Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Άστα ρε Παρακουμή μιλάμε για το μουνί της μάνας του. Καιρός να αρχίσω τα βιβλία του νομίζω

 

Μου εχουν πει εντωμεταξυ οτι εχει ξεφυγει τελειως απο τα βιβλια. Αυτο που βλεπουμε τωρα ειναι κατι τελειως διαφορετικο.

Link to comment
Share on other sites

για μαζευτειτε λιγο γιατι δε το χουμε δει ολοι το επεισοδιο....

Link to comment
Share on other sites

για μαζευτειτε λιγο γιατι δε το χουμε δει ολοι το επεισοδιο....

 

Ε καλα ντε δεν σας ειπαμε κιολας οτι.........

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Lost xD

 

Πλάκα πλάκα το πιστεύεις ότι δεν έχω δει ούτε λεπτό από το Lost;

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα το πιστεύεις ότι δεν έχω δει ούτε λεπτό από το Lost;

 

Ούτε εγώ. Και λέω να το αρχίσωγιατί έκανα κατσ απ με όλα (άπειρο κάψιμο) και αποφάσισα Λοστ που έχει και πολλά επεισόδια. Καλά πάει

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ. Και λέω να το αρχίσωγιατί έκανα κατσ απ με όλα (άπειρο κάψιμο) και αποφάσισα Λοστ που έχει και πολλά επεισόδια. Καλά πάει

 

Χμ... Μπορεί να το αρχίσω αν ξεμείνω. Προς το παρόν είδα τα πρώτα 3 επεισόδια από Continuum και θα συνεχίσω σίγουρα, νομίζω έχει 3 έτη μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Με το ρυθμό που πάω θα το τελειώσω σε 3 βδομάδες. xD θας ε ενημερώσω

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που αξίζει από το Λοστ είναι το σκηνικό που πετυχαίνει ο Philly το μελαχρινό κοντοπούτανο στο σουπερμάρκετ στη Χονολουλού εν ώρα γυρισμάτων (και οκ, ερωτεύτηκε) xD

 

Κατά τ άλλα, έλεος.

 

Αλλά εδώ σας άρεσε το δανέζικο κόκκινος κύκλος (fortromparen - 'the kiling'), που ξέρω γω σκάει ο μπάτσος με 100 συναδέλφους και 3 πρωτόκολλα σε rescue mission απαγωγής, βρίσκει το θύμα αιμόφυρτο και φωνάζει δραματικά (μέσα στη νύχτα, στου διαόλου τη μάνα...) "κάποιος να καλέσει ασθενοφόρο"...

Link to comment
Share on other sites

Για λέγε Πετράν, είναι καλό αυτό το δανέζικο; Με έβαλες σε σκέψεις. :D

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε; Ενταξει, λογικο ειναι να μην εχει το spark των δυο πρωτων σεζον, αλλα κρατηθηκε σε πολυ καλα επιπεδα σε μια σεζον γενικοτερης ξηρασιας.

Τελειωσε το ΒΒ, τελειωσε το Mad Men, τελειωσανε ολες οι καλες σειρες και μειναμε με το πουλι στο χερι.

 

Χρήστο δεν ξέρω, επειδή οι προσδοκίες μου ήταν δυσανάλογες με εκείνο που περίμενα και το μισο σεζόν το φάγαμε στην Κλερ που κούρασε λίγο, μου θύμισε Boss season 2...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που αξίζει από το Λοστ είναι το σκηνικό που πετυχαίνει ο Philly το μελαχρινό κοντοπούτανο στο σουπερμάρκετ στη Χονολουλού εν ώρα γυρισμάτων (και οκ, ερωτεύτηκε) xD

 

Κατά τ άλλα, έλεος.

 

Αλλά εδώ σας άρεσε το δανέζικο κόκκινος κύκλος (fortromparen - 'the kiling'), που ξέρω γω σκάει ο μπάτσος με 100 συναδέλφους και 3 πρωτόκολλα σε rescue mission απαγωγής, βρίσκει το θύμα αιμόφυρτο και φωνάζει δραματικά (μέσα στη νύχτα, στου διαόλου τη μάνα...) "κάποιος να καλέσει ασθενοφόρο"...

 

Τι τελετε κυριε;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά υπάρχουν πολλές σκέψεις για το GoT αλλά δεν θέλω να μπω σε διαδικασία συζήτησης γιατί θα έχει άπειρα σπόιλερς xD

Link to comment
Share on other sites

Βασικά υπάρχουν πολλές σκέψεις για το GoT αλλά δεν θέλω να μπω σε διαδικασία συζήτησης γιατί θα έχει άπειρα σπόιλερς xD

 

Προφανες ειναι το τι και πως απο δω και περα. Αλλα ας μην γραψουμε αλλα xD

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε? μη μασας αφου ειναι warg

 

Ε το μαθα κατοπιν εορτης..

Link to comment
Share on other sites

Βασικά υπάρχουν πολλές σκέψεις για το GoT αλλά δεν θέλω να μπω σε διαδικασία συζήτησης γιατί θα έχει άπειρα σπόιλερς xD

 

Της πουτάνας πάλι. xD

Link to comment
Share on other sites

Ειδα τα 6 πρωτα επεισοδια του Sons of Anarchy. Δν μ αρεσε. Θα το σταματησω μαλλον.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κουραστικο. Στρωνει καπως στη συνεχεια αλλα παλι στις τελευταιες σεζον κανει βουτια. Δες κατι αλλο και μην ασχοληθεις ειναι η συμβουλη μου (πχ πιασε Τονυ Σοπρανο ή Μακ)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κουραστικο. Στρωνει καπως στη συνεχεια αλλα παλι στις τελευταιες σεζον κανει βουτια. Δες κατι αλλο και μην ασχοληθεις ειναι η συμβουλη μου (πχ πιασε Τονυ Σοπρανο ή Μακ)

 

Το Σοπρανο ειναι μια σειρα του 99; Ελεγα να δω Vikings ή Walking dead.

Link to comment
Share on other sites

το Σοπρανος με κουρασε υπερβολικα και το σταματησα πρωτη σεζον

το Walking Dead ειναι μαπιτσα.. πιστευω το βλεπω απλα για να δω τι θα γινει τελικα. σιγουρα το τελος θα ειναι παπαρια και θα επιβεβαιωθω τελικα οτι ηταν σειρα-πατατα

βικινγκς το σταματησα πρωτο κυκλο ειδα 5-6 επεισοδια. περιμενα απογειωση αλλα και αυτο λιγα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×