Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

Ειχε ξανακάνει κατι στο mls θυμαμαι αλλα ειπε οτι ηταν παρεξηγηση κλπ και την γλίτωσε.

Link to comment
Share on other sites

Οι δύο σκόρερ εκείνου του ματς με τη Βέροια δηλαδή, αντί να ανοίξουν τα φτερά τους και να κάνουν καριέρα, πάτησαν γκάζι και έπεσαν με τα μούτρα στα σκατα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ρήξη χιαστού ο Αλμπάνης... Πολλούς μυϊκούς τραυματισμους είχε στη καριέρα του αλλά ρήξη χιαστού όχι. Περαστικά του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε ασίστ ο Σβάρνας. Σε 5' το 2-0 έγινε 2-2 απ τους Αζέρους. Το σύμπαν αντέδρασε στην ανωμαλία.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, billy21 said:

Έβγαλε ασίστ ο Σβάρνας. Σε 5' το 2-0 έγινε 2-2 απ τους Αζέρους. Το σύμπαν αντέδρασε στην ανωμαλία.

 

 

3-2 λύτρωση;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, billy21 said:

Έβγαλε ασίστ ο Σβάρνας. Σε 5' το 2-0 έγινε 2-2 απ τους Αζέρους. Το σύμπαν αντέδρασε στην ανωμαλία.

 

 

Και στα 2 γκολ που εφαγαν ειχε συμμετοχη, στο 2ο τον περασαν σαν σταματημενο και ετρεχε με το γνωστο νωχελικο του στυλ. Μακρια και αγαπημενοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Νίκησαν όντως.

Δεν είχα δει ότι είχε τελειώσει. Μόνο τσέκαρα το 3-2.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διπλα στο τέρμα της Καραμπαχ ο Τσιντώντας μοιάζει κράμα Γιασίν/Πίτερ Σμάιχελ!

 

Link to comment
Share on other sites

Συνέντευξη στους betarades παραχώρησε ο Έλληνας φορ Απόστολος Βέλλιος.

Σε αυτήν μιλώντας μεταξύ άλλων για την αγάπη του για τον Ηρακλή, έφερε ως παράδειγμα τον Τάσο Μπακασέτα, όταν εκείνος πήρε μεταγραφή στην ΑΕΚ από τον Πανιώνιο.

Ο Βέλλιος αποκάλυψε πως ο Μπακασέτας του είχε πει τότε πως: «Πάω στην καψούρα μου, πάω στην ομάδα μου»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανακαλυψα οτι ο παλιοφιλος Νασιμ Χνιντ παιζει στην ξακουστη Ζαλγκιρις (του Βιλνιους, οχι του Καουνας). Πηρε κοκκινη για ενα τσεκουρωμα σε παικτη της Γαλατα αλλα τον εσωσε το VAR.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, amarillonegro said:

Ανακαλυψα οτι ο παλιοφιλος Νασιμ Χνιντ παιζει στην ξακουστη Ζαλγκιρις (του Βιλνιους, οχι του Καουνας). Πηρε κοκκινη για ενα τσεκουρωμα σε παικτη της Γαλατα αλλα τον εσωσε το VAR.

Πάντα στυλατος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, amarillonegro said:

Ανακαλυψα οτι ο παλιοφιλος Νασιμ Χνιντ παιζει στην ξακουστη Ζαλγκιρις (του Βιλνιους, οχι του Καουνας). Πηρε κοκκινη για ενα τσεκουρωμα σε παικτη της Γαλατα αλλα τον εσωσε το VAR.

Νομίζω τον είδα κι εγώ.Αυτος με τη φανέλα Χουλτ δεν ηταν;

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Respect στον Κροάτη Ζόραν Σλίσκοβιτς. 

 

«Δεν ξέρω τι να πω. Είμαι πολύ λυπημένος, όχι μόνο εγώ, αλλά όλος ο κόσμος στην Κροατία. Βλέπουμε συνέχεια στην τηλεόραση και διαβάζουμε στις εφημερίδες όλα όσα έγιναν στην Αθήνα. Είναι μεγάλη ντροπή για όλους εμάς τους Κροάτες.

Δεν μπορούμε να πιστέψουμε πως τόσοι άνθρωποι ταξίδεψαν 2.000 χιλιόμετρα για να προκαλέσουν προβλήματα σε άλλο κράτος.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά άκουσα για τον Λιβάγια όταν ρωτήθηκε για τη δολοφονία στη Νέα Φιλαδέλφεια, απάντησε ότι δεν θέλει να σχολιάσει...

Link to comment
Share on other sites

https://www.newsit.gr/athlitika/nikos-kostenoglou-kai-thodoris-antonopoulos-sto-texniko-tim-ton-Chicago-Fire/3840126/

οταν λες οτι καποιος εντελως μετριος ποδοσφαιριστης θα πληρωνεται και σαν εντελως μετριος προπονητης εννοεις τον δικος μας τον νικολα 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τέλος της σπουδαίας αναμέτρησης, ο πρώην παίκτης της ΑΕΚ, Όγκνιεν Βράνιες ανάρτησε δύο stories μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram Μάλιστα ο Βόσνιος κεντρικός αμυντικός δέχθηκε «επίθεση» από τους Κροάτες, καθώς σε ένα από τα δύο stories που ανάρτησε έγραψε τη λέξη «siluj», όπου σημαίνει βιασμός. Αξίζει να σημειωθεί πως ο Βράνιες κατέβασε και τις δύο αναρτήσεις που έκανε.  

 

ωρανιεσ.jpg

ωρανιεσ 2.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 8/22/2023 at 2:30 PM, nf28 said:

Σίμοες ψυχαρα. Είπε φοβερά λόγια για ΑΕΚ , οπαδους, νεο  γήπεδο και πρόεδρο.

https://www.aek365.org/a-944448/simoe-apo-thn-prwth-mera-eimai-ethismeno-me-thn-aek-proedro-me-megalh-kardia-o-melissanidh.htm

Ας περασει καμία καλη σχολή προπονητικής στη Πορτογαλία και αργά ή γρήγορα θα έρθει να ξαναδουλεψει στην ΑΕΚ ο Σίμος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/22/2023 at 2:30 PM, nf28 said:

Σίμοες ψυχαρα. Είπε φοβερά λόγια για ΑΕΚ , οπαδους, νεο  γήπεδο και πρόεδρο.

https://www.aek365.org/a-944448/simoe-apo-thn-prwth-mera-eimai-ethismeno-me-thn-aek-proedro-me-megalh-kardia-o-melissanidh.htm

Δεν την είχα διαβάσει όλη, τώρα τη διάβασα. Το μπούστη. Με συγκίνησε. Την αγαπάει την ΑΕΚάρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×