Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εγω εχω κατεβασει και τους 5 κυκλους του Breaking Bad και βλεπω. Στα πρωτα 4 επ γαμαει και δερνει δεν μπορω να σταματησω να βλεπω φοβερο λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κατεβασει και τους 5 κυκλους του Breaking Bad και βλεπω. Στα πρωτα 4 επ γαμαει και δερνει δεν μπορω να σταματησω να βλεπω φοβερο λεμε.

 

Ποντιος εισαι και κατεβαζεις; Μπες tainiesonline και σε αλλα που τα χουν ονλαιν ανθρωπε μου xD

Link to comment
Share on other sites

ειχε ακουμπησει και 9.6/10 το breaking bad. το ειχα ξεκινησει τη χρονια που ειχε βγει, τελειως underground σειρα τοτε και αγνωστη... μετα εκαναν κανα χρονο για να βγαλουν νεο κυκλο αλλα μεχρι τελους πηγε γαμιοντας.

 

τωρα βλεπω marvel's agents of shield, arrow και walking dead

το οποιο walking dead ειχε 4ο κυκλο ΜΑΠΑ

και τα τελευταια 2 επεισοδια του 5ου ειναι για τον πουτσο...

 

Χαμπε, δες boardwalk empire.

Link to comment
Share on other sites

ο προηγουμενος κυκλος στο Walking ηταν τραγικος ρε... βαρετα επεισοδια, μεχρι να φτασουν στον terminal. τωρα κατεβασα το s05e06, αντε να δουμε!

AHS το σταματησα στα μεσα του 2ου κυκλου. δε λεω, καλο, λιιιγο βαρετο αλλα γενικα συμφωνω με τα ratings σου.

Boardwalk ειναι top of the top κατα τη γνωμη μου.

Μακροςς, καλο το agents of shield.

Link to comment
Share on other sites

μολις το τελειωσα και γω...ξερεις τι με χαλαει ? το οτι καταπιανονται σε ενα ολοκληρο επεισοδιο με εναν ή δυο χαρακτηρες... και κυλαει αρκετα αργα. αυτο που λες εσυ ισως, οτι πλαθει χαρακτηρες. το βρισκω λιγο βαρετο και με χαλαει. βεβαια δε μπορει να ειναι καθε επεισοδιο πιστολιδι, τρεξιμο και δραση. και αυτο βαρετο θα ηταν.

μετα απο αυτο το επεισοδιο καταλαβαινεις που θα κινηθει ο κυκλος μεχρι τελους...εκτος και αν εχει τρελη ανατροπη. ανασυνταξη και ντου στο νοσοκομειο :D

Link to comment
Share on other sites

επικη η σειρα , ακομα και στα αργα επεισοδια υπαρχουν σκηνες που σε κρατανε στη τσιτα θες δε θες..οε οε οε νοσοκομειο ερχομαστε να σας γαμησουμε : ppp

 

πς. για peaky blinders ξερουμε τπτ ? τη βλεπει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

να ξεκινήσω house of cards? για πείτε.

 

oxi!!

 

είναι τραβηγμένο και θα κλωνίσει την πιστη σου για τα πολιτικά πρόσωπα

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα ψες το the strain, πρωτο επεισοδιο. πολυ καλο.... μακαρι να ειναι αναλογη και η συνεχεια του.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ειναι...

 

:( εμενα μου ειπαν οτι ειναι καλο. αλλα το 7,8 rating στο imdb ειναι πολυ χαμηλο για σειρα....

για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Marvels Agents of SHIELD winter finale (2x10)

 

OfYGY.gif

standing-ovation.gif

well_done_sir.gif

 

Τι ΕΠΟΣ ήταν αυτό. Τι μεγαλεία ζούμε. Τι βόμβες πέσανε. Χαμός και πανικός και τώρα υπομονή 3 μήνες μέχρι το μάρτη. Πωπωπωπωπω

 

Ντάξυ οι μη κομιξαδες carry on και ignore το αποπάνω :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×