Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

pare kai zastrokritiki

Δεν το εχω τελειωσει ακομα, ειμαι στην 1η σεζον (δυο ειναι, μη νομιζεις) και παρουσιαζει αρκετο ενδιαφερον. Στο στυλ του καλου 24 θα μπορουσε να πει κανεις, αλλα με αρκετη δοση τρομοκρατιας και Αλ Καϊντα και ψιλοενδοσκοπησης. Το Homeland δεν θα σε κουρασει και θα σε βαλει γρηγορα στο κολπο του τι πραγματευεται και πως στο σερβιρει. Η αληθεια ειναι οτι τη φατσα των πρωταγωνιστων δεν την πολυγουσταρω γι αυτο δεν το ειχα ξεκινησει, αλλα το σεναριο και η πλοκη με κραταει. Τρομοκρατια και συνομωσια λοιπον, χωρις να δινω αλλα spoilers. Η βαθμολογια αφορα την πρωτη σεζον κι αν αλλαξει κατι στη 2η θα ανανεωθει. Να εισαι προετοιμασμενος για ανατροπες και σχετικα γρηγορη πλοκη αφου μιλαμε για κλασσικες "μισες σεζον" των 12 επεισοδιων. Βλεπεται και με τη γυναικα παρολο που το λες "αντρικο". Αξιζει τον κοπο.

 

Βαθμολογια: ****

Ευχαριστούμε Γιάννη

Link to comment
Share on other sites

το homeland λέει τπτ;

 

? ολύ καλό. Ο 4ος κύκλος είναι αποκορύφωση για μένα, ο καλύτερος. ? εριμένουμε τη συνέχεια επιτέλους σε λίγες εβδομάδες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

? ολύ καλό. Ο 4ος κύκλος είναι αποκορύφωση για μένα, ο καλύτερος. ? εριμένουμε τη συνέχεια επιτέλους σε λίγες εβδομάδες.

 

προχτες αρχισε

Link to comment
Share on other sites

προχτες αρχισε

 

Thanks! Τώρα περνάω την περίοδο δεν βλέπω σειρές γιατί δεν έχω χρόνο, αλλά ως συνήθως σε ανύποπτη στιγμή μέσα σε ένα 10ήμερο θα τα τελειώσω όλα. :)

Link to comment
Share on other sites

Μιλας για το Killing γεροντα. οντως τρομερη σειρα... τωρα πηρε το ματι μου οτι ξεκινησε και η τελευταια σεζον. εγω το Αμερικανικο παρακολουθαω

Link to comment
Share on other sites

προχτες αρχισε

 

Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο. Άρχισε πολύ καλά, θα περάσουμε ωραία και με αυτόν τον κύκλο μου φαίνεται.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

BBC-The-Last-Kingdom-200x102.jpg

 

Βασισμένο στα βιβλία του Bernard Cornwell, παραγωγή BBC. 8 επεισόδια, το πρώτο ήδη βγήκε. Για fans του AGoT και Vikings.

Link to comment
Share on other sites

Τετοιες ωρες τετοια λογια,

 

αλλα τελος παντων...

Ξεκινησε η 2η σεζον του εξαιρετικου Fargo

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε κι η 2η σεζον του The Knick
 

MV5BMjAzNjQ2MzQ5M15BMl5BanBnXkFtZTgwODE2

 

 

 

 

Η δευτερη σεζον του Fargo (που ανέφερα πιο πριν) φαινεται να ειναι το ίδιο καλη με την πρώτη.

 

Μην ξεκινησετε τη δεύτερη σεζον αν δεν εχετε δει την πρωτη.

Οι ιστοριες ειναι ασχετες μεταξυ τους. 

Link to comment
Share on other sites

Flash.. παει πααααρα πολυ ωραια... ? αραλληλα συμπαντα και διαφορες αλλες θεωριες φυσικης.  :D

Link to comment
Share on other sites

Flash.. παει πααααρα πολυ ωραια... ? αραλληλα συμπαντα και διαφορες αλλες θεωριες φυσικης.  :D

 

Συνεχίζω, είμαι update.  :D

Link to comment
Share on other sites

Με τον τέταρτο κύκλο τελείωσε το Continuum, Bluesman το είδες; Αξιοπρεπέστατο τέλος για σειρά, θα μείνει για πάντα στα αγαπημένα.

Link to comment
Share on other sites

με ψησατε για narcos..`αν ειναι μαπα πειτε μου ποιον να πρωτοβρισω.

κουραστικο

Link to comment
Share on other sites

με ψησατε για narcos..`αν ειναι μαπα πειτε μου ποιον να πρωτοβρισω.

Γαμαει
Link to comment
Share on other sites

Είδα τα πρώτα τρία επεισόδια του πέμπτου κύκλου στο Homeland, οκ οι τρεις πρώτοι κύκλοι είναι απλά παιδική χαρά μπροστά σε 4-5.

Link to comment
Share on other sites

κατσε, βγηκε ο 5ος κυκλος ? WTF

 

Αμέ, αρχές του μήνα, τρία επεισόδια έχουν βγει. Γαμάει λέμε.

Link to comment
Share on other sites

κατσε, βγηκε ο 5ος κυκλος ? WTF

 

χαζολογαγε εσυ με του πογιετ και τις προπονητολογιες αλλα μη γκρινιαζεις μετα οταν θα ψαχνεις να βρεις πως επεσε ο ασαντ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

 τελειώνω το blacklist..στην αρχή μου φάνηκε φτηνή αντιγραφή απο fringe αλλά όσο εξελίσσεται η πλοκή, δυναμώνει..αρκετά καλό

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×