Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Bukowski said:

Ο Μελισσανιδης δεν ειπε πουθενα για δωρεα αυτο το ειπε ο Κεφτες.

Προσωπικα θεωρω πως οσο αγορασε ο Μελισσανιδης το Σπατο τοσο θα το αγορασει η ΠΑΕ απο τον Μελισσανιδη.

Γι αυτο εξ αρχης υπολογισα τα εξοδα για την αγορα προπονητικου στα εξοδα της ΑΕΚ.

Δεν μιλησα πουθενα για δωρεα.

Απλα ο νομος περασε πριν κανα μηνα ας πουμε.

Τα 3,5 ο αλλος τα εσταξε περσι πριν περασει ο νομος (που ΟΚ θα ηξερε οτι θα περασει αλλα και παλι...).

Θελω να πω πως αμα ηταν τοσο απλα καποια πραγματα να βγουμε να τα κανουμε εγω και εσυ.

Και το κοπροσκυλο το ειπε και ο Κεφτες και ο Τσιλης και οι παντες αυτο λενε οτι ο Μελ αγορασε το προπονητικο και θα το δωσει στην παε ως δωρεα. και τα λενε οταν ο κοσμος στα ραδια τον αποκαλει καβουρια. Φερνουν ως αντιπαραθεση την αγορα προπονητικου απο την τσεπη του κτλ.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Νόμος βασιλειάδη

"1. Αθλητικές ανώνυμες εταιρείες (Α.Α.Ε) μπορούν, ύστερα από άδεια της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού, να αναθέτουν, με δική τους δαπάνη, σε φυσικά ή νομικά πρόσωπα της επιλογής τους, την ανέγερση, ανακατασκευή, επισκευή ή και συντήρηση (α) των αθλητικών εγκαταστάσεων του ιδρυτικού τους αθλητικού σωματείου ή και (β) αθλητικών εγκαταστάσεων που ανήκουν σε τρίτα φυσικά ή νομικά πρόσωπα, δημόσιου ή ιδιωτικού δικαίου, ή στο Ελληνικό Δημόσιο και τις οποίες έχουν δικαίωμα, βάσει νόμου ή σύμβασης, να τις χρησιμοποιούν για τις προπονητικές ή και αγωνιστικές τους υποχρεώσεις"

Δεν μιλάει ο νόμος για κάποια ανταπόδοση της επένδυσης (πχ μετοχές ή αγορά) άλλα θα μπορούν να επενδύουν είτε στο γήπεδο της ερασιτεχνικής ( άγια σοφιά) αφού θα υπάρχει κάποια σύμβαση μεταξύ παε-ερα ( παραχώρηση χρήσης? ) είτε στο προπονητικό που θα ανοίκει σε τρίτο φυσικό η νομικό πρόσωπο ( μελ ή εταιρεία του) . 

Δεν μιλάει ο νόμος για ιδιοκτησία . Με βάλατε να ψάξω . 

Ειχε προηγηθει και ενα νομοθετημα Σαμαρα σχετικο και το σχολιαζαμε με τον Κωστα.

Μπες ρε Ματζισαν να πεις πεντε πραγματα τι σε πληρωνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, Bukowski said:

Ο Μελισσανιδης δεν ειπε πουθενα για δωρεα αυτο το ειπε ο Κεφτες.

Προσωπικα θεωρω πως οσο αγορασε ο Μελισσανιδης το Σπατο τοσο θα το αγορασει η ΠΑΕ απο τον Μελισσανιδη.

Γι αυτο εξ αρχης υπολογισα τα εξοδα για την αγορα προπονητικου στα εξοδα της ΑΕΚ.

Δεν μιλησα πουθενα για δωρεα.

Απλα ο νομος περασε πριν κανα μηνα ας πουμε.

Τα 3,5 ο αλλος τα εσταξε περσι πριν περασει ο νομος (που ΟΚ θα ηξερε οτι θα περασει αλλα και παλι...).

Θελω να πω πως αμα ηταν τοσο απλα καποια πραγματα να βγουμε να τα κανουμε εγω και εσυ.

Δεν ειπα οτι το εγραψες εσυ για την δωρεα. Απλα ρωτησα που ειδαν την δωρεα τα ΑΡΔοπουστρακια και παραμυθιαζουν τον κοσμακη μολις παει να αντιδρασει λιγο γιατι δεν βαζει λεφτα ο Μελ για κανεναν παιχτη εκτος των εσοδων

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Και το κοπροσκυλο το ειπε και ο Κεφτες και ο Τσιλης και οι παντες αυτο λενε οτι ο Μελ αγορασε το προπονητικο και θα το δωσει στην παε ως δωρεα. και τα λενε οταν ο κοσμος στα ραδια τον αποκαλει καβουρια. Φερνουν ως αντιπαραθεση την αγορα προπονητικου απο την τσεπη του κτλ.

Πολλή πιθανών να το κάνει αφού για να το λένε κάποιος τους το σφύριξε άλλα θα το κάνει με το δικό του τρόπο χωρίς να χάσει . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Και το κοπροσκυλο το ειπε και ο Κεφτες και ο Τσιλης και οι παντες αυτο λενε οτι ο Μελ αγορασε το προπονητικο και θα το δωσει στην παε ως δωρεα. και τα λενε οταν ο κοσμος στα ραδια τον αποκαλει καβουρια. Φενρους ως αντιπαραθεση την αγορα προπονητικου απο την τσεπη του κτλ.

Χαμπε οταν καποιος σου δανειζει ατοκα 2,7m

Οταν το προπονητικο σου βγαινει σε πληστηριασμο και σκαει τσακ μπαμ 3,5m να το κλειδωσει μαζι με 70 στρεμματα για να το επεκτεινει

Και διαφορα αλλα πραγματακια μην τα αναλυσουμε τωρα

Ενω ταυτοχρονα σου εχει περασει δεκαπεντε χιλιαδες νομους για να ξεμπλοκαρει γηπεδα, μεταβιβασεις περιουσιακων στοιχειων και ασυμβιβαστα ε sorry αλλα το να βγαινεις και να λες "ελα μωρε με τον καβουρια" sorry αλλα ειναι εως και αστειο.

Αν το θεωρουμε ξαναλεω τοσο ευκολο, να παμε να αναλαβουμε εγω και εσυ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, AG21 said:

Πολλή πιθανών να το κάνει αφού για να το λένε κάποιος τους το σφύριξε άλλα θα το κάνει με το δικό του τρόπο χωρίς να χάσει . 

Ολα ειναι ανοιχτα λοιπον εχουν να δουν πολλα τα ματια μας και να ακουσουν τα αφτια μας. Εδω μεσα ειναι η υγεια που ξεσκονιζουμε τα παντα και μαθαινουμε και απο την συζητηση που προσθετει ο καθενας οτι ξερει. Εγω πλεον τα sites τα εχω μονο για να γελαω και να αποδειξω τι ψευτιες λενε οι αρδ. Ενεημερωση παιρνω μονο απο εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Νόμος βασιλειάδη

"1. Αθλητικές ανώνυμες εταιρείες (Α.Α.Ε) μπορούν, ύστερα από άδεια της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού, να αναθέτουν, με δική τους δαπάνη, σε φυσικά ή νομικά πρόσωπα της επιλογής τους, την ανέγερση, ανακατασκευή, επισκευή ή και συντήρηση (α) των αθλητικών εγκαταστάσεων του ιδρυτικού τους αθλητικού σωματείου ή και (β) αθλητικών εγκαταστάσεων που ανήκουν σε τρίτα φυσικά ή νομικά πρόσωπα, δημόσιου ή ιδιωτικού δικαίου, ή στο Ελληνικό Δημόσιο και τις οποίες έχουν δικαίωμα, βάσει νόμου ή σύμβασης, να τις χρησιμοποιούν για τις προπονητικές ή και αγωνιστικές τους υποχρεώσεις"

Δεν μιλάει ο νόμος για κάποια ανταπόδοση της επένδυσης (πχ μετοχές ή αγορά) άλλα θα μπορούν να επενδύουν είτε στο γήπεδο της ερασιτεχνικής ( άγια σοφιά) αφού θα υπάρχει κάποια σύμβαση μεταξύ παε-ερα ( παραχώρηση χρήσης? ) είτε στο προπονητικό που θα ανοίκει σε τρίτο φυσικό η νομικό πρόσωπο ( μελ ή εταιρεία του) . 

Δεν μιλάει ο νόμος για ιδιοκτησία . Με βάλατε να ψάξω . 

Αρα προς το παρον μενουμε οτι διπλα αγορασε κατι χωραφια και ΘΑ του τα κανει προπονητικα κεντρα η ΑΕΚ και συμφωνα με τους Κεφτεδες μετα αυτα ΘΑ της τα δωρισει.

Επισης ειμαστε σιγουροι οτι τα αγορασε αυτος;  Το ειχες δει σιγουρα σε επισημο εγγραφο;

Γιατι το επισημο site της ΠΑΕ λεει για «πρωτοβουλια» οχι για αγορα απο αυτον. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Αρα προς το παρον μενουμε οτι διπλα αγορασε κατι χωραφια και ΘΑ του τα κανει προπονητικα κεντρα η ΑΕΚ και συμφωνα με τους Κεφτεδες μετα αυτα ΘΑ της τα δωρισει.

Επισης ειμαστε σιγουροι οτι τα αγορασε αυτος;  Το ειχες δει σιγουρα σε επισημο εγγραφο;

Γιατι το επισημο site της ΠΑΕ λεει για «πρωτοβουλια» οχι για αγορα απο αυτον. 

Λες ο Πετρος ο Κοκκαλης αν τελικα δεν διαδεχθει τον Τσιπρα στην ηγεσια του ΣΥΡΙΖΑ να διαδεχθει τον Μελισσανιδη στην ηγεσια της ΑΕΚ;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

 

Γιατι το επισημο site της ΠΑΕ λεει για «πρωτοβουλια» οχι για αγορα απο αυτον. 

το <<πρωτοβουλία>> πάει στο ότι αγοράστηκαν απο εταιρεία συμφερόντων μελ ( Κτήτωρ? ) . Σε αυτό θα στοιχημάτιζα . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ολα ειναι ανοιχτα λοιπον εχουν να δουν πολλα τα ματια μας και να ακουσουν τα αφτια μας. Εδω μεσα ειναι η υγεια που ξεσκονιζουμε τα παντα και μαθαινουμε και απο την συζητηση που προσθετει ο καθενας οτι ξερει. Εγω πλεον τα sites τα εχω μονο για να γελαω και να αποδειξω τι ψευτιες λενε οι αρδ. Ενεημερωση παιρνω μονο απο εδω μεσα.

Ελπίζω όμως να καταλαβαίνεις ότι παρά όλη αυτή την συζήτηση τόσων σελίδων, τα συμπεράσματα που έχουμε βγάλει είναι υποθέσεις με βάση τα δημοσιεύματα. Γενικά με εξαίρεση όσους έχουν άκρες μέσα στην ΠΑΕ (Ζάστρο, πατέρας ΛΦΣ και δεν ξέρω αν είναι και κάποιος άλλος) που μαθαίνουν κάποιες στέρεες πληροφορίες, οι υπόλοιποι έωλα συμπεράσματα βγάζουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ειναι προφανες οτι για να μην ειναι ξεκαθαροι κατι κρυβουν που δεν τους συμφερει να βγει παραεξω αλλιως θα λεγανε ολες τις λεπτομεριες. Εδω μας πρηξανε τα @@ για ενα πουλμαν και για τοσο σοβαρη αγορα μιλανε απλα για μια πρωτοβουλια.

Πολυ ομιχλη για να κρατανε το ποπολο στο σκοταδι.....πιστευε και μη ερευνα χαχαχαχαχαχαχα

Αφηνουν στο αερα οτι το προπονητικο τα χωραφια το γηπεδο τα χτιζει ολα ο Μελ τα πληρωνει ο μελη και ολα ανηκουν στην ΑΕΚ και τελικα αν το ψαξεις δεν συμβαινει τιποτα απο ολα αυτα.

Αν διαβασεις sites πχ ως ασχετος θα βρεις στα γρηγορα οτι ο μελ αγορασε το προπονητικο για χαρην της ΑΕΚ και τερμα χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, firebird said:

Ελπίζω όμως να καταλαβαίνεις ότι παρά όλη αυτή την συζήτηση τόσων σελίδων, τα συμπεράσματα που έχουμε βγάλει είναι υποθέσεις με βάση τα δημοσιεύματα. Γενικά με εξαίρεση όσους έχουν άκρες μέσα στην ΠΑΕ (Ζάστρο, πατέρας ΛΦΣ και δεν ξέρω αν είναι και κάποιος άλλος) που μαθαίνουν κάποιες στέρεες πληροφορίες, οι υπόλοιποι έωλα συμπεράσματα βγάζουμε.

Θα διαβασουν ολους τους προβληματισμους ερωτησεις αποψεις μας και θα παρουν θεση με ιστορικο σεντονι που θα βαλει τα πραγματα στην θεση τους.:D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Λες ο Πετρος ο Κοκκαλης αν τελικα δεν διαδεχθει τον Τσιπρα στην ηγεσια του ΣΥΡΙΖΑ να διαδεχθει τον Μελισσανιδη στην ηγεσια της ΑΕΚ;

Ο Κοκκαλης ειναι ηδη μπλεγμενος με την ΑΕΚ αρκετα. Μαζι θα ξεμπλεχτουν, οταν ξεμπλεχτουν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Ειναι προφανες οτι για να μην ειναι ξεκαθαροι κατι κρυβουν που δεν τους συμφερει να βγει παραεξω αλλιως θα λεγανε ολες τις λεπτομεριες. Εδω μας πρηξανε τα @@ για ενα πουλμαν και για τοσο σοβαρη αγορα μιλανε απλα για μια πρωτοβουλια.

Πολυ ομιχλη για να κρατανε το ποπολο στο σκοταδι.....πιστευε και μη ερευνα χαχαχαχαχαχαχα

Αφηνουν στο αερα οτι το προπονητικο τα χωραφια το γηπεδο τα χτιζει ολα ο Μελ τα πληρωνει ο μελη και ολα ανηκουν στην ΑΕΚ και τελικα αν το ψαξεις δεν συμβαινει τιποτα απο ολα αυτα.

Αν διαβασεις sites πχ ως ασχετος θα βρεις στα γρηγορα οτι ο μελ αγορασε το προπονητικο για χαρην της ΑΕΚ και τερμα χαχαχαχαχαχα

Βασικα το... ποπολο ψιλοσταπαπαρια του.

Το γηπεδο και στον Κοκκαλη να ανηκει αν παιζει εκει ο Πετρομανταλος κομπλε ειναι.

Τα ιδια και για το προπονητικο και γενικα για ολα.

Εμεις που το πολυζαλιζουμε λες και δεν εχουμε αλλη δουλεια να κανουμε ειμαστε οι βλαμμενοι, οχι ο υπολοιπος κοσμος.

Για να ξερουμε και τι λεμε δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Ας γραψει και ο Μαγιστρος (που ειναι ηδη online) και ειδικα για το προπονητικο γνωριζει στανταρντ καλυτερα απο τους περισσοτερους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Ο Κοκκαλης ειναι ηδη μπλεγμενος με την ΑΕΚ αρκετα. Μαζι θα ξεμπλεχτουν, οταν ξεμπλεχτουν.

Σε ανυποπτο χρονο ο Πετρος Κοκκαλης ειχε πει πως ο πατερας της μανας του ειχε διατελεσει Προεδρος της ΑΕΚ παντως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
8 minutes ago, Bukowski said:

Χαμπε οταν καποιος σου δανειζει ατοκα 2,7m

Οταν το προπονητικο σου βγαινει σε πληστηριασμο και σκαει τσακ μπαμ 3,5m να το κλειδωσει μαζι με 70 στρεμματα για να το επεκτεινει

Και διαφορα αλλα πραγματακια μην τα αναλυσουμε τωρα

Ενω ταυτοχρονα σου εχει περασει δεκαπεντε χιλιαδες νομους για να ξεμπλοκαρει γηπεδα, μεταβιβασεις περιουσιακων στοιχειων και ασυμβιβαστα ε sorry αλλα το να βγαινεις και να λες "ελα μωρε με τον καβουρια" sorry αλλα ειναι εως και αστειο.

Αν το θεωρουμε ξαναλεω τοσο ευκολο, να παμε να αναλαβουμε εγω και εσυ

Στο τελευταιο που γραφεις θα σταθω. Αν ειχαμε οτι εχει ο Μελ ειμαι σιγουρος οτι θα καταφερναμε περισσοτερα με λιγοτερο κοστος ξεφτιλα και διασυρμους με περισσοτερους τιτλους παιχταραδες κτλ και τον κοσμο 100 φορες περισσοτερο ευχαριστημενο. Ξαναλεω αν ειχαμε την δυναμη του Μελ και παιρναμε την ΑΕΚ 0 χρεη. Γιατι υποτιμας τον ευατο σου? Νομιζεις οτι οι λαμογιες που κανει και τα κολπακια μονος του τα σκευτεται? Οικονομολογους Νομικους κτλ εχει και τους τα ΣΙΑΧΝΟΥΝΕ μετα απο εντολες για το ποσα θελει να ξοδεψει. Εγω ετσι νομιζω. Οτι ο ιδιος δεν ξερει ουτε να μετρησει ποσα λεφτα εχει στη τσεπη του.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Στο τελευταιο που γραφεις θα σταθω. Αν ειχαμε οτι εχει ο Μελ ειμαι σιγουρος οτι θα καταφερναμε περισσοτερα με λιγοτερο κοστος ξεφτιλα και διασυρμους με περισσοτερους τιτλους παιχταραδες κτλ και τον κοσμο 100 φορες περισσοτερο ευχαριστημενο. Ξαναλεω αν ειχαμε την δυναμη του Μελ και παιρναμε την ΑΕΚ 0 χρεη. Γιατι υποτιμας τον ευατο σου? Νομιζεις οτι οι λαμογιες που κανει και τα κολπακια μονος του τα σκευτεται? Οικονομολογους Νομικους κτλ εχει και τους τα ΣΙΑΧΝΟΥΝΕ μετα απο εντολες για το ποσα θελει να ξοδεψει. Εγω ετσι νομιζω. Οτι ο ιδιος δεν ξερει ουτε να μετρησει ποσα λεφτα εχει στη τσεπη του.

Ολο και καποιος λογος θα υπαρχει που την επομενη 30ετια δεν νομιζω να βγαλω οσα ο Μελισσανιδης παντως.

Οποτε προτιμω ως ανθρωπος να ειμαι καπως πιο συγκρατημενος στις κρισεις μου για ανθρωπους που οπως και να το κανεις, με τον ενα η τον αλλο τροπο πετυχαν 5 πραγματα στην ζωη τους..8

 

Και φυσικα πλεον εχει δικηγορους και αλλους να τον καθοδηγουν αλλα καποτε ειχε μια σχολη οδηγων. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
5 minutes ago, Bukowski said:

Βασικα το... ποπολο ψιλοσταπαπαρια του.

Το γηπεδο και στον Κοκκαλη να ανηκει αν παιζει εκει ο Πετρομανταλος κομπλε ειναι.

Τα ιδια και για το προπονητικο και γενικα για ολα.

Εμεις που το πολυζαλιζουμε λες και δεν εχουμε αλλη δουλεια να κανουμε ειμαστε οι βλαμμενοι, οχι ο υπολοιπος κοσμος.

Για να ξερουμε και τι λεμε δηλαδη.

Ε ναι χαχαχαχαχαχαχαχα σωστος

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ειναι προφανες οτι για να μην ειναι ξεκαθαροι κατι κρυβουν που δεν τους συμφερει να βγει παραεξω αλλιως θα λεγανε ολες τις λεπτομεριες. Εδω μας πρηξανε τα @@ για ενα πουλμαν και για τοσο σοβαρη αγορα μιλανε απλα για μια πρωτοβουλια.

Πολυ ομιχλη για να κρατανε το ποπολο στο σκοταδι.....πιστευε και μη ερευνα χαχαχαχαχαχαχα

Αφηνουν στο αερα οτι το προπονητικο τα χωραφια το γηπεδο τα χτιζει ολα ο Μελ τα πληρωνει ο μελη και ολα ανηκουν στην ΑΕΚ και τελικα αν το ψαξεις δεν συμβαινει τιποτα απο ολα αυτα.

Αν διαβασεις sites πχ ως ασχετος θα βρεις στα γρηγορα οτι ο μελ αγορασε το προπονητικο για χαρην της ΑΕΚ και τερμα χαχαχαχαχαχα

Αν διαβασεις καποιους αρδ πανω κατω ο Μελισσανιδης εκανε θυσια που πηρε την ΑΕΚ (με πεσαδα), φτιαχνει γηπεδο κυριως με δικα του λεφτα και κατι ψιλα της Περιφερειας, επενδυει στην ΠΑΕ αλλα με προσοχη γιατι τον νοιαζει το μελλον της και αγοραζει+δωριζει προπονητικα, γραφεια, πουλμαν και μπουρδελα. Και οποιος αμφιβαλλει για οτιδηποτε ειναι οχτρος της ομαδας.

Και πριν ανακαλυφτει το ιντερνετ διαβαζαμε αποψη μονο απο αυτες τις κωλοτρυπιδες. Που τα τελευταια χρονια εχουν χειροτερεψει, οι παλιοτερες γεννιες ειχαν και καποιους σοβαρους.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτούς τους ανθρώπους πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι άλλα πρέπει να αναγνωρίσουμε την αποτελεσματικότητα είτε στο προπονητικό είτε στο γήπεδο και όταν λέει αποτελεσματικότητα εννοώ και τα νομικά άλλα και τα χρηματοοικονομικά . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Bukowski said:

Ολο και καποιος λογος θα υπαρχει που την επομενη 30ετια δεν νομιζω να βγαλω οσα ο Μελισσανιδης παντως.

Οποτε προτιμω ως ανθρωπος να ειμαι καπως πιο συγκρατημενος στις κρισεις μου για ανθρωπους που οπως και να το κανεις, με τον ενα η τον αλλο τροπο πετυχαν 5 πραγματα στην ζωη τους..

Μην βιαζεσαι ρε συ στην ηλικια σου ουτε την Σχολη οδηγων δεν ειχε.?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, nikos said:

Αν διαβασεις καποιους αρδ πανω κατω ο Μελισσανιδης εκαβε θυσια που πηρε την ΑΕΚ (με πεσαδα), φτιαχνει γηπεδο με δικα του λεφτα και κατι ψιλα της Περιφερειας, επενδυει στην ΠΑΕ αλλα με προσοχη γιατι τον νοιαζει το μελλον της και αγοραζει+δωριζει προπονητικα, γραφεια, πουλμαν και μπουρδελα. Και οποιος αμφιβαλλει ειναι οχτρος της ομαδας.

Και πριν ανακαλυφτει το ιντερνετ διαβαζαμε αποψη μονο απο αυτες τις κωλοτρυπιδες. Που τα τελευταια χρονια εχουν χειροτερεψει, οι παλιοτερες γεννιες ειχαν και καποιους σοβαρους.

Ακριβως ρε φιλε ! Ακριβως ετσι !

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Μην βιαζεσαι ρε συ στην ηλικια σου ουτε την Σχολη οδηγων δεν ειχε.?

Το θεμα ειναι πως το 96 που μπηκε φυλακα εγω μαλλον θα εκλαιγα και μετα θα εψαχνα να δραπετευσω και να βρω κανα καραβι να παω καμια Νοτια Αφρικη στην ζουλα, ενω αυτος ντηλαρε με Κοκκαλη και αλλους οχι μονο για να βγει οξω αλλα και για να γινει καποιος. Δηλαδη ΟΚ νομιζω πως το θρασσος καποτε πρεπει να αποτελει δεικτη πιθανης επιτυχιας.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Σε αυτούς τους ανθρώπους πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι άλλα πρέπει να αναγνωρίσουμε την αποτελεσματικότητα είτε στο προπονητικό είτε στο γήπεδο και όταν λέει αποτελεσματικότητα εννοώ και τα νομικά άλλα και τα χρηματοοικονομικά . 

Στο γηπεδο την αναγνωριζω 100% προσωπικα.

Με 2 ενστασεις.

1) Η 25αρα ηταν ενα απροβλεπτο -για μενα τουλαχιστον- σημειο

2) Δεν μπορει να καπελωνει ΚΑΘΕ κουβεντα

Δεν εχω να πω τιποτε αλλο αρνητικο για το γηπεδο, ουτε για την καθυστερηση, ουτε για την χωρητικοτητα, ουτε για το πού γινεται, ουτε για το πώς θα ειναι (βασει σχεδιων). Δεν θελω να ειμαι αχαρηστος, ειδικα οταν δεν υπηρχε αλλη λυση και ειδικα αφου ολα τα παραπανω ειναι του γουστου μου.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×