Jump to content

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;


Evolve
 Share

Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα;  

94 members have voted

  1. 1. Πως βλέπετε την κίνηση της ΑΕΚ να αποκτήσει έναν καλό παίχτη από την κροατική ομάδα

    • Κυρίως θετικά
      14
    • Ουδέτερα (βλέπω και θετικά και αρνητικά τα οποία στο περίπου εξισορροπούνται)
      32
    • Αδιάφορα (μόνο ο ίδιος ο παίχτης με ενδιαφέρει και καθόλου η ομάδα προέλευσης του)
      6
    • Κυρίως αρνητικά
      42


Recommended Posts

1 hour ago, amd said:

δηλαδη οσοι δεν θεωρουν οτι ειναι μαυρη μερα δεν εχουν αξιοπρεπεια ? τα σχολια με κοροιδευτικη ονομασια προς το γηπεδο κοβονται μαχαιρι ειτε γραφονται σοβαρα ειτε οχι.

και οι επαναστατικες ασκησεις του καθενος να τις κραταει για τον ευατο του η ΑΕΚ αρεσει δεν αρεσει ειναι πολυσυλλεκτικη ομαδα και εχει οπαδους απο παντου.

 

Ειπε κανεις οτι οποιος δεν θεωρει οτι ειναι μαυρη μερα ειναι αναξιοπρεπης; επειδη εγω μιλησα για αξιοπρεπεια, μια χαρα αξιοπρεπεια εχει οποιος ασχολειται  με τη μπαλα να μπαινει στο πλεχτο, τωρα αν γελαει με κουγιες κ ρουμπετηδες κ οχι μονο με τις βουτιες του ιωαννιδη, ισως να πρεπει να το δει λιγο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

Ειπε κανεις οτι οποιος δεν θεωρει οτι ειναι μαυρη μερα ειναι αναξιοπρεπης; επειδη εγω μιλησα για αξιοπρεπεια, μια χαρα αξιοπρεπεια εχει οποιος ασχολειται  με τη μπαλα να μπαινει στο πλεχτο, τωρα αν γελαει με κουγιες κ ρουμπετηδες κ οχι μονο με τις βουτιες του ιωαννιδη, ισως να πρεπει να το δει λιγο.

τιποτα δεν πρεπει να δει ο καθενας δρα και ενεργει οπως νιωθει και δεν θα απολογηθει σε κανεναν αυτος που θα απολογηθει ειναι αυτος που προσβαλει τους αλλους και δεν τον λεω για εσενα προσωπικα αλλα γενικα. ειναι διαφορετικο να διαφωνεις και διαφορετικο να τσουβαλιαζεις και να γενικευεις 

εγω μπορει να παιξω λεκτικες μαπες με το μισο φορουμ σε προσωπικο επιπεδο και να ειρωνευτω η να προκαλεσω καποιον αλλα δεν θα γενικευσω και δεν θα τσουβαλιασω οποιος το κανει θα με βρει απεναντι απο οποιον χωρο και να ανηκει.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, amd said:

δηλαδη οσοι δεν θεωρουν οτι ειναι μαυρη μερα δεν εχουν αξιοπρεπεια ? τα σχολια με κοροιδευτικη ονομασια προς το γηπεδο κοβονται μαχαιρι ειτε γραφονται σοβαρα ειτε οχι.

και οι επαναστατικες ασκησεις του καθενος να τις κραταει για τον ευατο του η ΑΕΚ αρεσει δεν αρεσει ειναι πολυσυλλεκτικη ομαδα και εχει οπαδους απο παντου.

 

Το αυτό.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Toni Black said:

Ειπε κανεις οτι οποιος δεν θεωρει οτι ειναι μαυρη μερα ειναι αναξιοπρεπης; επειδη εγω μιλησα για αξιοπρεπεια, μια χαρα αξιοπρεπεια εχει οποιος ασχολειται  με τη μπαλα να μπαινει στο πλεχτο, τωρα αν γελαει με κουγιες κ ρουμπετηδες κ οχι μονο με τις βουτιες του ιωαννιδη, ισως να πρεπει να το δει λιγο.

Να δει τι;

Τί διάγνωση έκανες; 

Για δώσε μας τη λύση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Καιρός να την κάνουμε. 

Είμαστε πολύ λίγο ΑΕΚτζήδες για να μοιραζόμαστε τον χώρο με ταγούς της ΑΕΚτζήδικης Ορθοδοξίας. 

Άστα αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

Να διαφωνήσετε χωρίς να γίνετε μπουρδέλο παίζει σαν σενάριο; αρκετά νεύρα παίζουν αυτές τις μέρες και πιανομαστε από το οτιδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Άστα αυτά. 

Πες κι εσύ. 

Δώστε μας λύσεις, σώστε μας από τον ηθικό κατήφορο που κατρακυλάμε. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

Να διαφωνήσετε χωρίς να γίνετε μπουρδέλο παίζει σαν σενάριο; 

ΟΧΙ

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Πες κι εσύ. 

Δώστε μας λύσεις, σώστε μας από τον ηθικό κατήφορο που κατρακυλάμε. 

Καταρχήν επανέφερε το avatar σου για να παει η πσυχουλα μου στη θέση της.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Πες κι εσύ. 

Δώστε μας λύσεις, σώστε μας από τον ηθικό κατήφορο που κατρακυλάμε. 

Δεν έχω να πω κάτι. Δεν κρίνω εγώ ηθικά κανέναν. Έχω εκπαιδευτεί από τον Πλαθα στο Θιβέτ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

τιποτα δεν πρεπει να δει ο καθενας δρα και ενεργει οπως νιωθει και δεν θα απολογηθει σε κανεναν αυτος που θα απολογηθει ειναι αυτος που προσβαλει τους αλλους και δεν τον λεω για εσενα προσωπικα αλλα γενικα. ειναι διαφορετικο να διαφωνεις και διαφορετικο να τσουβαλιαζεις και να γενικευεις 

εγω μπορει να παιξω λεκτικες μαπες με το μισο φορουμ σε προσωπικο επιπεδο και να ειρωνευτω η να προκαλεσω καποιον αλλα δεν θα γενικευσω και δεν θα τσουβαλιασω οποιος το κανει θα με βρει απεναντι απο οποιον χωρο και να ανηκει.

Δεν ειμαστε δικαστες, οι ναζελες δινουν κροατες σε καθε απολογια, εδω κουβεντα κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Δεν ειμαστε δικαστες, οι ναζελες δινουν κροατες σε καθε απολογια, εδω κουβεντα κανουμε

υπαρχουν ορια αν ξεπεραστουν θα γινουμε δικαστες δεν μπορω να στο θεσω πιο απλα, να σεβαστει ο καθενας στα γραφομενα οτι μεσα στον χωρο υπαρχουν ανθρωποι με αντιθετες αποψεις εντελως και να κοπουν αμεσα οι γενικευσεις και οι νουθεσιες για το πως θα νιωθει πως θα αισθανεται ο καθενας.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MITSAKLAS said:

Να δει τι;

Τί διάγνωση έκανες; 

Για δώσε μας τη λύση. 

Την εγραψα τη διαγνωση

Λυση σε τι;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

Την εγραψα τη διαγνωση

Λυση σε τι;

Στα προβλήματα που έχουμε εμείς και πως θα γίνουμε σαν κι εσένα, Άγιοι και Προφήτες της ηθικής και της ΑΕΚοσύνης. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

υπαρχουν ορια αν ξεπεραστουν θα γινουμε δικαστες δεν μπορω να στο θεσω πιο απλα, να σεβαστει ο καθενας στα γραφομενα οτι μεσα στον χωρο υπαρχουν ανθρωποι με αντιθετες αποψεις εντελως και να κοπουν αμεσα οι γενικευσεις και οι νουθεσιες για το πως θα νιωθει πως θα αισθανεται ο καθενας.

Ποιες γενικευσεις κ ποιες νουθεσιες; Μπορουμε να μιλαμε με λογικη κ επιχειρηματα κ ο καθενας να χει τις αποψεις του

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Ποιες γενικευσεις κ ποιες νουθεσιες; Μπορουμε να μιλαμε με λογικη κ επιχειρηματα κ ο καθενας να χει τις αποψεις του

καντο και ασε τις διαγνωσεις στο λεω οσο πιο φιλικα γινεται δεν χρειαζεται να μου απαντησεις αλλο σε αυτο το θεμα

Link to comment
Share on other sites

γιατι υπαρχει αυτο το τοπικ ρε Ιβολβ ? ηδη ειχε ξεκινησει το κακο απο το τοπικ των μεταγραφων, επρεπε να ανοιξουμε και αλλο χωρο να γινει μακελειο ? σεβαστες ολες οι αποψεις. κανεις δεν παει πουθενα. del και προχωραμε. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Στα προβλήματα που έχουμε εμείς και πως θα γίνουμε σαν κι εσένα, Άγιοι και Προφήτες της ηθικής και της ΑΕΚοσύνης. 

Ποιοι ειστε εσεις; που την ειδες την ΑΕΚοσυνη σ εμενα; διεκδικησα 5μετρα παραπανω ΑΕΚ απο τα δικα σου ή καποιου αλλου. Εξηγησα την προσωπικη μου αποψη, ο καθενας αν εντασσει με τα δικα μου κριτηρια τον εαυτο του αλλου κ παρεξηγειται ας απορριψει τα κριτηρια μου, δεν μειωσα κανενα. Αν τα κριτηρια μου τα απορριπτει κ αυτο μια νορμαλ κουβεντα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Ποιοι ειστε εσεις; που την ειδες την ΑΕΚοσυνη σ εμενα; διεκδικησα 5μετρα παραπανω ΑΕΚ απο τα δικα σου ή καποιου αλλου. Εξηγησα την προσωπικη μου αποψη, ο καθενας αν εντασσει με τα δικα μου κριτηρια τον εαυτο του αλλου κ παρεξηγειται ας απορριψει τα κριτηρια μου, δεν μειωσα κανενα. Αν τα κριτηρια μου τα απορριπτει κ αυτο μια νορμαλ κουβεντα ειναι

Δηλαδή δεν θεωρείς ότι μειώνεις τον λαό της ΑΕΚ όταν αναφέρεις ότι όλοι οι οπαδοί είμαστε το ίδιο και ότι μια " μεταγραφούλα" απέχει από το να γίνουμε bbb ρουμπέτηδες και κούγιες; Περίεργα πράγματα. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εκτιμώ ότι υπάρχουν διαφορετικές απόψεις, που ειπώθηκαν, αναλύθηκαν κλπ. Απο εδώ κ πέρα η συζήτηση μάλλον φαγωμάρα θα προκαλέσει. Μην φαγωθούμε μεταξύ μας, παράκληση 

Link to comment
Share on other sites

ρε καλα τα λετε, λιγο μαλακια ειναι οι γενικευσεις.

@AG21θα μιλησω σε σενα που γνωριζομαστε και χρονια γιατι δεν ειναι και ωρα για τεραστιες κουβεντες απο μερους μου. Πρωτον ειμαστε φιλαθλοι οπαδοι μικροι και μεγαλοι ανθρωποι , τα κλειδωματα ειναι λιγο φλωρε , ισα ισα που θα ξεθυμανει κοσμος (οκ μπορει να υπαρξει κι ενα οριο αν πιασουμε τις μανες).

επισης εγραψες πιο πριν/χθες ξερωγω οτι και καλα καπως ετσι , πειραζει που δεν συμφωνουμε/τε μερικοι με την γραμμη της παε, ηταν λιγο λαθος. ποια γραμμη της παε ακολουθει η πλειονοτητα εδω μεσα.

αυτη η φαση γενικα ειναι απο δυσπεπτη εως και δηλητηριο για καποιους, ας εχει ο καθενας την αποψη του και τους ηθικους του φραγμους.

παμε παρακατω, μακαρι η ΑΕΚΑΡΑ να συνεχιζει ανοδικα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antiviosis21 said:

Δηλαδή δεν θεωρείς ότι μειώνεις τον λαό της ΑΕΚ όταν αναφέρεις ότι όλοι οι οπαδοί είμαστε το ίδιο και ότι μια " μεταγραφούλα" απέχει από το να γίνουμε bbb ρουμπέτηδες και κούγιες; Περίεργα πράγματα. 

Οχι δεν θεωρω οτι τον μειωνω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Οχι δεν θεωρω οτι τον μειωνω

Επειδη πολλοι θεωρουν οτι το κανεις μην το κανεις λοιπον σεβασου αυτους που εχεις απεναντι σου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×