Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Γιάννη, όταν καταφέρεις και συμπυκνώσεις 36 ώρες μέσα σε μια μέρα, άρχισε να βλέπεις και το Continuum. Μόλις τελείωσα το πρώτο έτος, θα σου αρέσει πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το Continuum που περνάει και διάφορα ενδιαφέροντα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

3ος κύκλος είναι φοβερός. Ανεβαίνει συνέχεια.

 

Στα του Λοστ νομίζω θα το σταματήσω. Έφτασα στα μέσα του 2ου κύκλου αλλά πολύ αργό. Σκέφτομαι απλά να μπω να διαβάσω ιστορία από νετ και τέλος. Κάποιος που το είδε και έχει αντίθετη άποψη;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς το Shark Tanks; Γουστάρω το κόνσεπτ ασχέτως αν είναι εντελώς στημένο xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελείωσα τους 3 κύκλους του Continuum (εμένα μου άρεσε πολύ αν και δεν είμαι ο πλέον κατάλληλος να κρίνω, ελπίζω να συνεχιστεί) και άρχισα Vkings.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλό αλλά κατώτερο των Shield/Wire/Sopranos το Breaking Bad, έχει γίνει λίγο Μοναλιζα/Γκουέρνικα (υπερεκτίμηση) η πάρτη του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Cm punk

Ποσο γαματη σειρα το house of cards. Kevin Spacey ρεσιταλ ερμηνειας σε καθε επισοδειο ,ειδικα αυτο που μιλαει στην καμερα το απογειωνει κατ εμε. Τελειωνω την πρωτη σεζον και δεν με εχει κουρασει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλωσηρθες στο κλαμπ..

εγγλεζε το wire ειναι ΣΕΙΡΑΡΑ..

για μενα ανωτερο και απο σοπρανο και απο ολα.

 

Αργό μέχρι θανάτου όμως.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ σούτς για να σκοτώνω την ώρα.

 

Prison Break ανακοίνωσαν ότι θα γυρίσουν ακόμα 10 επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ σούτς για να σκοτώνω την ώρα.

 

Prison Break ανακοίνωσαν ότι θα γυρίσουν ακόμα 10 επεισόδια.

 

για να δουμε, τι θα δουμε....

σειρα με φυλακες παντως εκτος του Οζ και τις 2 πρωτες σεζον του πριζον, δε ξερω καποια αλλη που να αξιζει. βασικα δε ξερω αν υπαρχει κιολας και μη πειτε τωρα για το οραντζ ιζ δε νιου μπλακ κτλ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
perimeno na teleiosei i 1i season gia na tin katevaso

mou exoun pei kala logia

Sex&Drugs&Rock&Roll

MV5BMTcwNDY1NTUwOF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDg5NzAwNjE@._V1_SY317_CR0,0,214,317_AL_.jpg

 

Μονο τα βυζια της πρωταγωνιστριας αξιζουν.Κακη απομιμηση του californication.Κατεβασε αυτο αν δεν το εχεις δει ηδη.

Link to comment
Share on other sites

Δειτε και το The Brink, θα περασει ευχαριστα η ωρα σας.

1 σεζον ειναι.

 

http://www.imdb.com/title/tt3216586/?ref_=ttmd_md_nm

 

Μια χαρα. Θενκς γιατι μεσα στο ολον το ειχα χασει.

- Παμε με Show me a Hero και αληθινη ιστορια Wasisco στα τελη των 80ς και Narcos με Escobar που καπου ανεφερε και ο Μανος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

597488.jpg

 

Μολις ολοκληρωσα την δευτερη σεζον του Penny Dreadful (8 επεισοδια η πρωτη, 10 η δευτερη) και πλεον περιμενω να βγει η τριτη το 2016. Την θεωρω ιδιαιτερη σειρα, εξυπνη (ο τιτλος σε βαζει στο κλιμα) που γενικα με κρατησε (με εξαιρεση τα πρωτα επεισοδια) πολυ ευκολα. Ωραια μουσικη, ωραια σκηνικα και μια Eva Green την οποια θελω καποτε στην ζωη μου να την γλυψω.

 

Σε οποιον αρεσει βικτωριανη αισθητικη, παραδοσιακοι μυθιστορηματικοι χαρακτηρες (Ντοριαν Γκρει, Φρανκενσταιν κτλ) καθως και ολιγη απο εξορκισμους, αποκρυφισμο, βαμπιρ, λυκους γενικα ολα αυτα (αυτοι που τους αρεσουν καταλαβαν) προτεινω να την δει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×