Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Marseille (Europa League 4η αγ.): 09/11/23, 22:00)


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

52 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
    • Τσούμπερ
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, amd said:

ελπιζω να το βρεις αυτο που δεν ψαχνεις και εγω την γνωμη σου σχολιαζω 

ναι και δυστυχως διαφωνουμε, παμε παρακατω. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MITSAKLAS said:

Σόρρυ φίλε Άτλα και δεν πάει σε εσένα το σχόλιο αυτό, αλλά από τότε που βγήκαν τα εξ-γκολ, χάθηκαν τα γκολ.

Απο τοτε που κοπηκε το γιδια θα ελεγα εγω

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η διαφορα των 2 ομαδων χτες ηταν ενας τερματοφυλακας και ενας χαφ. Ατομικα αν το δεις, ναι ειμαστε χειροτεροι προφανως, αλλα ομαδικα αυτες οι 2 θεσεις ηταν η διαφορα. Και οπως σωστα ειπε και ενας, οτι και πολυ παιχτες ειναι σε κακο φεγγαρι. Οταν ομως τρως 2 γκολ ετσι οπως τα τρως, ε δε θα πεις τρελο εναν που θα σου πει οτι με σοβαρο τερματοφυλακα και με Μανταλο οχι βασικο, το ματς το πηγαινες χαλαρα στο Χ.

Ο Γιονσον δε, εγω απο περσι τον θεωρω τον καλυτερο μας παιχτη μετα απο Πινεδα-Γκαρσια (στα καλα του). Ηταν και ειναι τρελη απωλεια.

Η Μαρσειγ για εμενα αποτι εχω δει απο τα 4 ματς μεχρι στιγμης, ειναι οτι επιπεδο ειναι και ο μεχρι τωρα Αγιαξ (χειροτερη αμυνα αλλα καλυτερη επιθεση) και δεδομενα χειροτερη απο Μπραιτον. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CHⓇIS said:

Απο τοτε που κοπηκε το γιδια θα ελεγα εγω

Τα γίδια βόσκουν ανέμελα, παρακαλώ αφήστε τα στην ησυχία τους. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brom21 said:

Παιδια η διαφορα των 2 ομαδων χτες ηταν ενας τερματοφυλακας και ενας χαφ. Ατομικα αν το δεις, ναι ειμαστε χειροτεροι προφανως, αλλα ομαδικα αυτες οι 2 θεσεις ηταν η διαφορα. Και οπως σωστα ειπε και ενας, οτι και πολυ παιχτες ειναι σε κακο φεγγαρι. Οταν ομως τρως 2 γκολ ετσι οπως τα τρως, ε δε θα πεις τρελο εναν που θα σου πει οτι με σοβαρο τερματοφυλακα και με Μανταλο οχι βασικο, το ματς το πηγαινες χαλαρα στο Χ.

Ο Γιονσον δε, εγω απο περσι τον θεωρω τον καλυτερο μας παιχτη μετα απο Πινεδα-Γκαρσια (στα καλα του). Ηταν και ειναι τρελη απωλεια.

Η Μαρσειγ για εμενα αποτι εχω δει απο τα 4 ματς μεχρι στιγμης, ειναι οτι επιπεδο ειναι και ο μεχρι τωρα Αγιαξ (χειροτερη αμυνα αλλα καλυτερη επιθεση) και δεδομενα χειροτερη απο Μπραιτον. 

ετσι, σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TheNarrator said:

Εγω βλεπω οτι τακτικα μας διαβασανε κ εμεις βρεθηκαμε αδιαβαστοι.

Δλδ οταν ο αλλος σε μπουκωνει

 

αλλο ματς ειδες 

αδιαβαστοι σε τι? η μαρσειγ εκανε τις ιδιες ευκαιριες που εκανε και στα 3 προηγουμενα ματς 

εμεις καναμε το 2ο καλυτερο ματς επιθετικα μετα το ματς με αγιαξ 

2.27 τοτε 2.02 

που ακριβως πιαστηκες αδιαβαστος χθες? σε φαση αμυνας η επιθεσης ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TheNarrator said:

οχι δεν ειναι ενα χαφ κ ενα τερμα. Κ ολοι οι παικτες μας ειναι σε καλο φεγγαρι. Δε το βλεπω το "κακο". Εγω βλεπω οτι τακτικα μας διαβασανε κ εμεις βρεθηκαμε αδιαβαστοι.

Δλδ οταν ο αλλος σε μπουκωνει, το να λεμε οτι "δεν ειχαμε ρεντα" κ να το ριχνουμε στο κακο το ριζικο ειναι λαθος. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο στο ποδοσφαιρο. ΤΙΠΟΤΑ. Ατυχια με αυτην την εννοια ειχαν κ αυτοι σε πολλες φασεις, με τον Αθανασιαδη να βγαζει ενα τετ α τετ απιστευτο.

 

Κανεις δεν ειπε οτι δεν ειχαμε ρεντα. Το ματς ομως ειναι ενα χαφ και ενα τερμα μακρια απο το να λειξει 0-0, με 2 χαμενες κλασσικες ευκαιριες της Μαρσειγ και ενα αχαστο δικο μας.

Το προβλημα στην επιθεση που εγραψα και χτες οτι υπαρχει, ειναι αλλο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Αθανασιάδης τραγικός,Πινέδα εκτός αγώνα,Μανταλος δεν αντεχει 90λεπτο πια,Σιντιμπέ παλαίμαχος,Πόνσε με το "Αχ" θα μένουμε..

Από την άλλη Αμπαμπατ τρεξίματα πανω κάτω,δυνατές μονομαχίες και τσαμπούκι,Τσούμπερ κινητικός και δραστηριος,Γκατσίνοβιτς πιστωνεται τη σουτάρα που εβγαλε στο τσακ το τέρμα του,Βιντα επίσης θετικότατος..

Παραλέιπω επίτηδες το ΚΡΙΑΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ!Τι να το κανω  που τραβαει την αμυνα πάνω του,που εχει τεραστιο δρασκελισμο και ταχυδύναμη ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΚΟΡΑΡΕΙ το γ@μημένο???

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ,ΕΠΙΡΡΕΠΗΣ ΣΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ,παμε παρακάτω!!!Κλαψτε τα 15 μυρια που με αυτα θα περναμε καποιον αξιόλογο επιθετικό και ΤΕΡΜΑ αξίας και FINITO LA MUSICA PASSATO LA FESTA!!!!!

Αν σκοραρε ο Γιόνσον,αν δεν μας εσφαζε ο κορακας στη Μασσαλία,αν αν αν..Με τα ΑΝ Δεν παίζεται ποδοσφαιρο,φετος δεν εχουμε κατεβσαει σε δυο αγωνιστικές ιδια ενδεκάδα,καλό το ροτέισον αλλα όλοι δεν είναι ισάξιοι,τι να κάνουμε τωρα....

Στηρίζουμε τον ΑΓΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ Η ΚΑΛΗ ΜΟΙΡΑ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΑΣ και προχωράμε όπως μπορούμε.Εχω ενστασεις για τους συνεχείς τραυματισμούς,τις ενοχλήσεις,τα τραβηγματα κλπ κλπ,αλλά αυτα είναι δουλειά του Προπονητικού Επιτελείου και όχι δική μου.

Από την αρχή της σεζόν σας έλεγα χαμηλά τον πηχη.Μετα το Μπραίτον πηραμε αέρα όλοι-κι εγω μαζί -και πιστεψαμε ότι είμαστε αχτυπητοι..

Ε,υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΚΟΜΗ Να διανυσουμε,δεν γίνεται να περνιόμαστε για Ρεαλ  με την πρώτη επιτυχία.

Εχουμε ακόμη πολλά καρβελια να φαμε για αποκτησουμε συνοχή και ομοιογένεια ως ομάδα-και πώς να τη βρούμε όταν σε καθε παιχνίδι αλλάζουν τουλάχιστον τα 6/11??

Κοντα στην ομαδα όλοι,πίστη για το στόχο μας-ΝΤΑΜΠΛ-αλλά καραδοκούν κίνδυνοι...Η Λαμία δεν είναι εύκολη ,αλλα ούτε και κανένα παιχνίδι από τα επόμενα.Και με την Μπράιτον δεν εχω καλά προαισθήματα,ούτε και με τον Αξιαξ ειδικά στο Αμστερνταμ.Μεχρι τα Χριστούγεννα θα εχουν ξεκαθαρίσει όλα...

ΑΕΚ ΜΙΑ ΖΩΗ,ΑΠΟ ΜΙΛΑΝΟ το '86 μέχρι Πανθρακικό το '13..

 

Scan0003.jpg

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Με Ορμπελίν και Πέτρο στο κέντρο, σημαίνει χωρίς κέντρο ανασταλτικά. Μεγάλη έλλειψη ο Γιόνσον σε αυτό το ματς, οι Γάλλοι ήταν ψηλοί, γρήγοροι, έμπαιναν στις φάσεις με δύναμη, αθληταράδες με λίγα λόγια. 

Αμυντικά δεν συμφωνώ ότι τα πήγαμε άσχημα. Τα σέντερ μπακ μας ήταν από καλά έως πολύ καλά (ειδικά ο Vida έκανε εκπληκτικό ματς), ο Χατζησαφί ήταν (και μετά από απουσία) καλός και τακτικά και από τρεξίματα, ο δε Σιντιμπέ ήταν χάλια μεν αλλά όχι τόσο χάλια όσο ανέμενα. Τακτικά ήταν ξεκάθαρο ότι ο Πελάδο είχε δουλέψει να καλύπτουν τις αργές επιστροφές του ΣΙντιμπέ, οπότε δεν είχαμε εννιά μποφώρ αλλά 4-5. Για τον Αθανασιάδη δεν θα σχολιάσω, αυτός ήταν αυτός είναι, με τα καλά του και τα άσχημα του, που το έχει η μοίρα μας να μας τα θυμίζει πυκνά συχνά.

Το θέμα ήταν στα αμυντικά χαφ. Ο Σιμάνσκι, αν και βιονικός, ήταν ένας απέναντι στα θηρία.

Ο Πέτρος έμεινε στο ματσ προφανώς για τις πάσες και κάθετες του, το πρόβλημα με τον Πέτρο γιγαντώνεται (εκτός από το πως τρέχει και μαρκάρει μετά τους χιαστούς, που είναι και βελτιωμένος επί Πελάδο, αλλά και πάλι) όταν οι αντίπαλοι είναι φρέσκοι, είναι αλλιώς όταν μπάινει στο 60+ όπου κάποια αντίπαλα χαφ έχουν γράψει ήδη 5-6 χλμ.

Επιθετικά, θα πω απλά ότι είμασταν με τους πάντες (εκτός Πόνσε/Ελίασον) σε κατάσταση ή επαναφοράς ή βαθιά στα κόκκινα.

Για κάποιο λόγο στα ευρωπαικα ματς η κερκίδα (συνολικά) είναι δύο τόνους κάτω από τα ελληνικά. 

Πάμε παρακάτω, όλα καλά θα πάνε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, TheNarrator said:

πισω εχουνε θεματα γερα

σημερα παραλιγο να το κανουν bottle με 2 κορνερ στο τελος

στη μεση ομως εχουν δυναμη

Εννοείται έχουν. Αλλά και η Μπράιτον μπορουσε να έχει φαει 5 γκολ στην Αγγλία . Έφαγε 3 και ειχες 2-3 τετ α τετ ακόμα. 

Ο Άγιαξ το ίδιο. 

Από αυτές που έχουμε παιξει θεωρώ είναι η καλυτερη ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι τεράστια η προκατάληψη με τον Μάνταλο και τελικά λειτουργεί ως άλλοθι για τους υπόλοιπους..

Αυτή η ομάδα έχει μόνο 3 ποδοσφαιριστές που μπορούν να δώσουν σωστά μια κάθετη πάσα: Τον Πινέδα, τον Μάνταλο και τον Πισάρο..

Αν δεν παίζει κανένας απο τους 3 τότε έχεις ανάπτυξη μόνο απο τα πλάγια.

Ο Πελάδο επέλεξε τους 2 για βασικούς και όταν ο πρώτος έπαιζε χάλια, επέλεξε να αφήσει μέσα τον Μάνταλο για να έχει αυτή την πάσα.

Προφανώς αν πίστευε ότι κάποιος άλλος θα έκανε καλύτερα τη δουλειά, θα τον έβαζε. Προσωπικά θα ήθελα πολύ να είχαμε κάποιο καλύτερο χαφ.

Υπάρχουν πάντως άλλοι παίκτες όπως πχ ο Γκατσίνοβιτς, που έχει παίξει σε 6 ευρωπαικά μάτς εφέτο και είναι σε όλα κακός!!!!

Υπάρχει ο Πινέδα που κάνει την διαφορά στην Ελλάδα αλλά δεν έχει καταφέρει να ξεχωρίσει σε κανένα ευρωπαικό!!

Υπάρχει ο Πόνσε που είναι φορ "κουτιού" και χθες πάλι μπήκε στο 60κάτι για 30 λεπτά οπου η ομάδα έπαιζε επίθεση και οι Γάλλοι αμύνονταν, εκτελέσαμε  8-9 κόρνερ και βγάλαμε καμιά 10ριά σέντρες αλλά αυτός δεν ακούμπησε!!!

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Aussie said:

Σε μπερδεύει (όπως πολλούς) το ντεφορμάρμισμα της Μπράιτον. Αν βρουν ρυθμό οι Άγγλοι ελάχιστες είναι οι ομάδες που μπορούν να την κοντράρουν στο γιουρόπα λιγκ.

Σε αντίθεση με τη Μαρσέιγ η οποία διαθέτει μεν ποιότητα, αλλά το ταβάνι της είναι πολύ πιο χαμηλό.

Όσο για τον Άγιαξ έχεις την ευκαιρία να τον κερδίσεις την επόμενη αγωνιστική και με συνδυασμό αποτελεσμάτων να κυνηγήσεις την 2η θέση. Θυμίζω άλλωστε πως στα ευρωπαϊκά εκτός έδρας ματς είσαι πολύ πιο αποτελεσματικός φέτος.

Διαφωνώ για την Μπράιτον. Δεν είναι τόσο καλή όσο λέγεται. Εχω δει αρκετά παιχνιδια της.Κλασσικη 6-7ομαδα των αγγλων είναι χωρίς φανέλα. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, TheNarrator said:

οχι δεν ειναι ενα χαφ κ ενα τερμα. Κ ολοι οι παικτες μας ειναι σε καλο φεγγαρι. Δε το βλεπω το "κακο". Εγω βλεπω οτι τακτικα μας διαβασανε κ εμεις βρεθηκαμε αδιαβαστοι.

Δλδ οταν ο αλλος σε μπουκωνει, το να λεμε οτι "δεν ειχαμε ρεντα" κ να το ριχνουμε στο κακο το ριζικο ειναι λαθος. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο στο ποδοσφαιρο. ΤΙΠΟΤΑ. Ατυχια με αυτην την εννοια ειχαν κ αυτοι σε πολλες φασεις, με τον Αθανασιαδη να βγαζει ενα τετ α τετ απιστευτο.

 

Κ εγώ έτσι πιστεύω. Δεν έπιασε το σχέδιο, μας περίμεναν, δεν είχαμε plan b. Μετά οι μαζικές αλλαγές, η κούραση κάποιων παικτών, η ανετοιμότητα κάποιων άλλων, δεν βοήθησαν για να αλλάξει κάτι, απέναντι σε μια σοβαρή τακτικά ομάδα, χθες 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goku21 said:

Διαφωνώ για την Μπράιτον. Δεν είναι τόσο καλή όσο λέγεται. Εχω δει αρκετά παιχνιδια της.Κλασσικη 6-7ομαδα των αγγλων είναι χωρίς φανέλα. 

Η 6-7 ομαδα της Αγγλιας ρε συ κανει πλακα σε πανω απο τις μισες ευρωπαικες ομαδες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπεραναλυθηκε το ματς, νομίζω λίγο πολυ συμφωνουμε στα βασικά. Απλά θα πω και γω κάτι που ήδη γράφτηκε και ειναι όλη η ουσία, μακάρι να προστίθενται συνεχώς κομματια που λείπουν από την ομαδα για να φτάσει στο επίπεδο που την έχουμε σκεφτεί. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

ναι και δυστυχως διαφωνουμε, παμε παρακατω. 

Κι εγω που συμφωνω και με τους δυό σας .... τι είμαι ??

Ανωμαλος ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Κι εγω που συμφωνω και με τους δυό σας .... τι είμαι ??

Ανωμαλος ?

ε, ναι 😘

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχές πρώτου ημιχρόνου που έμεινε λίγο παραπάνω πεσμένος ο Λιβάης, σκέφτηκα ότι θα τον ξαναδούμε σε κανα δίμηνο πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πάει στα play offs του Europa League

Τα πράγματα θα απλοποιηθούν εάν η ΑΕΚ καταφέρει να επικρατήσει ξανά της Μπράιτον. Σε περίπτωση που η Μαρσέιγ κάνει το καθήκον της απέναντι στον Άγιαξ, τότε η Ένωση θα πρέπει στην Ολλανδία να φέρει ίδιο αποτέλεσμα με την αγγλική ομάδα, ώστε να εξασφαλίσει τη δεύτερη θέση στον όμιλο της και τη συμμετοχή στα play offs του Europa League, όπου θα βρει μπροστά της μια από τις ομάδες που θα τερματίσουν στην τρίτη θέση του ομίλου τους στο Champions League.

Ακόμα και με ισοπαλία ωστόσο απέναντι στην Μπράιτον, η ΑΕΚ θα συνεχίσει να έχει πιθανότητες, ωστόσο θα χρειαστεί «δώρο» από την αδιάφορη Μαρσέιγ της τελευταίας αγωνιστικής, εφόσον φυσικά η Ένωση επικρατήσει του Άγιαξ στην Ολλανδία.

Έτσι η ΑΕΚ θα πιάσει την Μπράιτον στην ισοβαθμία και θα την «καβαλήσει» λόγω της νίκης της στο «Amex Stadium».

Ετσι πηγαίνει στο Conference League


Απλά είναι και εδώ τα πράγματα. Η ΑΕΚ έχει να σκέφτεται μόνο τον Άγιαξ για τη μάχη της τρίτης θέσης και με τα τωρινά δεδομένα της βαθμολογίας. Όπως αναφέρεται και παραπάνω, η ΑΕΚ με νίκη απέναντι στην Μπράιτον εξασφαλίζει την παρουσία της στα νοκ άουτ της Ευρώπης, εάν φυσικά δεν κάνει τη μεγάλη έκπληξη ο Άγιαξ στη Μασσαλία. Ωστόσο ακόμα και στα άλλα δύο ενδεχόμενα (ισοπαλία ή ήττα) θα παραμείνει ζωντανή στη μάχη για την τρίτη θέση.

Εάν η ΑΕΚ φέρει ισοπαλία και ο Άγιαξ δεν κάνει το διπλό στη Μασσαλία, τότε η ομάδα του Αλμέιδα θα ταξιδέψει στην Ολλανδία για δύο αποτελέσματα ώστε να κατακτήσει εκείνη την τρίτη θέση.

Εάν ωστόσο ο «Αίαντας» πάρει το «τρίποντο» από τη Μαρσέιγ και η ΑΕΚ φέρει «Χ» με την Μπράιτον, τότε οι δυο ομάδες θα πάνε στον τελευταίο αγώνα ισόβαθμες, με τον Άγιαξ κατά πάσα πιθανότατα να υπερτερεί λόγω της διαφοράς τερμάτων. Με νίκη απέναντι στον Άγιαξ η ΑΕΚ προκρίνεται στο Conference League, καθώς με ήττα... λέει οριστικό «αντίο» στην Ευρώπη.

Πως μένει οριστικά εκτός Ευρώπης

Είναι απλό. Με δύο ήττες στις τελευταίες δύο αγωνιστικές, η ΑΕΚ μένει εκτός Ευρώπης οριστικά. Με ισοπαλία απέναντι στην Μπράιτον και ήττα από τον Άγιαξ, η ΑΕΚ επίσης μένει εκτός

Ακόμα ωστόσο και με νίκη κόντρα στην Μπράιτον, η ΑΕΚ μπορεί να μείνει εκτός! Εάν ο Άγιαξ κάνει το 2/2 απέναντι σε Μαρσέιγ και ΑΕΚ, τότε «καβαλάει» την Ένωση, ακόμα και αν εκείνη επικρατήσει της Μπράιτον. Σε περίπτωση μάλιστα που γίνει κάτι τέτοιο, τότε η ΑΕΚ μπορεί να μείνει εκτός συνέχειας, εάν οι Άγγλοι συγκεντρώσουν έστω και έναν βαθμό στο τελευταίο τους παιχνίδι.


Η βαθμολογία

1. Μαρσέιγ 8 10-6
3.Μπράιτον 7 8-5
2. ΑΕΚ 4 5-8
4.Αγιαξ 2 4-8

Το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών

5η αγωνιστική - 30/11
ΑΕΚ - Μπράιτον
Μαρσέιγ – Αγιαξ

6η αγωνιστική - 14/12
Αγιαξ - ΑΕΚ
Μπράιτον – Μαρσέιγ

Τι γίνεται στην περίπτωση ισοβαθμίας;

1. Οι συνολικοί βαθμοί στα παιχνίδια ανάμεσα στις ομάδες που ισοβαθμούν.
2. Η συνολική διαφορά τερμάτων στα παιχνίδια ανάμεσα στις ομάδες που ισοβαθμούν.
3. Η καλύτερη επίθεση στα παιχνίδια ανάμεσα στις ομάδες που ισοβαθμούν.
4. Η συνολική διαφορά τερμάτων σε όλα τα παιχνίδια του ομίλου.
5. Η καλύτερη επίθεση σε όλα τα παιχνίδια του ομίλου.
6. Τα περισσότερα εκτός έδρας γκολ σε όλα τα παιχνίδια του ομίλου.
7. Οι περισσότερες νίκες σε όλα τα παιχνίδια του ομίλου.
8. Οι περισσότερες εκτός έδρας νίκες σε όλα τα παιχνίδια του ομίλου.
9. Οι λιγότεροι βαθμοί στον πειθαρχικό βαθμό (3 βαθμοί η απευθείας κόκκινη και η αποβολή με δύο κίτρινες, 1 βαθμός η κάθε κίτρινη κάρτα)
10. Το υψηλότερο Coefficient στην βαθμολογία της UEFA

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×