Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, Vasilis21r said:

Μόλις τον διώξανε και από το ΑΠΟΕΛ... Μιλόγεβιτς ήταν και παει

Σε αναμονή θα τον έχει ο Γιάννης για τον βάζελο.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλες δηλώσεις από τον παλαίμαχο τερματοφύλακα Νικο Χρηστιδη χθες βράδυ στον real fm. Όπως τις θυμάμαι:

"Το νταμπλ δεν είναι πολυτέλεια, αλλά ανάγκη για μια μεγάλη ομάδα σαν την ΑΕΚ, και είναι κρίμα που στην χρυσή εποχή των 90ς υποτιμηθηκε η σημασία του" 

"Η ΑΕΚ αποκτάει νοοτροπία, οχι απλα κυριαρχίας αλλά εξουσίας" 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Κυπελλούχος κ ο Ανσαριφάρντ με την Ομόνοια στην Κύπρο. Μάλιστα σκόραρε το μοναδικό γκολ του τελικού.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

τερματοφύλακα Νικο Χρηστιδη

αν θυμάμαι καλά εκείνος έπαιξε και στο τελευταίο νταμπλ στο τηγάνι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pappous said:

αν θυμάμαι καλά εκείνος έπαιξε και στο τελευταίο νταμπλ στο τηγάνι

Αυτό λέγαν στον real fm χθες. Για αυτο ήταν καλεσμένος. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Βράνιες υπέγραψε στην Παρτιζάν μιλάμε για μεγάλο τούβλο 😂

Link to comment
Share on other sites

Ο Βόσνιος πρώην στόπερ της ΑΕΚ θα συνεχίσει στους Σέρβους ως ελεύθερος, κάτι που σημαίνει ότι θα τερματιστεί το συμβόλαιό με την Χατάισπορ, με την οποία έχει να αγωνιστεί από τον Ιανουάριο και έκτοτε έμεινε εκτός αποστολής.

 

από σπορ24

πως να αγωνιστεί αν έχει αποσυρθεί η ομάδα του απ' το πρωτάθλημα λόγω του σεισμού ρε ΑΣΧΕΤΟΙ ιεκτζήδες "δημοσιογράφοι" γαμώ τα πάντα μου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παιρνεις τοσα λεφτα εχεις κανει αυτην την καριερα εχεις παει μουντιαλ χιλια δυο και πας σα μαλακας στην κερκίδα.

Για αυτό εισαι Λιβαγια. Καβλέας αλλα μακρυα και αγαπημένοι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Geologos said:

Παιρνεις τοσα λεφτα εχεις κανει αυτην την καριερα εχεις παει μουντιαλ χιλια δυο και πας σα μαλακας στην κερκίδα.

Για αυτό εισαι Λιβαγια. Καβλέας αλλα μακρυα και αγαπημένοι.

Έχεις πάρει πρωτάθλημσ με την ομάδα σου, έχει μόλις περάσει στους ομίλους του Τσου Λου για 1η φορά στην καριέρα σου, στην καλύτερη ηλικία, έχεις μόλις κληθεί στην Εθνική σου που είναι δευτεραθλήτρια κόσμου και η εκτόξευση με μια καλή μεταγραφή μέσω και της βιτρίνας του Τσου Λου είναι κοντά.

Και συ τις παίζεις με κάποιον Λάζοβιτς, αφού έχει τελειώσει το ματς και τρως τιμωρία 4 παιχνίδια.

 

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Ok ok τα ξέρουμε όλα τα κουσούρια του.

Αλλά τον αγαπάμε τον κακοκέφαλο μωρέ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει λείψει δευτερόλεπτο. Δυστυχώς η εικόνα που μου έχει μείνει είναι κάτω να φτιάχνει τις κάλτσες του κ πίσω να τρώμε γκολ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι σε λίγα χρόνια θα φάμε Γιακουμάκη στη μάπα ξανά.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aggelos Komvolidis said:

Φοβάμαι ότι σε λίγα χρόνια θα φάμε Γιακουμάκη στη μάπα ξανά.

Αποτι εχω καταλαβει απο συνεντευξεις, δε θελει καν να ακουει για ΑΕΚ, θεωρει οτι τον κακομεταχειριστηκαμε εντελως και δε του δωσαμε ευκαιριες. Πολλα εχουν αλλαξει απο τοτε, αλλα δε το βλεπω με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brom21 said:

Αποτι εχω καταλαβει απο συνεντευξεις, δε θελει καν να ακουει για ΑΕΚ, θεωρει οτι τον κακομεταχειριστηκαμε εντελως και δε του δωσαμε ευκαιριες. Πολλα εχουν αλλαξει απο τοτε, αλλα δε το βλεπω με τιποτα.

Ταυτόχρονα υπάρχουν χιλιάδες οπαδοι που πιστευουμε οτι μας κακομεταχειριστηκε εκεινος, αλλα δεν μας ρωτησε κανεις σε συνεντευξη.

Μακρυά και πετυχημένοι. Προχωράμε.

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brom21 said:

Αποτι εχω καταλαβει απο συνεντευξεις, δε θελει καν να ακουει για ΑΕΚ, θεωρει οτι τον κακομεταχειριστηκαμε εντελως και δε του δωσαμε ευκαιριες. Πολλα εχουν αλλαξει απο τοτε, αλλα δε το βλεπω με τιποτα.

Αυτά αλλάζουν όταν έρχεται εκείνη η ηλικία που λιγοστεύουν οι προτάσεις.

Όπως έχουμε δει να αλλάζουν και με παλιούς παίκτες που ορκίζονταν ότι "εγώ μόνο στην ΑΕΚ".

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Aggelos Komvolidis said:

Αυτά αλλάζουν όταν έρχεται εκείνη η ηλικία που λιγοστεύουν οι προτάσεις.

Όπως έχουμε δει να αλλάζουν και με παλιούς παίκτες που ορκίζονταν ότι "εγώ μόνο στην ΑΕΚ".

Εχει δηλωσει παντως οτι τη καριερα του θελει να την ολοκληρωσει στον ΟΦΗ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×