ. Έπρεπε να έρθει ο Πέτρος ο αλήτης φέτος στο Καραϊτάβλι, για να την ξεπεράσει.

Τι να πρωτοσχολιασω;

Το αρεΖαν; (Θα τον διώξω τελικά τον Κρις θα σας χαλάσει όλους).

Το ότι σου άρεσε ο Μαντούκα; ( Θα διώξω κ τον Σταύρο αυτός είναι αμπαλος κ σε χάλασε σε αυτό).

Το ότι αυτοχαρακτηρίζεσαι ανώμαλος; (Θα διώξω κ τον Αβραάμ).

  • Hahaha 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BillR21 said:

Τι να πρωτοσχολιασω;

Το αρεΖαν; (Θα τον διώξω τελικά τον Κρις θα σας χαλάσει όλους).

Το ότι σου άρεσε ο Μαντούκα; ( Θα διώξω κ τον Σταύρο αυτός είναι αμπαλος κ σε χάλασε σε αυτό).

Το ότι αυτοχαρακτηρίζεσαι ανώμαλος; (Θα διώξω κ τον Αβραάμ).

ξέχασες αυτό:

"Έπρεπε να έρθει ο Πέτρος ο αλήτης φέτος στο Καραϊτάβλι, για να την ξεπεράσει."

Link to comment
Share on other sites

Είπες Λοκομοτίβ Μόσκοβα και θέλω να καταγραφει στο τόπιτς "ΠΑλαιοί Παίκτες της Ένωσης " πως η τρίτη πιο κοστοβόρος μεταγραφή έβερ Βορειοηπειρώτη ποδοσφαιριστού ο Μάριος ο Μιτάι εκανε μέτρια χρονιά εκεί με 11 όλες κ ολες εμφανίσεις και γενικά πολύ μέτριες καταστάσεις. 

 Και ερωτω , τους έπιασε κότσο ο σύγχρονος Νίκος Κούλης με τα 3μιλιούνια;Ο Μιτάι θα παίξει απτου χρόνου που θα χει προσαρμοσθεί στη πολεμοχαρή Ρωσία;  Είναι Μελισσανίδειο κόλπο ότι σέρνεται όλη τη χρονιά για να γυρίσει στην ΑΕΚ δανεικός με πληρωμένο και το συμβόλαιο του; Εχει βρει ξανθό Ισναμπάκοβα που τον έχει αποτρελάνει τον μέχρι πρότινος φέρελπι μουνομάχο αυτόν αριστερό μπακ;

Αναπτύξτε.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, TheNarrator said:

k νταμπλουχος με Λοκομοτιβ, εβαζε στημενες φασεις. ο αλλος τι εχει παρει δλδ?

Ο άλλος έπαιξε ένα χρόνο Μπενφίκα, τεσπά.

Ρε μαλάκα @Abraham21rπες κάτι κ συ μας τα έχουν κάνει αερόστατο λέμε.🤣

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gybe21 said:

Ο άλλος έπαιξε ένα χρόνο Μπενφίκα, τεσπά.

Ρε μαλάκα @Abraham21rπες κάτι κ συ μας τα έχουν κάνει αερόστατο λέμε.🤣

Ε ναι γιατί η άποψη του Αβραάμ έχει κ βαρύτητα.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TheNarrator said:

οπως κ ο Μανου, ειδαμε χαιρια😁

Να προσθέσω και τον τεράστιο Κέρβερο των γκολπόστ Μαρσέλο Μορέτο?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tsosmi said:

Να προσθέσω και τον τεράστιο Κέρβερο των γκολπόστ Μαρσέλο Μορέτο?

Νυφουλα με τα ασπρα

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tsosmi said:

Τρυπιοχέρα νύφη 

Κ αφηναν εξω το μαχο που ηταν 2 φορες καλυτερος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Stylianopoulos said:

Είπες Λοκομοτίβ Μόσκοβα και θέλω να καταγραφει στο τόπιτς "ΠΑλαιοί Παίκτες της Ένωσης " πως η τρίτη πιο κοστοβόρος μεταγραφή έβερ Βορειοηπειρώτη ποδοσφαιριστού ο Μάριος ο Μιτάι εκανε μέτρια χρονιά εκεί με 11 όλες κ ολες εμφανίσεις και γενικά πολύ μέτριες καταστάσεις. 

 Και ερωτω , τους έπιασε κότσο ο σύγχρονος Νίκος Κούλης με τα 3μιλιούνια;Ο Μιτάι θα παίξει απτου χρόνου που θα χει προσαρμοσθεί στη πολεμοχαρή Ρωσία;  Είναι Μελισσανίδειο κόλπο ότι σέρνεται όλη τη χρονιά για να γυρίσει στην ΑΕΚ δανεικός με πληρωμένο και το συμβόλαιο του; Εχει βρει ξανθό Ισναμπάκοβα που τον έχει αποτρελάνει τον μέχρι πρότινος φέρελπι μουνομάχο αυτόν αριστερό μπακ;

Αναπτύξτε.

Κάρμα, που θα έλεγε και μια ψυχή, εκεί στην ατμομηχανή και μην χαθούμε περιμένουνε κι άλλοι παίκτες στην ΑΕΚ Β. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

και εσύ στξ δικιά μας

 

 

Μια βδομαδα πριν ευχοταν να το παρει ο Ιβαν...απο μενα ειναι ΟΥΣΤ και παικτικα και ως ανθρωπος

Link to comment
Share on other sites


Λεσκότ: «Διαφορετική εμπειρία η ΑΕΚ»
Τζόλεον Λέσκοτ
21/05/2023 - 12:00
 

 

Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής αναφέρθηκε στους οργανωμένους φιλάθλους της Ένωσης και στο πως τους έζησε. Παράλληλα, μίλησε με τα καλύτερα λόγια για όσους όσους συνεργάστηκε κατά τη θητεία του στους «κιτρινόμαυρους».

Αρχικά, ο Λεσκότ δήλωσε στην εφημερίδα «Daily Star»: «Πολλά πράγματα ήταν αναπάντεχα ή απλά πράγματα που εγώ δεν είχα συνηθίσει. Θυμάμαι πριν το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, οι οπαδοί ήρθαν στο ξενοδοχείο που μέναμε και ήταν στον χώρο της ρεσεψιόν. Τότε ο αρχηγός της ομάδας μου χτύπησε την πόρτα και μου είπε ‘πάμε κάτω, είναι εδώ οι οπαδοί’. Όταν λέω οπαδοί δεν εννοώ 2-3 που ήρθαν για αυτόγραφα. Ήταν οι οργανωμένοι με κασκόλ. Εγώ είχα μια ρουτίνα πριν από τα παιχνίδια, κάνω αυτά που χρειάζεται. Χαλαρώνω, βάζω πάγο και κάνω αποθεραπεία. Και του είπα: ‘Αλήθεια; Μπα, λέω να μην έρθω’. Εκείνος απάντησε: ‘Δε σε ρωτάω, πάμε κάτω’. Όταν πήγαμε κάτω η κατάσταση είχε φτιαχτεί. Τραγουδούσαν συνθήματα, θέλοντας να μας πουν πόσο σημαντικό ήταν το παιχνίδι».

Και συμπλήρωσε στη συνέχεια: «Τελικά χάσαμε το παιχνίδι, αλλά είχαμε κάποιες ρεπό, οπότε θα πήγαινα σπίτι μου. Το αυτοκίνητό μου ήταν στο πάρκινγκ και όταν επιστρέψαμε, μας περίμεναν εκεί οι οργανωμένοι. Αλλά όπως βγαίναμε με τον προπονητή, μπορούσα να πάω από την άλλη πλευρά να πάρω το αμάξι μου και να πάω στο αεροδρόμιο. Οπότε δεν είδα τι έγινε. Ήταν μια νέα εμπειρία για μένα, θα έλεγα, Συνολικά, παίκτες και τεχνικό τιμ ήταν καλοί. Η πλειοψηφία από αυτούς ήταν καταπληκτικοί, αυτοί με τους οποίους συνεργάστηκα, αλλά ήταν μια πολύ διαφορετική εμπειρία».

https://www.novasports.gr/sport/podosfairo/event/super-league-1/article/12893699/leskot-diaforetiki-empeiria-i-aek/

Link to comment
Share on other sites

O Μιλόγεβιτς δεν κατάφερε να πάρει τον τίτλο με το ΑΠΟΕΛ. Λογικό εν μέρει αφού είχε να συναγωνιστεί τον Άρη Λεμεσού κ οι υπόλοιποι μεγάλοι σίγουρα τον προτιμούσαν για πρωταθλητή στα playoff. Eπίσης πολλά τα οικονομικά θέματα στην ομάδα του, σίγουρα τους επηρρέασαν.

Ρώσος ο επενδυτής στον Άρη, μια χαρά κ μεταγραφές έκανε κ πρωταθλημα πήρε. Αναλογικά είναι σαν να το πήρε ο..... δικός μας Άρης μπορεί κ ε΄να κλικ πιο κάτω.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

O Μιλόγεβιτς δεν κατάφερε να πάρει τον τίτλο με το ΑΠΟΕΛ. Λογικό εν μέρει αφού είχε να συναγωνιστεί τον Άρη Λεμεσού κ οι υπόλοιποι μεγάλοι σίγουρα τον προτιμούσαν για πρωταθλητή στα playoff. Eπίσης πολλά τα οικονομικά θέματα στην ομάδα του, σίγουρα τους επηρρέασαν.

Ρώσος ο επενδυτής στον Άρη, μια χαρά κ μεταγραφές έκανε κ πρωταθλημα πήρε. Αναλογικά είναι σαν να το πήρε ο..... δικός μας Άρης μπορεί κ ε΄να κλικ πιο κάτω.

 

Πολύ κακό το ποδόσφαιρο του ΑΠΟΕΛ φέτος. Επιβεβαιωθηκε η προσωπική μου αντιπάθεια προς τον μιλογιεβιτς. Πολύ λίγος. Δίκαια το πήρε ο Αρης.αν δεν κάνω λάθος είναι και πιθανός αντίπαλος στα προκριματικά. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasilis21r said:

Πολύ κακό το ποδόσφαιρο του ΑΠΟΕΛ φέτος. Επιβεβαιωθηκε η προσωπική μου αντιπάθεια προς τον μιλογιεβιτς. Πολύ λίγος. Δίκαια το πήρε ο Αρης.αν δεν κάνω λάθος είναι και πιθανός αντίπαλος στα προκριματικά. 

Αν προκριθεί λογικά θα είμαστε μαζί στους ανίσχυρους. Κοκόριν ήθελες?

Link to comment
Share on other sites

Και στον Άρη και στην Πάφο έχουν βάλει οι Ρώσοι καλά λεφτά 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, billy21 said:

Αν προκριθεί λογικά θα είμαστε μαζί στους ανίσχυρους. Κοκόριν ήθελες?

Επειδή είδα 3-4 φορές τον Άρη φέτος από κοντά όχι δεν θα τον ήθελα. Μεγάλο όνομα αλλά δεν μου αρέσει. Θα προτιμούσα το γκομις από τους 2

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasilis21r said:

Επειδή είδα 3-4 φορές τον Άρη φέτος από κοντά όχι δεν θα τον ήθελα. Μεγάλο όνομα αλλά δεν μου αρέσει. Θα προτιμούσα το γκομις από τους 2

Δώσε μου κ μια γνώμη για τον Μπαμπικά όποτε μπορέσεις.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, billy21 said:

Δώσε μου κ μια γνώμη για τον Μπαμπικά όποτε μπορέσεις.

Πολύ καλός τουλαχιστον για κυπριακό πρωτάθλημα. Γρήγορος και έχει το 1 με 1.Δεν ξέρω σε ανώτερο επιπεδο. Μου αρέσει πολύ ο Brown. Νομιζω έτσι λέγεται ο Άγγλος. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasilis21r said:

Πολύ καλός τουλαχιστον για κυπριακό πρωτάθλημα. Γρήγορος και έχει το 1 με 1.Δεν ξέρω σε ανώτερο επιπεδο. Μου αρέσει πολύ ο Brown. Νομιζω έτσι λέγεται ο Άγγλος. 

Καλός κ αυτός αλλά τον Μπαμπικά θα άξιζε να τον δει η ΑΕΚ, νομίζω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τον διώξανε και από το ΑΠΟΕΛ... Μιλόγεβιτς ήταν και παει

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×