Jump to content

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;


Evolve
 Share

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;  

94 members have voted

  1. 1. Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα

    • Κυρίως θετικά
      14
    • Ουδέτερα (βλέπω και θετικά και αρνητικά τα οποία στο περίπου εξισορροπούνται)
      32
    • Αδιάφορα (μόνο ο ίδιος ο παίχτης με ενδιαφέρει και καθόλου η ομάδα προέλευσης του)
      6
    • Κυρίως αρνητικά
      42


Recommended Posts

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δεν είναι ο @Mikeη αιτία.

Οι ιεροκήρυκες και οι ζηλωτές είναι.

@MITSAKLAS Το ΚΜ είναι εδώ, ενωμένο δυνατό!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nestoridis21 said:

@MITSAKLAS Το ΚΜ είναι εδώ, ενωμένο δυνατό!

Μακάρι και να εκτοξευθεί μέσα από την καρδιά μου.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μακάρι και να εκτοξευθεί μέσα από την καρδιά μου.

 

Δεν γίνεται να φύγεις εσύ.... Πως θα γίνεται η ανάλυση για το Εκτελεστικό, τον Μάκη Γαργαλάκο, Χάρη Πασβαντίδη και την Κοκόλα?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη οσοι δεν θεωρουν οτι ειναι μαυρη μερα δεν εχουν αξιοπρεπεια ? τα σχολια με κοροιδευτικη ονομασια προς το γηπεδο κοβονται μαχαιρι ειτε γραφονται σοβαρα ειτε οχι.

και οι επαναστατικες ασκησεις του καθενος να τις κραταει για τον ευατο του η ΑΕΚ αρεσει δεν αρεσει ειναι πολυσυλλεκτικη ομαδα και εχει οπαδους απο παντου.

 

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, amd said:

δηλαδη οσοι δεν θεωρουν οτι δεν ειναι μαυρη μερα δεν εχουν αξιοπρεπεια ? τα σχολια με κοροιδευτικη ονομασια προς το γηπεδο κοβονται μαχαιρι ειτε γραφονται σοβαρα ειτε οχι.

και οι επαναστατικες ασκησεις του καθενος να τις κραταει για τον ευατο του η ΑΕΚ αρεσει δεν αρεσει ειναι πολυσυλλεκτικη ομαδα και εχει οπαδους απο παντου.

 

Ξέφυγε ένα "δεν" παραπάνω στην αρχή εδώ ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, steluckyy said:

Ξέφυγε ένα "δεν" παραπάνω στην αρχή εδώ ή όχι;

εχει δικιο το διορθωνω

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tsosmi said:

Τελικά μήπως ήμασταν καλύτερα χωρίς μεταγραφές ....?

546842887_images(6).jpeg.16b4554508f8b40944ddd21d09e6a58d.jpeg

Είμασταν καλύτερα όταν δεν κουνούσε ο ένας το δάχτυλο στον άλλο. 

Και όταν είχαμε θαμμένα τα ΑΕΚομετρα και τα ηθικόμετρα. 

  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bukowski said:

... λογω Γοδα. 

 

9 hours ago, Geologos said:

... που χουν στην ιστορια τους τον Γοδα

Θέλετε και τα γράφετε ή σας ξεφεύγουνε ?

Ποιά "θέση" δλδ να είχε ο Γόδας και που ?

Στον "Ολυμπιακό των Ανδριανοπουλαίων" ???

Στον "Ολυμπιακό" του Γουλανδρή που περίμενε τη τζίφρα των Χουντικών για να πάρει τον χώρο στου Ρέντη ???

Στον "Ολυμπιακό" του Νταϊφά, του Καραγιώργη, του Αντώνη του Χανδρή και της Ένωσης Ελλήνων Εφοπλιστών ???

Μια μεγάλη "γόμα" έχει σβήσει προ πολλού ότι και να συνέβη στην Κέρκυρα το '48 .....

Ξύπνια και καλά παιδιά είστε και οι δύο, σοβαρευτείτε.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

@AG21δεν το κλειδωνεις για μερικες ωριτσες να τελειωνουμε καλυτερα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

 

Θέλετε και τα γράφετε ή σας ξεφεύγουνε ?

Ποιά "θέση" δλδ να είχε ο Γόδας και που ?

Στον "Ολυμπιακό των Ανδριανοπουλαίων" ???

Στον "Ολυμπιακό" του Γουλανδρή που περίμενε τη τζίφρα των Χουντικών για να πάρει τον χώρο στου Ρέντη ???

Στον "Ολυμπιακό" του Νταϊφά, του Καραγιώργη, του Αντώνη του Χανδρή και της Ένωσης Ελλήνων Εφοπλιστών ???

Μια μεγάλη "γόμα" έχει σβήσει προ πολλού ότι και να συνέβη στην Κέρκυρα το '48 .....

Ξύπνια και καλά παιδιά είστε και οι δύο, σοβαρευτείτε.

Ρε συ αυτο εννοω, οτι τους εχω για εντελως ξεφτίλες που δεν το κανανε ποτε τους σημαία αυτο το πραγμα και δεν το χει για καμαρι του κανεις ποτε.

Βασικα δεν μιλανε καν για αυτό. Δεν θ μαθεις απο γαβρο τι ηταν ο Γοδας.

Το γιατι συμβαινει καλα το εξηγεις 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Geologos said:

Αντιθετα καναν σημαια τους σκουπιδια τυπου ρουμπέτη καποντικαπι.

 

9 hours ago, Bukowski said:

Ναι αλλα η ομαδα τους επι μια 20ετια γαζωνε και εχει μπροεδραρες. 

Ο Νονός σας έχει λύσει την απορία πριν καν την εκφράσετε.

"Ο Βαρδινογιάννης κατέστρεψε το Ελληνικό ποδόσφαιρο και ο Κόκκαλης την Ελληνική κοινωνία"

Ο "συνέταιρος"- Υπογειοποιητής πότισε κόσμο και κοσμάκη με το αίσθημα της αλλαζονείας, με την αίσθηση της υπεροψίας και της "ανωτερότητας", το "ο σκοπός αγιάζει τα μέσα" και άλλα τέτοια αμερικανοκαπιταλιστικά, καταστρέφοντας από παιδικά μυαλά μέχρι γεροντάρες στα στερνά τους.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Α και btw thanks και για το εξυπνο και καλο παιδι που με ειπες 😊😊😊

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AlexKR21 said:

@AG21δεν το κλειδωνεις για μερικες ωριτσες να τελειωνουμε καλυτερα;

Δεν έχω διαβάσει τπτ δεν προλαβαίνω . Λέω απλά να προσέχουμε οι ίδιοι τι γράφουμε γιατί τα νεύρα είναι στο κόκκινο . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Α και btw thanks και για το εξυπνο και καλο παιδι που με ειπες 😊😊😊

Ξέχασα και το "επιστήμονες" (και για τους δύο) .....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Καιρός να την κάνουμε.

Έλα, μην ακούω χαζά.

27 minutes ago, MITSAKLAS said:

Και όταν είχαμε θαμμένα τα ΑΕΚομετρα και τα ηθικόμετρα. 

Καλά, εντάξει, έχε το νου σου γιατί εγώ έχω ξεθάψει το ΓΙΔΟΜΕΤΡΟ !!!!

Κατανοητόν ? Συνεννοηθήκαμε ?

"Με τις σκέψεις αυτές ..."

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

 

Ο Νονός σας έχει λύσει την απορία πριν καν την εκφράσετε.

"Ο Βαρδινογιάννης κατέστρεψε το Ελληνικό ποδόσφαιρο και ο Κόκκαλης την Ελληνική κοινωνία"

Ο "συνέταιρος"- Υπογειοποιητής πότισε κόσμο και κοσμάκη με το αίσθημα της αλλαζονείας, με την αίσθηση της υπεροψίας και της "ανωτερότητας", καταστρέφοντας από παιδικά μυαλά μέχρι γεροντάρες στα στερνά τους.

Με όλο το σεβασμό Νονέ μου, δεν μπορεί ένας επιχ/τιας να καταστρέψει την κοινωνία..

Ο Βαρδινογιάννης κατέστρεψε το ποδόσφαιρο, ο Αντρέας την κοινωνία και το "πνευματικό παιδί" τους είναι ο Κόκκαλης.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kami said:

Με όλο το σεβασμό Νονέ μου, δεν μπορεί ένας επιχ/τιας να καταστρέψει την κοινωνία..

Ο Βαρδινογιάννης κατέστρεψε το ποδόσφαιρο, ο Αντρέας την κοινωνία και το "πνευματικό παιδί" τους είναι ο Κόκκαλης.

Ετοιμος.🍿🍿🍿

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kami said:

Με όλο το σεβασμό Νονέ μου, δεν μπορεί ένας επιχ/τιας να καταστρέψει την κοινωνία..

Ο Βαρδινογιάννης κατέστρεψε το ποδόσφαιρο, ο Αντρέας την κοινωνία και το "πνευματικό παιδί" τους είναι ο Κόκκαλης.

Φίλε μου Καμύ (ναι, ξέρω ...), κανένας Αντρέας δεν έχει την δύναμη και την επιδραστικότητα που έχει ο κάθε ΜΠρόεδρος (που λέει κι ο Μπούκο).

Γνώρισα άπειρους ΠΑΣΟΚτζήδες στη ζωή μου, μίλησα μαζί τους, είδα "στα μάτια τους" όλα όσα τους "έδωσε" ο Αντρέας.

Καμία σχέση -πίστεψε με- με την αλλοτρίωση που είδα στα χρόνια Κόκκαλη - παράγκας - "30 εμείς, 25 όλοι εσείς" - "αυτούς έχουμε, αυτούς θέλουμε" κλπ.

Άνθρωποι μια χαρά κατά τα άλλα, που ναι μεν γαύροι αλλά μιλούσες μαζί τους κουβέντιαζες, βλέπανε και 2-3 πράγματα παραπέρα, σου μιλούσαν πλέον με το ύφος του Μουσολίνι στο μπαλκόνι του Palazzo Venezia.

Και όχι μόνο για τα αθλητικά / ποδοσφαιρικά !!! Το "φαρμάκι" είχε ποτίσει τα μυαλά μέχρι μέσα. Για επαγγελματικά, προσωπικά, οικογενειακά, για ΟΛΑ.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ο Κώστας21 το είχε περιγράψει ψιλό-εύστοχα αυτό που συζητάτε, με δύο λέξεις 

Η ελληνική κοινωνία ποτιστηκε με πασοκιλα και γαυριλα για πολλά χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Νονός said:

Φίλε μου Καμύ (ναι, ξέρω ...), κανένας Αντρέας δεν έχει την δύναμη και την επιδραστικότητα που έχει ο κάθε ΜΠρόεδρος (που λέει κι ο Μπούκο).

Γνώρισα άπειρους ΠΑΣΟΚτζήδες στη ζωή μου, μίλησα μαζί τους, είδα "στα μάτια τους" όλα όσα τους "έδωσε" ο Αντρέας.

Καμία σχέση -πίστεψε με- με την αλλοτρίωση που είδα στα χρόνια Κόκκαλη - παράγκας - "30 εμείς, 25 όλοι εσείς" - "αυτούς έχουμε, αυτούς θέλουμε" κλπ.

Άνθρωποι μια χαρά κατά τα άλλα, που ναι μεν γαύροι αλλά μιλούσες μαζί τους κουβέντιαζες, βλέπανε και 2-3 πράγματα παραπέρα, σου μιλούσαν πλέον με το ύφος του Μουσολίνι στο μπαλκόνι του Palazzo Venezia.

Και όχι μόνο για τα αθλητικά / ποδοσφαιρικά !!! Το "φαρμάκι" είχε ποτίσει τα μυαλά μέχρι μέσα. Για επαγγελματικά, προσωπικά, οικογενειακά, για ΟΛΑ.

Εχοντας ανθρώπους στο περιβάλλον μου που τον γνώριζαν προσωπικά και περνούσαν χρόνο μαζί του απο τα 70ς σου λέω ότι αυτή η "αύρα" που είχε, δημιούργησε και καλό σε κάποιους αλλά και την αλλοτρίωση σε κάποιους άλλους. Αυτοί με το καλο, γίναν καλύτεροι και κοιτάξαν τη δουλειά τους αυτοί με την αλλοτρίωση έπιασαν θέσεις και έκαναν "δουλίτσες"

Δουλίτσα ήταν και η μεταγραφή Γιαννάκη επάνω αντί σε εμάς, δουλίτσα και τα ούρα του τσίγκοφ.. Αυτά είδαν οι μούτσοι και γίναν Μουσολίνι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kami said:

... που τον γνώριζαν προσωπικά και περνούσαν χρόνο μαζί του απο τα 70ς ...

Τον Αντρέα ή τον Σωκράτη ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kami said:

Τον Αντρέα

Μεγάλη συζήτηση ....

Να την κάνουμε κάποια στιγμή, δεν έχω αντίρρηση.

Σε γενικές γραμμές, συμφωνώ με όσα έγραψες περί "αύρας" και "δουλίτσες" αλλά θέλει ανάλυση. Υπήρχαν αίτια βαθύτερα.

Επιμένω ότι το ... ντεμαράζ του Κόκκαλη ήταν απίστευτα πιο επιδραστικό και καταστροφικό. "Μίλαγε" σε ψυχές ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×