Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

τα 3.5 τα εδωσε απο την τσεπη του η απο τα εσοδα της ομαδας που τα υπολογισε ο Μπουκο? Ρε με εχετε μπερδεψει

Τσέπη του , στο όνομα του έγινε η αγορά και καμιά ΠΑΕ δεν φαίνεται . Από κύκλους και πρωτοσέλιδα μάθαμε ότι θα το κάνει ,και άμεσα, δώρο στην ΠΑΕ . Αμφιβάλλω αν έχει γίνει ακόμα και βασικά αμφιβάλλω αν το κάνει τώρα η σε πιο << κατάλληλη >> στιγμή .

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, AG21 said:

Τσέπη του , στο όνομα του έγινε η αγορά και καμιά ΠΑΕ δεν φαίνεται . Από κύκλους και πρωτοσέλιδα μάθαμε ότι θα το κάνει ,και άμεσα, δώρο στην ΠΑΕ . Αμφιβάλλω αν έχει γίνει ακόμα και βασικά αμφιβάλλω αν το κάνει τώρα η σε πιο << κατάλληλη >> στιγμή .

 

3 hours ago, Bukowski said:

Η ΑΕΚ από το Europa της σεζόν 2017-2018 εισέπραξε 9,3m και από την πώληση Vranjes 3,5m άρα πάμε σύνολο στα 12,8m.

Την επόμενη σεζόν (καλοκαίρι και χειμώνα) η ΑΕΚ δαπάνησε:

3,5m για προπονητικό

0,7m ρήτρα Οικονόμου και 0,1m loan fee

1,8m αγορά Livaja

0,5m αγορά Krsticic

0,3m αγορά Αλμπάνη

0,25m loan fee για Alef

0,45m loan fee για Boye

Άρα πάμε στα 7,6m για αγορές/δανεισμούς ρήτρες (έχω αφήσει έξω το loan fee του Ponce που είναι 50k σύμφωνα με τον Magician)

Άρα περισσεύουν 5,2m.

Βέβαια την αμέσως προηγούμενη σεζόν η ομάδα είχε πάρει άτοκο δάνειο 2,7m από την... Oil Tanker ενώ είχε και ζημιές 4,2m (ήταν η χρονιά που χωρίς Ευρώπη έφερες Jimenez, Vranjes, Araujo κτλ)

 

Αν κάνω κάπου λάθος με διορθώνουν οι ειδικοί έτσι;

Αλλά εμένα μου βγαίνει πως

(Έσοδα Europa + Έσοδα Πωλήσεων) - (Έξοδα Προπονητικού + Έξοδα πωλήσεων + Δάνειο Oil Tanker) = + 1,5m

Λογικά με αυτό το 1,5m που περίσσεψε χτίζουμε γήπεδο.

Εχω μπερδευτει.....:blink:

Τελικα Τσεπη του η εσοδα?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Παντως πως παντα τα μεταγραφικα της ομαδας καταληγουν στα ακινητα και στις αγορες Μελισσανιδη γης και τσιμεντου ειναι ενα μυστηριο....

Μπουκο σε ρωταω ξεκαθαρα. Ποσα κατα την γνωμη σου εχει βαλει και που ο Μελισσανιδης απο την τσεπη του απο την μερα που ηρθε? Οχι απο εσοδα. Απο την τσεπη του εκτος εσοδων και της διευκολυνσης με το ατοκο.

Σου έχω απαντήσει ξανά.

Ο Μελισσανίδης μπήκε στην ΑΕΚ το 2013

Η ομάδα λεφτά από Ευρώπη είδε στα ταμεία της πρώτη φορά πέρσι το καλοκαίρι (2018) αφού είχε σηκώσει στο μεταξύ Κύπελλο, Πρωτάθλημα και είχε ξεκινήσει να χτίζει το γήπεδο.

Θες να πιστεύεις ότι όλα αυτά από το 2013 έως το 2018 χωρίς έσοδα από Ευρώπη έγιναν με τα εκατοντάδες χιλιάδες διαρκείας που αγοράζει ο λαός της ΑΕΚ και τις χορηγίες (του ΟΠΑΠ βασικά) της ΑΕΚ. ΟΚ δεν στέκει, απλή λογική είναι.

Σου έχω ξαναγράψει πως ο Μελισσανίδης την κρίσιμη 5ετία μέχρι να επιστρέψεις στην κορυφή σου εξασφάλησε ΣΤΑΘΕΡΗ ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑ που είναι το Α και το Ω για μια ΑΕ και την μία φορά που αυτή πήγε να διασαλευτεί σου δάνεισε κοντά στα 3m ζεστό, φτηνό, άτοκο χρήμα.

Από το 2018 και μετά έχουν αρχίσει να μπαίνουν στα ταμεία της ομάδας για πρώτη φορά και έσοδα από Ευρώπη.

Ας ελπίσουμε να συνεχίσει η ομάδα να συμμετέχει σταθερά στην Ευρώπη (στο Europa αφού στο CL δεν βλέπω να παίζει ξανά ελληνική ομάδα) αν το επιτρέψουν οι οπαδοί μας βέβαια.

 

Εν συντομία πιστεύω πως ο Μελισσανίδης τα 10-15 που υποσχέθηκε να βάλει στην ομάδα θα τα βάλει. Θες για το γήπεδο; Θες για ανακαίνιση γραφείων; Θες για χώρο Ερασιτεχνικής; Θες για ταμειακές διευκολύνσεις όποτε και αν χρειαστεί; Πάντως κάπου εκεί θα κινηθεί. Φυσικά θα βγάλει κέρδος όταν έρθει η ώρα. Πάντως εμένα μου αρκεί σε πρώτη φάση που η ομάδα εταιρικά είναι κομπλέ, αρχίζει να παράγει κέρδη, σηκώνει τίτλους, σηκώνει και γήπεδο. Μακάρι να συνεχίσει έτσι, να αυξήσει τα έσοδα της, να αυξήσει και το μπάτζετ από τα έσοδά της και άρα να δυναμώσει αγωνιστικά.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Bukowski said:

Σου έχω απαντήσει ξανά.

Ο Μελισσανίδης μπήκε στην ΑΕΚ το 2013

Η ομάδα λεφτά από Ευρώπη είδε στα ταμεία της πρώτη φορά πέρσι το καλοκαίρι (2018) αφού είχε σηκώσει στο μεταξύ Κύπελλο, Πρωτάθλημα και είχε ξεκινήσει να χτίζει το γήπεδο.

Θες να πιστεύεις ότι όλα αυτά από το 2013 έως το 2018 χωρίς έσοδα από Ευρώπη έγιναν με τα εκατοντάδες χιλιάδες διαρκείας που αγοράζει ο λαός της ΑΕΚ και τις χορηγίες (του ΟΠΑΠ βασικά) της ΑΕΚ. ΟΚ δεν στέκει, απλή λογική είναι.

Σου έχω ξαναγράψει πως ο Μελισσανίδης την κρίσιμη 5ετία μέχρι να επιστρέψεις στην κορυφή σου εξασφάλησε ΣΤΑΘΕΡΗ ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑ που είναι το Α και το Ω για μια ΑΕ και την μία φορά που αυτή πήγε να διασαλευτεί σου δάνεισε κοντά στα 3m ζεστό, φτηνό, άτοκο χρήμα.

Από το 2018 και μετά έχουν αρχίσει να μπαίνουν στα ταμεία της ομάδας για πρώτη φορά και έσοδα από Ευρώπη.

Ας ελπίσουμε να συνεχίσει η ομάδα να συμμετέχει σταθερά στην Ευρώπη (στο Europa αφού στο CL δεν βλέπω να παίζει ξανά ελληνική ομάδα) αν το επιτρέψουν οι οπαδοί μας βέβαια.

 

Εν συντομία πιστεύω πως ο Μελισσανίδης τα 10-15 που υποσχέθηκε να βάλει στην ομάδα θα τα βάλει. Θες για το γήπεδο; Θες για ανακαίνιση γραφείων; Θες για χώρο Ερασιτεχνικής; Θες για ταμειακές διευκολύνσεις όποτε και αν χρειαστεί; Πάντως κάπου εκεί θα κινηθεί. Φυσικά θα βγάλει κέρδος όταν έρθει η ώρα. Πάντως εμένα μου αρκεί σε πρώτη φάση που η ομάδα εταιρικά είναι κομπλέ, αρχίζει να παράγει κέρδη, σηκώνει τίτλους, σηκώνει και γήπεδο. Μακάρι να συνεχίσει έτσι, να αυξήσει τα έσοδα της, να αυξήσει και το μπάτζετ από τα έσοδά της και άρα να δυναμώσει αγωνιστικά.

Οκ ευχαριστω για την απαντηση Μπουκο . Αν δεν σε κουραζω τελικα τα 3.5 για το προπονητικο ειναι απο τσεπη του η απο τα εσοδα που υπολογισες στο ποστ σου?

Παιδια εχετε καταλαβει οτι επικρατει ενα μπαχαλο μεχρι και σε μετρημενα κουκια δεν ξερουμε ακριβως τι συμβαινει ετσι ?

Link to comment
Share on other sites

Τσέπη του ήταν . Πάρτε το σαν έμμεση χρηματοδότηση , πάρτε το σαν καλή επένδυση με πιθανή μελλοντική  χρήση του στο ιδιοκτησιακό της παε. Το αγόρασε στο όνομα του πάντως με χρήματα του .

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XAMΠOΣ said:

 

Εχω μπερδευτει.....:blink:

Δεν υπάρχει λόγος να μπερδεύεσαι.

Μέχρι πέρσι (προ νόμου Βασιλειάδη) δεν γινόταν ΑΕ να έχει στην ιδιοκτησία της περουσιακά στοιχεία.

Εξ' ου και η φόρμουλα για να φανεί ως δωρεά.

Θα μου πεις με αυτά τα 3,5m δεν μπορούσε να αγοράσει έναν παίχτη του 1,5m με συμβόλαιο των 0,5m;

Μπορούσε, αλλά μάλλον έκρινε πως καλύτερα να πάνε στο προπονητικό τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Οκ ευχαριστω για την απαντηση Μπουκο . Αν δεν σε κουραζω τελικα τα 3.5 για το προπονητικο ειναι απο τσεπη του η απο τα εσοδα που υπολογισες στο ποστ σου?

Παιδια εχετε καταλαβει οτι επικρατει ενα μπαχαλο μεχρι και σε μετρημενα κουκια δεν ξερουμε ακριβως τι συμβαινει ετσι ?

Κανένα μπάχαλο δεν επικρατεί.

Έτσι δουλεύουν οι εταιρείες.

Εγώ πουθενά δεν έγραψα πως τα 3,5 για το προπονητικό τα έβαλε από την τσέπη του.

Εγώ είπα πως χοντρικά τα χρήματα της Ευρώπης από το Europa  + της πώλησης Βράνιες το αμέσως επόμενο καλοκαίρι έπεσαν στην ομάδα για προπονητικό και παίχτες.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Bukowski said:

Δεν υπάρχει λόγος να μπερδεύεσαι.

Μέχρι πέρσι (προ νόμου Βασιλειάδη) δεν γινόταν ΑΕ να έχει στην ιδιοκτησία της περουσιακά στοιχεία.

Εξ' ου και η φόρμουλα για να φανεί ως δωρεά.

Θα μου πεις με αυτά τα 3,5m δεν μπορούσε να αγοράσει έναν παίχτη του 1,5m με συμβόλαιο των 0,5m;

Μπορούσε, αλλά μάλλον έκρινε πως καλύτερα να πάνε στο προπονητικό τα χρήματα.

Ρε συ τοτε γιατι εβγαλες απο τα εσοδα της ομαδας 3.5εκ για το προπονητικο? Εκει εχω μπερδευτει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι τα χρήματα του γηπέδου έχουν σχέση με το προπονητικό . Ήταν ξεχωριστή υπόθεση από την αρχή και ένα πολλή καλό deal για Μελ ΑΕΚ ακόμα και για νοτιά τράπεζες .

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Bukowski said:

Κανένα μπάχαλο δεν επικρατεί.

Έτσι δουλεύουν οι εταιρείες.

Εγώ πουθενά δεν έγραψα πως τα 3,5 για το προπονητικό τα έβαλε από την τσέπη του.

Εγώ είπα πως χοντρικά τα χρήματα της Ευρώπης από το Europa  + της πώλησης Βράνιες το αμέσως επόμενο καλοκαίρι έπεσαν στην ομάδα για προπονητικό και παίχτες.

Το γραφει ο ΑG21 εδω και ωρα . Απαντατε σε μενα ο ενας οτι εβαλε τσεπη ο αλλος οτι εβαλε εσοδα. εχουμε μπερδευτει παιδια:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, AG21 said:

Δεν νομίζω ότι τα χρήματα του γηπέδου έχουν σχέση με το προπονητικό . Ήταν ξεχωριστή υπόθεση από την αρχή και ένα πολλή καλό deal για Μελ ΑΕΚ ακόμα και για νοτιά τράπεζες .

Ο μπουκο λεει οτι δεν τα εβαλε τσεπη αλλα εσοδα. Ποιον να πιστεψω τωρα κυρια Σταη μου?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Τσέπη του ήταν . Πάρτε το σαν έμμεση χρηματοδότηση , πάρτε το σαν καλή επένδυση με πιθανή μελλοντική  χρήση του στο ιδιοκτησιακό της παε. Το αγόρασε στο όνομα του πάντως με χρήματα του .

Εγώ δεν πιστεύω πως το αγόρασε από την τσέπη του και προσωπικά χαίρομαι αν το αγόρασε η ΑΕΚ με έσοδά της.

Λόγω νομοθεσίας έπρεπε να μεσολαβήσει κάποιος βέβαια.

Τέσπα έχω ξαναπεί πως ο Ανιέλι είχε πει για την Γιουβέντους "μπορώ να αγοράσω όποιον παίχτη θέλω, το θέμα είναι να φτάσει και η Γιουβέντους να έχει την δυνατότητα αυτή" και εμένα προσωπικά αυτό με βρίσκει σύμφωνο. Άλλος θέλει χώστες τύπου Αμπράμοβιτς άλλος μοντέλα Arsenal, Juventus, Liverpool με πιο συνετή διαχείριση κτλ. Γούστα είναι αυτά και μεταξύ μας δεν κρίνω τα γούστα του καθενός. Τις υπερβολές του στυλ "τσεπώνει", "δεν πέφτουν στην ομάδα τα έσοδα της" κτλ δεν τις μπορώ όμως.

 

Να μιλήσουμε όσο θέλετε για τις παπαριές σε θέματα οργανωτικά μαζί σας.

Να σχολιάσουμε πως ρίχνοντας στην ομάδα τα χρήματα του Europa κατάφερε να χει χειρότερη ομάδα από την προηγούμενη σεζόν που δεν τα χε επίσης μαζί σας.

Όμως άμα είναι να το γαμάμε και να ψοφάει κάτι ώρες, ε sorry προσωπικά δεν την παλεύω.

 

Η ΑΕΚ στην δεδομένη κατάσταση της χώρας είναι ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ που βρέθηκε αυτός ο συγκεκριμένος με τα στραβά του να την επαναφέρει και να της φτιάξει γήπεδο.

Άλλος δεν θα βρισκόταν.

Κάτι ιστορίες για αγρίους για εξαγορά ΑΦΜ άλλης ομάδας σαν την Γριά ήταν η εναλλακτική.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ρε συ μπούκο μην γράφεις τέτοια . Οι παε είναι ΑΕ με ελεγχους απο ορκωτους και με ισολογισμούς και μια αγορά απο πλειστηριασμό γίνεται απο λογαριασμό τάβε σε λογαριασμό τραπέζες δεν πάνε με ένα σάκο με χρήματα και το πετάνε σε τραπέζια. εδώ μια δανειοδότηση της παε απο εταιρεία του μελ και μάθαμε και τη τελευταία λεπτομέρια . ΤΕΛΟΣ το προπονητικό αγοράστηκε απο το μελ με χρήματα μελ .+- 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ρε συ τοτε γιατι εβγαλες απο τα εσοδα της ομαδας 3.5εκ για το προπονητικο? Εκει εχω μπερδευτει.

Γιατί θεωρώ πως αγοράστηκε με έσοδα της ομάδας.

Απλά επειδή δεν μπορούσε να δικαιολογηθεί λόγω νομοθεσίας, φάνηκε σαν αγορά του Μελισσανίδη + δωρεά στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Γιατί θεωρώ πως αγοράστηκε με έσοδα της ομάδας.

Απλά επειδή δεν μπορούσε να δικαιολογηθεί λόγω νομοθεσίας, φάνηκε σαν αγορά του Μελισσανίδη + δωρεά στην ΑΕΚ.

δεν γίνονται αυτά . Είχε βάλει πριν καιρό ο μάγος τον ισολογισμό της παε για την περίοδο που μιλάμε και φαίνονται όλα έσοδα ευρώπης έξοδα κτλ 

δεν υπάρχει καμιά αγορά προπονητικού . 

Θα ψάξω να το βρώ . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ δεν πιστεύω πως το αγόρασε από την τσέπη του και προσωπικά χαίρομαι αν το αγόρασε η ΑΕΚ με έσοδά της.

Λόγω νομοθεσίας έπρεπε να μεσολαβήσει κάποιος βέβαια.

Τέσπα έχω ξαναπεί πως ο Ανιέλι είχε πει για την Γιουβέντους "μπορώ να αγοράσω όποιον παίχτη θέλω, το θέμα είναι να φτάσει και η Γιουβέντους να έχει την δυνατότητα αυτή" και εμένα προσωπικά αυτό με βρίσκει σύμφωνο. Άλλος θέλει χώστες τύπου Αμπράμοβιτς άλλος μοντέλα Arsenal, Juventus, Liverpool με πιο συνετή διαχείριση κτλ. Γούστα είναι αυτά και μεταξύ μας δεν κρίνω τα γούστα του καθενός. Τις υπερβολές του στυλ "τσεπώνει", "δεν πέφτουν στην ομάδα τα έσοδα της" κτλ δεν τις μπορώ όμως.

 

Να μιλήσουμε όσο θέλετε για τις παπαριές σε θέματα οργανωτικά μαζί σας.

Να σχολιάσουμε πως ρίχνοντας στην ομάδα τα χρήματα του Europa κατάφερε να χει χειρότερη ομάδα από την προηγούμενη σεζόν που δεν τα χε επίσης μαζί σας.

Όμως άμα είναι να το γαμάμε και να ψοφάει κάτι ώρες, ε sorry προσωπικά δεν την παλεύω.

 

Η ΑΕΚ στην δεδομένη κατάσταση της χώρας είναι ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ που βρέθηκε αυτός ο συγκεκριμένος με τα στραβά του να την επαναφέρει και να της φτιάξει γήπεδο.

Άλλος δεν θα βρισκόταν.

Κάτι ιστορίες για αγρίους για εξαγορά ΑΦΜ άλλης ομάδας σαν την Γριά ήταν η εναλλακτική.

Εβαλες τα πραγματα στην θεση τους και ξεκαθαρισες την αποψη σου. Οκ αυτο ηθελα θενκς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση ο Μελισσανιδης να δωσει κατι απο την τσεπη του και να μην μας το ανακοινωσει.

Επομενως ολα τα υπολοιπα ειναι στην καλυτερη διευκολυνσεις. Οταν διαβαζετε για δωρεες ειναι αρδιες, σιχαμερων αρδοσκουληκιων που ειναι βασιλικοτεροι του βασιλεως.

Εκτος αν πει κατι αλλο ο ιδιος, οποτε το συζηταμε.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τέλος συζήτησης.

Περιμένουμε να δούμε και τον επόμενο ισολογισμό + τις αλλαγές που θα επιφέρει ο νόμος του Βασιλειάδη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά για όλους τους άλλους. Αφού ρε Χάμπο έχεις πει καθαρά ότι πιστεύεις ότι τσεπώνει, τι διαφορά σου κάνει από που πληρώθηκαν;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
6 minutes ago, nikos said:

Δεν υπαρχει περιπτωση ο Μελισσανιδης να δωσει κατι απο την τσεπη του και να μην μας το ανακοινωσει.

Επομενως ολα τα υπολοιπα ειναι στην καλυτερη διευκολυνσεις. Οταν διαβαζετε για δωρεες ειναι αρδιες, σιχαμερων αρδοσκουληκιων που ειναι βασιλικοτεροι του βασιλεως.

Εκτος αν πει κατι αλλο ο ιδιος, οποτε το συζηταμε.

Νικο εφοσον ομως δεν το εβαλε απο την τσεπη του που και εγω αυτο πιστευω και πληρωθηκε με εσοδα της παε δεν επρεπε να το βγαζει ο ισολογισμος? Μηπως τελικα ειναι παραμυθι η αγορα η μηπως αγοραστηκε με εσοδα της παε μαγειρεμενα και μπηκε σε αλλο ονομα? Εχει καποιος τους τιτλους ιδιοκτησιας οτι το προπονητικο στα σπατα ανηκει στην ΑΕΚ? Η ΘΑ το κανει και τονιζω το ΘΑ το κανει δωρεα στην ΑΕΚ καποτε?

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Bukowski said:

Ωραία τέλος συζήτησης.

Περιμένουμε να δούμε και τον επόμενο ισολογισμό + τις αλλαγές που θα επιφέρει ο νόμος του Βασιλειάδη.

Ναι αν και ένα κονδύλη τώρα που το βλέπω δεν το καταλαβαίνω κατά ( Πληρωμή προς προμηθευτές για αγορά αγαθών στο προηγούμενο 5,2 εκ στο νέο 11,3 εκ . 

Απο ουέφα μέχρι τότε είχαμε πάρει 6,66 εκ και αγορά λιβάγια 1,15 εκ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Νικο εφοσον ομως δεν το εβαλε απο την τσεπη του που και εγω αυτο πιστευω και πληρωθηκε με εσοδα της παε δεν επρεπε να το βγαζει ο ισολογισμος? Μηπως τελικα ειναι παραμυθι η αγορα η μηπως αγοραστηκε με εσοδα της παε μαγειρεμενα και μπηκε σε αλλο ονομα? Εχει καποιος τους τιτλους ιδιοκτησιας οτι το προπονητικο στα σπατα ανηκει στην ΑΕΚ? Η ΘΑ το κανει και τονιζω το ΘΑ το κανει δωρεα στην ΑΕΚ καποτε?

Θα σε γελασω. Μιλαω με την λογικη γιατι τους ισολογισμους δεν ξερω να τους διαβαζω.

Εγω ξερω παντως οτι για οτιδηποτε αγοραστει, θα μας ανακοινωθει απο την ΠΑΕ και οχι απο Κεφτεδες και Ψωρες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Θα σε γελασω. Μιλαω με την λογικη γιατι τους ισολογισμους δεν ξερω να τους διαβαζω.

Εγω ξερω παντως οτι για οτιδηποτε αγοραστει, θα μας ανακοινωθει απο την ΠΑΕ και οχι απο Κεφτεδες και Ψωρες.

ταμειακές ροές δές εκεί φαίνονται πόσα μπαίνουν και απο που και πόσα βγαίνουν και προς που. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, firebird said:

Καλά για όλους τους άλλους. Αφού ρε Χάμπο έχεις πει καθαρά ότι πιστεύεις ότι τσεπώνει, τι διαφορά σου κάνει από που πληρώθηκαν;

Εχω γραψει οτι δεν βαζει αυτα που υποσχεθηκε στο γηπεδο και κραταει λεφτα για να μην βαλει δικα του πληρωνοντας τα παντα απο τα εσοδα της ΠΑΕ νομιζω. Αν δεν βαλω αυτα που εταξα και χρησιμοποιησω τα εσοδα της ομαδα αντι της τσεπης μου τσεπωμα και κερδος της τσεπης μου δεν ειναι? Εχεις καποια αλλη ορολογια εσυ να το ονομασεις? Αν εχεις γραψτην να την χρησιμοποιησω. Δεσμευει μηπως? Παρακρατει?

Εσυ που πιστευεις οτι πληρωνει και δεν τσεπωνει-δεσμευει-παρακρατει κακως παρακολουθεις την συζητηση αφου δεν εχεις ερωτησεις ενδιασμους αποριες. Εγω εχω .

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×